خانه / آخرین مقالات / اهداف طراحی شده را چگونه خلق کنیم؟
elmema.com/category/individual-improvement
elmema.com/category/individual-improvement

اهداف طراحی شده را چگونه خلق کنیم؟

اهداف طراحی شده را چگونه خلق کنیم؟

 

 

۱- استفاده از قدرت جسم:

اولین اصل در موفقیت و خلق یک هدف، حرکت و تلاش برای رسیدن به آن هدف است. همه چیز در دنیای یک انسان با تلاش به دست می آید. اولین اصل در رسیدن به یک هدف، اقدام و تلاش مستمر است.

هدف ها در سایه تلاش ها حاصل می شوند و انسان های موفق افراد پرتلاش و خستگی ناپذیرند. کار و تلاش در شما دنیایی از اشتیاق را ایجاد می کند. انسان ها باید کاری را برای خود به عنوان شغل اختیار کنند که دوست داشته باشند. لذت بردن از کار و شغل، شرط اصلی ادامه آن کار است.

 

 

 

۲- استفاده از قدرت فکر یا قدرت ضمیر ناخودآگاه:

انسان باید علاوه بر استفاده از قدرت جسم خود، از قدرت ماوراءالطبیعه خود نیز در خلق هدف هایش استفاده کند. ضمیر ناخودآگاه انسان مسؤولیت ساختن نظام باورها و ایجاد اعتماد به نفس در انسان را برعهده دارد و روحیه انسان را در هر لحظه می سازد. ارتباط با شعور نامحدود جهان و فراهم آوردن اسباب و وسایل هر هدفی که انسان می خواهد به آن برسد نیز از کارکردهای اصلی ضمیر ناخودآگاه انسان هاست.

ضمیر ناخودآگاه در واقع قدرت بیکران شما برای خلق اهداف آینده شما است. مهمترین سیگنال و فرمان ورودی به ضمیر ناخودآگاه تان، اندیشه شما در هر لحظه است و انسان هایی که مثبت و امیدوارانه می اندیشند به هدف های خود می رسند.

برنامه ریزی کامپیوتر ضمیر ناخودآگاه برای خلق هدف ها ارائه اطلاعات درست و مناسب به سیستم کامپیوتر، اولین شرط دریافت جواب و حاصل خوب از این کامپیوتر( ضمیر ناخودآگاه) است. سیگنال های ورودی به ضمیر ناخودآگاه از طریق حواس پنج گانه و هر رشته فکری انسان دریافت می شوند.

 

 

 

animated-down-arrow

از مشاوره رایگان استفاده کنید.

از آرشیو مقالات بهبود فردی دیدن کنید 🙂

همچنین از آرشیو کل مقالات دیدن کنید، بهترین ها برای شما…

تلگرام علم ما

Medium_20160928095241745_1111111111

درباره ی مدیر سایت علم ما

گروه علمی، پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای «علم ما» یک گروه تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های پژوهشی، کسب و کار، بازاریابی و موفقیت فردی می باشد. این گروه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، گروه علم ما یک تیم متشکل از اساتید دانشگاه، پژوهشگران برتر، متخصصان و کارشناسانی در حوزه مدیریت، روانشناسی، بازاریابی، تجارت الکترونیک است. ضمن اینکه با داشتن وب سایتی جامع که در حوزه های ذکر شده و به اشتراک گذاری مقالات و برنامه ها، حق انتخاب و آموزش با کیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

مطلب پیشنهادی

elmema.com/category/individual-improvement

نمونه ی پر شده ی جدول تقویم انگیزشی

نمونه ی پر شده ی جدول تقویم انگیزشی   سلام دوستان امیدوارم شاد شاد باشید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *