www.ElmeMa.com / پروپوزال / گروه آموزشی علم ما
www.ElmeMa.com / پروپوزال / گروه آموزشی علم ما

آموزش پروپوزال نویسی

آموزش پروپوزال نویسی

(آموزش نوشتن طرح پژوهشی)

حضوری و غیرحضوری

 

نتایج تحقیق موسسه REOPA  با موضوع پروپوزال های تحقیقاتی به شرح زیر است:

۳۸ درصد پروپوزال های نوشته شده رد می شوند، ۴۶ درصد برای بازنگری بازگردانده می شوند و تنها ۱۶ درصد پذیرفته می شوند. این در حالی است که نگارش پروپوزال یکی از مهمترین اصول تحقیق می باشد. پروپوزال نویسی آغاز طرح تحقیقاتی است و چارچوب پایان نامه یا طرح پژوهشی را کاملا در بر می گیرد. برای نگارش پروپوزال باید مسائلی را در بخش انتخاب موضوع و شیوه نگارش و قسمت های مهم پروپوزال بدانید. هر چند انتخاب موضوع و فرایند تهیه و تکمیل یک پروپوزال به راحتی و در مدت زمانی کوتاه انجام می شود، ولی باید توجه داشت که پروپوزال در واقع طرح پیشنهادی تحقیق بوده به همن دلیل چنانچه با دقت و با محاسبات دقیق طراحی گردد، پژوهشگر در انجام مراحل بعدی با مشکل اساسی روبرو نخواهد شد. به عبارت دیگر چنانچه دانشجوئی عنوان پژوهش خود را درست انتخاب کرده باشد و تمامی ارکان و اجزاء پروپوزال به ویژه طرح مسئله، اهمیت و ارزش تحقیق، تاریخچه مطالعات، اهداف، سئوالات، فرضیه ها و روش و مراحل انجام تحقیق را به طور دقیق و کامل تهیه کرده باشد، در انجام پژوهش با مشکلاتی از جمله سر درگمی و ابهام روبرو نخواهد شد، به طوری که گفته می شود پژوهشگری که طرح تحقیق خود را به طور دقیق، روشن و کامل نوشته، به نظر می رسد بیش از ۵۰ درصد رساله یا پایان نامه خود را تهیه کرده است.

 

بجای خرید پروپوزال و صرف هزینه های گزاف اونم برای کار های تکراری و کپی و غیر قانونی (و اخلاقی)

با چند ساعت آموزش حضوری یا غیر حضوری توسط متخصصین ما

و با صرف هزینه خیلی اندک نسبت به خرید

خودتان نوشتن پروپوزال را اصولی یاد بگیرید!

 

گروه آموزشی علم ما به صورت حضوری و غیر حضوری به شما کمک می کند تا مراحل و اصول و شیوه های دقیق پروپوزال نویسی را بیاموزید.

 

هم اکنون از طریق فرم ثبت سفارش درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به درخواست شما رسیدگی می کنند.

 

animated-down-arrow

cart

درباره ی مدیر سایت علم ما

مطلب پیشنهادی

www.ElmeMa.com / آموزش و یادگیری / گروه آموزشی علم ما

آموزش طراحی پاور پوینت

آموزش طراحی پاورپوینت   یکی از بهترین ابزارهای سمعی و بصری ارائه و سخنرانی پاورپوینت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در کانال تلگرام به ما بپیوندید