خانه / آخرین مقالات / کتاب صوتی قورباغه را قورت بده + PDF
http://elmema.com/category/free/audio-book
http://elmema.com/category/free/audio-book

کتاب صوتی قورباغه را قورت بده + PDF

کتاب قورباغه را قورت بده 

کتاب صوتی  + فایل PDF

 

معرفی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی، شامل توصیه‌های عملی بسیاری است که به شما کمک می‌کند از تنبلی جلوگیری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید. برایان تریسی بهترین ایده‌ها و بینش‌های مدیریت زمان را با هم در ۲۱ مرحله‌ی عملی و سریع ترکیب کرده است. هر فصل کتاب قورباغه‌ات را قورت بده (Eat That Frog) شامل تمرینات خاصی است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا توصیه‌های تریسی را به سرعت اجرا کنید و نتایج آن‌ها را به چشم خود ببینید.

 

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده به شما نشان می‌دهد چطور در حرفه‌تان سریع‌تر پیش بروید. این صفحات که در پیش رو دارید شامل بیست و یک اصل است که در مجموع قدرتمند‌ترین اصولی است که برایان تریسی (Brian Tracy) تا کنون در زمینه کارایی فردی کشف کرده است.

 

روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که ارائه می‌شوند کاربردی، اثبات شده و سریع‌العمل هستند. برای صرفه‌جویی در وقت از توضیحات گوناگون روانشناختی و عاطفی درمورد تنبلی و ضعف در مدیریت زمان خودداری شده است. در اینجا از مقدمه‌چینی‌های طولانی در مورد مباحث نظری و اصول و روش تحقیق خبری نیست. آنچه در اینجا خواهید آموخت اعمال مشخصی هستند که می‌توانید آن‌ها را بلافاصله به کار بگیرید تا در کار خود به نتایج بهتر و سریع‌تر دست پیدا کنید.

 

هر ایده‌ای که در این کتاب عنوان می‌شود روی بالا بردن سطح کلی بهره‌وری، عملکرد و بازده کاری شما متمرکز شده است تا ارزش و اعتبار شما را در هر کاری که می‌کنید بیشتر کند. شما می‌توانید بسیاری از این ایده‌ها را در زندگی خصوصی خود نیز به کار بگیرید.

 

هر کدام از این روش‌ها و تکنیک‌های بیست و یک گانه به خودی خود کامل بوده و همگی ضروری هستند. یک استراتژی ممکن است در یک موقعیت موثر باشد و استراتژی دیگر را می‌توان برای کار دیگری استفاده کرد. روی هم رفته این ایده‌های بیست و یک گانه درمورد کارایی فردی مثل غذاهای متنوعی هستند که می‌توان آن‌ها را در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط کنونی برای شما دارد به طور دلخواه مورد استفاده قرار داد.

 

کلید موفقیت عمل کردن است. این اصول برای بوجود آوردن سرعت و قابلیت پیش‌بینی در عملکرد‌ها و نتایج به کار پرفته می‌شوند. هرچقدر سریع‌تر آن‌ها را یاد بگیرید و به کار ببندید مطمئنا در حرفه خود سریع‌تر پیشرفت خواهید کرد.

 

در بخشی از کتاب قورباغه‌ات را قورت بده می‌خوانیم:

 

سخت‌ترین مرحله از انجام هر کار مهمی اولین مرحله یعنی شروع کردن آن است. وقتی انجام یک کار مهم را واقعا آغاز می‌کنید، به طور طبیعی انگیزه پیدا می‌کنید تا آن را ادامه دهید. قسمتی از ذهن شما همیشه عاشق این است که سرگرم کارهای مهمی باشد که واقعا می‌توانند در زندگی شما تحول ایجاد کنند. وظیفه شما این است که این قسمت از ذهن خود را دائما تغذیه کنید. حتی فکر کردن به شروع و انجام یک کار کلیدی انگیزه شما را بالا می‌برد و کمک می‌کند تا بر تنبلی خود غلبه کنید.

 

واقعیت این است که مدت زمان لازم برای انجام یک کار مهم در اغلب موارد معادل مدت زمانی است که برای انجام یک کار کم اهمیت لازم است. تفاوت در این است که شما با اتمام کاری ارزشمند و قابل توجه به طور فوق‌العاده‌ای احساس خرسندی و غرور می‌کنید، حال آنکه با صرف همان میزان وقت و انرژی در انجام کاری کم‌ارزش یا احساس خرسندی نخواهید کرد و یا میزان آن بسیار اندک خواهد بود.

 

 

 

خلاصه کتاب

«برای هر کار و هر فعالیتی یک سیستم فشار برای خود درست کنید. درجه فشار بر خود را بالا ببرید و شانه از زیر فشار خالی نکنید. وقتی مهلت برای خود مقرر کردید بدان پایبند باشید و حتی سعی کنید زود‌تر از موعد مقرر کار را تمام کنید.»

این جمله بخشی از توصیه‌ها و راهکارهایی است که برایان تریسی برای پیروزی بر وسوسه پشت گوش انداختن کار پیشنهاد می‌کند. همه به دنبال موفقیت در امور روزمره و مدیریت زمان هستند، اما به درستی نمی‌دانند که چگونه باید کارهای خود را سامان دهند.

 

تریسی در مقدمه کتاب قورباغه را قورت بده می‌نویسد: هیچ‌گاه برای کارهایی که باید انجام دهید وقت به اندازه‌کافی وجود ندارد. آدم به معنای دقیق کلمه تا خرخره‌اش را کار و وظایف شخصی، برنامه‌ها، انبوهی از مجلاتی که باید بخواند و کوت کوت کتاب گرفته که قرار است به محض اینکه فرصتی به چنگ آورد به سراغشان برود. اما واقعیت این است که هیچ‌گاه چنین فرصتی به چنگ نمی‌آید. این را هم از سر به در کنید که با کار بیشتر مشکلات برنامه‌ریزی زمانی خود را حل کنید. تنها به شرطی می‌توانید کنترل وقت و زندگیتان را به دست بگیرید که روش تفکر و برخوردتان با سیل بی‌پایان کارهای پیش‌روی روزمره‌تان را تغییر دهید. او در این کتاب ۲۱ پیشنهاد برای مدیریت زمان دارد.

 

در گذشته‌های بسیار دور مثلی وجود داشت که اگر اولین کاری که باید هر روز صبح انجام بدهی، این باشد که قورباغه زنده‌ای را قورت بدهی در بقیه روز خیالت راحت خواهد بود که سخت‌ترین و بد‌ترین اتفاقی را که ممکن است در تمام روز برایت پیش بیاید پشت سر گذاشته‌اید. قورت دادن قورباغه در حقیقت مهم‌ترین کاری است که باید انجام بدهید.‌‌ همان کاری که اگر هم اکنون فکری به حالش نکنید به احتمال فراوان آن را پشت گوش خواهید انداخت.

 

در ضمن خودتان هم می‌دانید که کار موردنظر‌‌ همان کاری است که می‌تواند بیشترین تأثیر مثبت را در زندگیتان بگذارد. در گذشته گفته‌اند: اگر قرار است دو قورباغه بخوری اول آن یکی را که زشت‌تر است بخور!» حرف آخر این است: اگر باید قورباغه زنده‌ای را قورت بدهید هیچ فایده‌ای ندارد که مدت زیادی بنشینید و به آن نگاه کنید». برایان تریسی با مطالعه و بررسی هرچه بیشتر در مورد مردان و زنانی که درآمد بهتری داشته وسریع‌تر پیشرفت کرده‌اند، به این نتیجه رسیده که عمل‌گرایی، بارز‌ترین رفتاری افراد موفق است. آن‌ها مستقیماً به سراغ کارهای اصلی خود می‌روند و خود را موظف می‌کنند تا به طور مداوم و بدون آنکه ذهنشان منحرف شود به انجام آن کار‌ها ادامه دهند تا آن‌ها را به اتمام برسانند.

 

بزرگ‌ترین راز موفقیت در زندگی این است که شما می‌توانید درخودتان یک «اعتیاد مثبت» نسبت به لذتی ایجاد کنید که از اطمینان، اعتماد و قابلیت حاصل از موفقیت ناشی می‌شود وقتی این اعتبار را درخود ایجاد کردید آن وقت بدون آنکه حتی درباره آن فکر کنید زندگی خود را به نحوی سر و سامان خواهید داد که مدام کار‌ها و پروژه‌های بزرگ‌تری را شروع کنید و به انجام برسانید. تصمیم گیری، انضباط و اراده سه ویژگی مهم این کار است که شما در این کتاب فراخواهید گرفت.

 

 

پس قورباغه را قورت بده!

 

 

درباره برایان تریسی:

برایان تریسی از جمله موفق‌ترین و سرشناس‌ترین سخنران‌ها و نویسندگان حرفه‌ای آمریکا در سال ۱۹۹۴ در کانادا متولد شد. برایان تریسی در کتاب‌ها و سخنرانی‌های خود به ارائه راهکارهایی کارآمد و عملی در زمینه فروشندگی، هدایت مدیران و کارمندان در جهت توسعه حرفه و فعالیتشان می‌پردازد. قابل‌ذکر است که ایده‌ها و راهکارهای ارائه شده توسط وی از نظر علمی و عملی در سطح جهان اثبات ‌شده است.

از جمله دیگر آثار این نویسنده می‌توان به قدرت جذبه: قانون شکست‌ناپذیر پول، جادوی جهت‌دار کردن زندگی، ترفندهایی برای فروش بیشتر، ۲۱ ویژگی میلیونرهای خودساخته، کسب‌وکار موفق، بیشتر حقوق بگیرید، فوق ستاره فروش شوید، مذاکره، برنامه پرواز، بازاریابی: شیوه‌ها و تکنیک‌های کاربردی بازاریابی و فروش، خال هدف، هنر فروش کردن، موفقیت شغلی، مرکز توجه، نقطه تعادل خود را پیدا کنید، راهکار تجارت، نقطه بحران، کامیابی به ۱۰۰ سالگی، همیشه عاشق بمانید، میلیونرهای خودساخته، چگونه دیگران را به خود جذب کنیم، قدرت برنامه‌ریزی، مدیریت بحران: چگونه بحران‌های زندگی‌مان را مدیریت کنیم، فرسنگ‌ها راهی که باید رفت (داستانی درباره کار و تجارت)، فکرت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند، به شغل دلخواهتان برسید، مدیر برجسته باشید، روان‌شناسی فروش، تعویض اختیار نظارت و سرپرستی، هدف: چگونه سریع‌تر از آنچه تصور می‌کنید به خواسته‌هایتان برسید، راهکار برتر، هوشمند و… اشاره نمود.

 

 

فهرست مطالب قورباغه‌ات را قورت بده

۲۱ روش عالی برای مبارزه با تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر

مقدمه

فصل اول: سفره را بچینید

فصل دوم: برای هر روز از قبل برنامه‌ریزی کنید

فصل سوم: قانون ۲۰/۸۰ را در همه امور به کار بگیرید، می‌باشد

فصل چهارم: پیامد کارها را درنظر داشته باشید

فصل پنجم: روش الف ب پ ت ث را همیشه به کار بگیرید

فصل ششم: روی وظایف اصلی تمرکز کنید

فصل هفتم: به قانون تشخیص ضرورت عمل کنید

فصل هشتم: پیش از شروع، مقدمات کار را کاملاً فراهم کنید

فصل نهم: همیشه مشق‌تان را بنویسید

فصل دهم: استعدادهای منحصر‌به‌فرد خود را تقویت کنید

فصل یازدهم: محدودیت‌های کلیدی خود را مشخص کنید

فصل دوازدهم: همیشه یک بشکه یک بشکه جلو بروید

فصل سیزدهم: خودتان را تحت فشار بگذارید

فصل چهاردهم: قدرت‌های فردی خود را به حداکثر برسانید

فصل پانزدهم: خودتان را به فعالیت ترغیب کنید

فصل شانزدهم: تنبلی سازنده را تمرین کنید

فصل هفدهم: سخت‌ترین کارها را اول انجام دهید

فصل هجدهم: کار را به قسمت‌های کوچک تر تقسیم کنید

فصل نوزدهم: وقت بیشتری ایجاد کنید

فصل بیستم: در انجام کار احساس اضطرار بوجود آورید

فصل بیست ویکم: هربار یک کار مهم انجام دهید

نتیجه‌گیری

 

 

 

هر روز یک فایل صوتی رایگان در کانال تلگرام (کلیک کنید)

 

لینک دانلود مستقیم (روی هر فایل کلیک کنید):

 

دانلود پوستر کتاب

دانلود کتاب _ فایل pdf

دانلود کتاب صوتی

 

 

در صورت وجود مشکل در دانلود در زیر همین صفحه به ما اطلاع دهید!

 

animated-down-arrow

از مشاوره رایگان استفاده کنید.

همچنین از آرشیو کل مقالات دیدن کنید، بهترین ها برای شما…

تلگرام علم ما

Medium_20160928095241745_1111111111

 

 

 

 

کتاب های پیشنهادی خود را در تالار کتاب بیان کنید (کلیک کنید)

 

درباره ی مدیر سایت علم ما

گروه علمی، پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای «علم ما» یک گروه تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های پژوهشی، کسب و کار، بازاریابی و موفقیت فردی می باشد. این گروه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، گروه علم ما یک تیم متشکل از اساتید دانشگاه، پژوهشگران برتر، متخصصان و کارشناسانی در حوزه مدیریت، روانشناسی، بازاریابی، تجارت الکترونیک است. ضمن اینکه با داشتن وب سایتی جامع که در حوزه های ذکر شده و به اشتراک گذاری مقالات و برنامه ها، حق انتخاب و آموزش با کیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

مطلب پیشنهادی

http://elmema.com/category/free/audio-book

کتاب صوتی بیداری غول درون از آنتونی رابینز

کتاب صوتی بیداری غول درون از آنتونی رابینز   زندگی یا یک ماجراجویی شجاعانه است …

۲ دیدگاه

  1. منه تنبل که حوصلم نمیشه بخونم چه کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *