خانه / آخرین مقالات / حکایت دولت و فرزانگی
حکایت دولت و فرزانگی www.elmema.com معرفی کتاب ، کتاب خوب ، کتاب بخوانیم گروه آموزشی علم ما
حکایت دولت و فرزانگی www.elmema.com معرفی کتاب ، کتاب خوب ، کتاب بخوانیم گروه آموزشی علم ما

حکایت دولت و فرزانگی

نام کتاب: حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه)

نویسنده : مارک فیشر

مترجم : گیتی خوشدل

حکایت دولت و فرزانگی از مشهورترین کتاب های صده اخیر می باشد که داستان زندگی نامه فردی جواب در دوران دور می باشد که به زیبایی به شرح و توضیح زندگی این فرد تیزهوش پرداخته شده است که میخواهد کتاب های خود را منتشر کند و از این راه کسب درامد کرده و به نویسنده ای موفق تبدیل شود اما در این مسیر و برای رسیدن به هدف خود موانع بیشماری را تجربه می نماید.

کتاب حکایت دولت فرزانگی در قالب داستان حقایقی را بازگو میکند که به وسیله انها میتوان به یک زندگی ایده ال رسید چه از نظر مالی و جه از نظر معنوی , به طور کلی این کتاب قصد توضیح و باز گو کردن فواید تمرکز بر روی ذهن ناهشیار(ذهن ناخودآگاه)را دارد.

این کتاب حرف‌های جالبی دارد که در داستان آن، پیرمردی دولتمند می‌خواهد راز کار خود را به جوان جست‌وجوگر آموزش دهد. موضوع بحث میان جوان و پیرمرد نوعی راز پنداری و معناگرایی است که برای رسیدن به معنویات نیز می‌توان از این رازها استفاده کرد. در این اثر، تمرکز بر هدف و تبدیل کیفیت به کمیت مطرح است بحث فرزانگی بیشتر به این دلیل است که بسیاری از عقده‌ها و فکرها باز نشده‌اند و با این اندیشه که رسیدن به خواسته‌هایمان امکان‌پذیر نیست، جرات بیان آنها را نداریم، با استفاده از مباحث این کتاب می‌توان به بسط اندیشه‌ پرداخت. مطالب این کتاب نظیر ظرفی است که ابتدا با سنگ‌های بزرگ، سپس با شن‌های ریز و آب پر شده است. در صورتی که اگر ابتدا شن‌های ریز را درون ظرف قرار می‌دادیم، جایی برای سنگ‌های بزرگ نمی‌ماند، محتوای این کتاب نیز به گونه‌ای تشریح شده است که اگر اول در پی آرزوهای بزرگ خود باشیم و آنها را تحقق بخشیم، ظرفیت برای آرزوهای کوچک خود نیز داریم اما تا زمانی که به چیزهای کوچک فکر کنیم، دستیابی به آرزوهای بزرگ غیر ممکن به نظر می‌رسند. براساس مضامین این اثر، فرد جست‌وجوگر درنهایت کامیاب می‌شود و مراحلی که برای کسب کامیابی طی کرده است، آموزه‌های بسیار زیادی برای او به همراه دارد. نسخه نوشته شده‌ای برای کسب موفقیت وجود ندارد، هر شخصی با توجه به خواسته‌ها و شرایطش موفقیت را معنا می‌کند. جوان این داستان برای رسیدن به کامیابی تنها با قرار گرفتن در مسیر درست، با تکرار، تمرکز و ایمان به هدف خود دست یافت.

 (معرفی کتاب توسط: زهرا دهقانی)

برای دانلود فایل صوتی و فایل pdf کتاب (در قالب فایل زیپ) اینجا کلیک کنید.

 

برای دیدن سایر کتاب های برتر و پر فروش دنیا اینجا کلیک کنید.

درباره ی مدیر سایت علم ما

مطلب پیشنهادی

http://elmema.com/category/free/audio-book

چکیده ای از کتاب هفت عادت مردمان موثر از استفان کاوی

چکیده ای از کتاب هفت عادت مردمان موثر از استفان کاوی   در این کتاب، …

۵ دیدگاه

  1. این کتاب واقعا عالیه
    ممنون از سایت آموزشی و خوبتون

  2. ممنوووووون “علم ما”
    خیلی تعریفشو شنیدم و دوست داشتم بخونمش

  3. سپاس بابت معرفی کتاب های خوب.

  4. مرسی بابت معرفی این کتاب خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در کانال تلگرام به ما بپیوندید