خانه / آخرین مقالات / پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان (قسمت دوم)
www.elmema.com

پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان (قسمت دوم)

پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان

همراه با لینک مستقیم دانلود!

قسمت دوم

 

 

در این صفحه برای شما همراهان علم ما لیستی از پر فروش ‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان را همراه با لینک مستقیم دانلود تهیه و گردآوری کردیم. بعضی از این انیمیشن و کارتون ‌ها در حد یک فیلم سینمایی هالیوودی عمیق و قابل تحسین هستند و در برخی موارد حتی عالی تر!

حتما حتما ببینید و لذت ببرید 🙂

 

 

نکته مهم!!!

  • اگر اینترنت نامحدود و رایگان دارید که آنلاین تماشا کنید و لذت ببرید 🙂
  • ولی اگر اینترنتتون محدود هست، برای اینکه حجم اینترنت تون تمام نشه پیشنهاد می کنم، قسمتی از انیمیشن رو ببینید، اگر دوست داشتید مستقیم دانلودش کنید.
  • بر اساس کیفیت مورد نظر خود دانلود کنید.

 

 

www.elmema.com

 

 

۱- شرک (Shrek)

سال تولید: ۲۰۰۱
کارگردان: اندرو آدامسون، ویکی جنسن
امتیاز متاکریتیک: ۸۴ از ۱۰۰
فروش: ۲۶۷ میلیون و ۶۶۵ هزار و ۱۱ دلار

منتقدان هیجان‌زده شدند وقتی انیمیشنی دیدند به خوش آب و رنگی کارهای دیزنی اما با قهرمانی زشت. یک غول بی شاخ و دم سبز رنگ. و طنازی و طعنه قصه “شرک” به همه افسانه‌های پریان اشک همه را از خنده درآورد. انیمیشنی که قصه‌اش برخلاف اکثر انیمیشن‌های دیگر جهان کاملا غیرقابل پیش‌بینی بود و همین هم جذابترش می‌کرد. خیلی از شوخی‌هایش را اصلا بزرگترها متوجه می‌شدند. داستانش را خیلی روان و بدون دست‌انداز روایت می‌کرد و یکی از بهترین شروع‌ها برای یک فرانشیز پرفروش و البته منتقد پسند بود. قسمت اول و دومش واقعا می‌تواند در فهرست بهترین انیمیشن‌های جهان و تاریخ سینما قرار بگیرد.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 

۲-شرک ۲ (Shrek 2)

سال تولید: ۲۰۰۴
کارگردان: کلی آزبری، اندرو آدامسون
امتیاز متاکریتیک: ۷۵ از ۱۰۰
فروش: ۹۱۹ میلیون و ۸۳۸ هزار و ۷۵۸دلار

سال ۲۰۰۱ ویکی جنسن و اندرو آدامسون اقتباسی از کتاب ویلیام استیگ انجام دادند. یک‌جور به سخره گرفتن افسانه‌های پریان دیزنی که منتقدان عاشقش شدند. قهرمان ما اندفعه به جای یک شاهزاده سوار بر اسب سفید غول زشت سبزی به اسم شرک بود که رفقایش یک گربه و یک الاغ بودند و اتفاقی شاهزاده خانم فیونا را نجات داد. کمپانی دریم‌ورکز که از موفقیت مالی قسمت اول سر شوق آمده بود همان موقع ساخت دنباله این انیمیشن را کلید زد. در قسمت دوم شرک به همراه شاهزاده خانم فیونا که حالا او هم یک غول سبز شده به قصر پدر فیونا می‌روند که دل خوشی از این داماد زشت که آداب معاشرت هم بلد نیست، ندارد.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 

۳- شرک ۳ (Shrek the Third)

سال تولید: ۲۰۰۷
کارگردان: کریس میلر، رامان هویی
امتیاز متاکریتیک: ۵۸ از ۱۰۰
فروش: ۳۲۲ میلیون و ۷۱۹ هزار و ۹۴۴ دلار

قسمت سوم «شرک» که باز هم شامل ماجراجویی‌های او و دوستانش بود. پدرزن شرک بیمار شده و همه چشم‌ها به شرک است که وارث تاج و تخت باشد. بالاخره هر ایده‌ای تا یک جایی جواب می‌دهد. قسمت اول و دوم «شرک» بخاطر متفاوت بودن‌شان با انیمیشن‌هایی که تا آن زمان دیده بودیم، جذابیت داشتند. قسمت سوم فقط روی موج موفقیت کاراکترهای دو قسمت قبلی سوار بود و هیچ ایده تازه‌ای نداشت. البته بچه‌ها هنوز دوستش داشتند اما منتقدان معتقد بودند که قسمت سوم به هیچ عنوان به پای دو قسمت قبلی نمی‌رسد و حتی طرفداران سری شرک هم نمی‌توانند ادعا کنند که قسمت سوم حرف جدیدی برای گفتن دارد.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

 ۴- شیرشاه (The Lion King)

سال تولید: ۱۹۹۴
کارگردان: راجر آلرس، راب مینکوف
امتیاز متاکریتیک: ۸۳ از ۱۰۰
فروش: ۴۲۲ میلیون و ۷۸۳ هزار و ۷۷۷ دلار

یکی از آخرین درخشش‌های کمپانی رویاساز دیزنی ساخت انیمیشن “شیرشاه” بود. انیمیشنی که هنوز هم طبق نظر منتقدان یکی از بهترین انیمیشن‌های تاریخ سینما است و برنده دو جایزه اسکار بهترین انیمیشن و بهترین آواز شد. این کارتون در فهرست ۲۵۰  فیلم برتر IMDb در رده ۴۸ قرار دارد. درنتیجه خودتان می‌توانید حدس بزنید که چقدر اثر مهم و تاثیرگذاری در تاریخ سینما و انیمیشن بوده است. یک‌جور اقتباس کودکانه از «هملت». یک بچه شیر به اسم سیمبا که باید وارث تاج و تخت پدرش، پادشاه جنگل باشد، توسط عموی پلیدش از مقامش ساقط می‌شود و به اعماق جنگل می‌رود. جایی که چند دوست حقیقی پیدا می‌کند که می‌توانند جای خانواده‌اش را بگیرند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

۵- شیر شاه ۲۰۱۹   The Lion King

سال تولید:۲۰۱۹

کارگردان: جان فاورو

امتیاز متاکریتیک:

 فروش: ۱٫۶۵۲ میلیارد دلار

یک بچه شیر به اسم سیمبا که باید وارث تاج و تخت پدرش، پادشاه جنگل باشد، توسط عموی پلیدش از مقامش ساقط می‌شود و به اعماق جنگل می‌رود. جایی که چند دوست حقیقی پیدا می‌کند که می‌توانند جای خانواده‌اش را بگیرند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 

۶- داستان اسباب‌بازی ۲ (Toy Story 2)

سال تولید: ۱۹۹۹
کارگردان: جان لسه‌تر، اش برانن
امتیاز متاکریتیک: ۸۸ از ۱۰۰
فروش: ۲۴۵ میلیون و ۸۵۲ هزار و ۱۷۹ دلار

“داستان اسباب‌بازی” یکی از مهم‌ترین میراث‌هایی است که جان لسه‌تر از خودش در کمپانی پیکسار به جا گذاشته است. در این قسمت باز و وودی دیگر با هم رفیق شده‌اند. یک مجموعه‌دار عروسک وودی را می‌دزدد و باز و بقیه رفقا هم‌ قسم می‌شوند که نجاتش دهند منتها وودی متوجه کارهای غیراخلاقی در موزه شده است. انیمیشن نامزد اسکار شد ولی نتوانست آن را به دست بیاورد. یک جایی بین خلاقیت قسمت اول و داستان کامل قسمت سوم معلق مانده است.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 

۷- داستان اسباب‌بازی ۳ (Toy Story 3)

سال تولید: ۲۰۱۰
کارگردان: لی آنکریچ
امتیاز متاکریتیک: ۹۲ از ۱۰۰
فروش: ۴۱۵ میلیون و ۴ هزار و ۸۸۰ دلار

سال ۱۹۹۵ کمپانی پیکسار که جزو میراث‌های استیو جابز محسوب می‌شود با مغز متفکرش یعنی جان لسه‌تر اولین انیمیشن تمام کامپیوتری تاریخ را ساخت و کاراکترهای باز و وودی، اسباب‌بازی‌های یک پسرک را به تماشاگران معرفی کرد. موفقیت انیمیشن آنقدر زیاد بود که به فواصلی مشخص قسمت‌های بعدی آن تصویب و ساخته شدند. قسمت سوم موفق‌ترین‌شان بود. برنده دو جایزه اسکار شد و صدمین فیلم میان ۲۵۰ اثر برتر IMDb از لحاظ امتیاز کاربران است. اندی که قرار است به کالج برود می‌خواهد عروسک‌ها را به زیرشیروانی بفرستد اما آنها اشتباها سر از جای دیگری درمی‌آوردند. وودی عروسک محبوب اندی و سردسته بقیه می‌خواهد آنها را قانع کند که می‌توانند به سوی بی‌نهایت و فراتر از آن بروند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 

۸- یخ‌زده (Frozen)

سال تولید: ۲۰۱۳
کارگردان: کریس باک، جنیفر لی
امتیاز متاکریتیک: ۷۴ از ۱۰۰
فروش: ۴۰۰ میلیون و ۷۳۸ هزار و ۹ دلار

دیزنی با این انیمیشن به دوران کلاسیکش برگشت. اقتباسی از داستان مشهور شاهزاده خانم برفی که البته به سبک و سیاق دیزنی تلطیف شد. برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال ۲۰۱۴ و بهترین ترانه تبدیل به یکی از آن انیمیشن‌هایی شد که کارخانه‌های اسباب‌بازی و پوشاک هم توانستند از آن پول دربیاورند. ماجرای خواهرانه السا و آنا در حقیقت واکنشی به این ماجرا بود که رابطه خواهرانه می‌تواند هر یخی را آب کند. کاراکتر آدم برفی بامزه فیلم به اسم اولاف جزو شخصیت‌های وردست محبوب تاریخ انیمیشن شد. «یخ‌زده» نشان می‌داد که عشق میان دو خواهر از هر عشق دیگری قدرتش بیشتر است.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 

۹- زندگی پنهان حیوانات خانگی (The Secret Life of Pets)

سال تولید: ۲۰۱۶
کارگردان: کریس رناد، یارو چنی
امتیاز متاکریتیک:  ۶۱ از ۱۰۰
فروش: ۳۶۸ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۳۳۰ دلار

سگی به نام ماکس از نژاد تریر زندگی آرامی دارد اما یک روز صاحبش سگ دیگری به نام دوک را وارد زندگی او می‌کند. ماکس که با بقیه حیوانات رابطه خوبی داشته و در طول روز وقتی صاحبش بیرون بوده با آنها معاشرت می‌کرده بلافاصله از دوک متنفر می‌شود و به او حسادت می‌کند. در حالی که ماکس و دوک با هم دعوا دارند و هر کدام می‌خواهد آن یکی را از میدان به در کند مورد حمله یک گروه از گربه‌ها قرار می‌گیرند. خرگوش سفید به کمک‌شان می‌آید. درنهایت در مسیر بازگشت به خانه و دوری از خطرات ماکس و دوک با هم رفیق می‌شوند. انیمیشن از یک فرمول آشنای همیشگی پیروی می‌کند و بیشتر هم مناسب کودکان است برخلاف بقیه انیمیشن‌هایی که در سال‌های اخیر ساخته شده‌اند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 

۱۰- شرکت هیولاها (Monsters, Inc)

سال تولید: ۲۰۰۱
کارگردان: پیت داکتر، دیوید سیلورمن
امتیاز متاکریتیک: ۷۸ از ۱۰۰
فروش: ۲۸۹ میلیون و ۹۱۶ هزار و ۲۵۶ دلار

این انیمیشن برنده اسکار مثل همه کارهای اوایل هزاره سوم پیکسار ایده بامزه و جالبی داشت. در شهر هیولاها در صورتی می‌توانند قدرت‌شان را حفظ کنند که بچه‌ها را بترسانند. در حقیقت صدای فریاد بچه‌ها مثل انرژی برایشان عمل می‌کند. از طرف دیگر بچه‌ها برای هیولاها مثل سم می‌مانند. اما دو هیولا پیدا می‌شوند که خیلی استعداد ترساندن ندارند و کم‌کم به این نتیجه می‌رسند که راه‌های دیگری هم باید وجود داشته باشد. ارزش حتی بیشتر از یک‌بار دیده شدن را هم دارد. به جز انیمیشن می‌شود به شکل یک فیلم خوب هم به آن نگاه کرد. هوشمندانه است و اجرای بدیعی هم دارد.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

برای دیدن آرشیو انیمیشن ها (کلیک کنید)

 

www.elmema.com

 

 

اگر انیمیشن خاصی مد نظرتون هست حتما بگید که اضافه کنیم.

و

اگر لینکی مشکل داشت لطفا به ما اطلاع دهید (سپاس)

درباره ی مدیر سایت علم ما

گروه علمی، پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای «علم ما» یک گروه تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های پژوهشی، کسب و کار، بازاریابی و موفقیت فردی می باشد. این گروه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، گروه علم ما یک تیم متشکل از اساتید دانشگاه، پژوهشگران برتر، متخصصان و کارشناسانی در حوزه مدیریت، روانشناسی، بازاریابی، تجارت الکترونیک است. ضمن اینکه با داشتن وب سایتی جامع که در حوزه های ذکر شده و به اشتراک گذاری مقالات و برنامه ها، حق انتخاب و آموزش با کیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *