خانه / اصلاحات پایان نامه

اصلاحات پایان نامه

۵اصلاحات

 

اصلاحات پایان نامه

 

به محض اتمام ارائه و پس از تموم شدن پرسش و پاسخ، اساتید از شما میخوان که به همراه حضار محل جلسه را ترک کنید تا جلسه ای برای تعییین نمره ی شما تشکیل بدهند. سپس نمره ی شما را تعیین میکنند و بعد از چند دقیقه بهتون اعلام میکنند. و یک سری اصلاحات که مد نظر اساتید داور بوده را جهت اعمال در پایان نامه، کتبا به اطلاعتون میرسونن. شما باید قبل از تحویل نسخه نهایی پایان نامه، این اصلاحات را انجام بدید و از استاد راهنما و داور هم تاییدیه بگیرید و سپس مجاز به تسویه حساب با دانشگاه می شوید. فرصت انجام اصلاحات برای دانشگاهای مختلف، متفاوته و بهتره از بخش پژوهشی دانشکده سوال کنید اما معمولن یک ماه فرصت میدن و ازتون هم تعهد میگیرند که تا یک ماه دیگه این اصلاحات را انجام میدید.

پس از انجام اصلاحات در مهلت مقرر ، فرم خاصی که مشخص میکنه که شما اصلاحات را انجام دادید را به همراه نسخه  اصلاح شده ی پایان نامه یا حداقل به همراه مدارکی که باهاش میتونید استاد راهنماتون را قانع کنید که شما اصلاحات را انجام دادین و ایرادات وارده را رفع کردین، به استاد راهنمای محترم برای امضا تحویل میدید و بعد فرم را به پژوهشی تحویل میدید تا نمره ی شما را به آموزش بفرستند. البته یک فرم دیگه هم هست به اسم فرم مستندات پژوهشی، که مربوط به مقالات استخراج شده و.. از پایان نامه هستش که در مهلت مقرر باید این فرم ها را به بخش پژوهش دانشکده تحویل بدید. برای جلوگیری از عواقب آموزشی احتمالی، بنظرم بهتره از این بازه ی زمانی اطلاع داشته باشید و اصلاحات مد نظر را تا قبل از اون تاریخ انجام داده و فرم های مربوط را پس از گرفتن امضاء از استاد راهنما به امور پژوهشی دانشکده تحویل بدید تا نمرتون را به آموزش برای درج در کارنامه اعلام کنند.

خاطر نشان می­شود تا پس از جلسه دفاع، به دانشجو فرصت داده میشه که با ارائه ی مقاله های مربوط، نمره ی خودش رو افزایش بده. معمولا نمره ی پایان نامه از هجده هستش (برای دانشگاه های مختلف این نمره متفاوته )و دو نمره هم مربوط به مقاله میشه.  جزئیات مربوط به نمرات مقالات را میتونید از بخش پژوهشی دانشکده سوال کنید.

 

پیشگیری از اشتباهات رایج در اصلاحات بهمراه آموزش گام به گام و اصولی

بزودی…

 (اگر در بخش اصلاحات سوالی دارید یا دچار تردید هستید! از مشاوره رایگان گروه علم ما کمک بگیرید.)