www.ElmeMa.com / آموزش و یادگیری / گروه آموزشی علم ما
Training Design Powerpoint

آموزش طراحی پاور پوینت

آموزش طراحی پاورپوینت

 

یکی از بهترین ابزارهای سمعی و بصری ارائه و سخنرانی پاورپوینت است. امروزه اکثر سخنرانان در همایش‌ها برای انتقال هرچه بهتر مطالب خود از پاورپوینت استفاده می‌کنند. حتی استادان دانشگاه و معلمان مدارس برای آموزش از این نرم افزار استفاده می‌کنند تا محتوا به بهترین شکل توسط مخاطب درک شود.

چه بخواهید و چه نه، بالاخره روزی مجبور می شوید که در جایی کنفرانس بدهید. ساختن پاورپوینت خوب یک هنر است. هر چقدر در ساختن صفحات پاورپوینت دقت به خرج دهید و آنها را مناسب شرایط بسازید، سخنرانی شما تاثیر بیشتری روی مخاطب می‌گذارد.

همچنین یکی از معضلاتی که در اکثر سمینارها به وفور مشاهده می شود اسلایدهای خشن، زمخت و غیر مرتبط با موضوع مورد بحث می‌باشد. گاهی کاستی های مطلبی که ارائه می‌گردد با تهیه یک اسلاید زیبا کمرنگ می‌گردد بنابراین اگر سخنران کمی حوصله به خرج داده و پاورپوینت زیبایی را ارئه نماید می تواند نظر حاضرین را در مورد موضوع ارائه شده تحت تاثیر قرار دهد .

پس بهترین راه آشنا شدن و آموختن نکات و مراحل لازم برای کار و ساخت یک پاورپوینت است با گروه آموزشی علم ما همراه باشید تا با کمک متخصصان ما به صورت حضوری یا غیر حضوری روش کار و نکات لازم برای کار با نرم افزار پاورپوینت را یاد بگیرید.

 

هم اکنون از طریق فرم ثبت سفارش درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به درخواست شما رسیدگی می کنند.

 

animated-down-arrow

cart

 

 

درباره ی مدیر سایت علم ما

مطلب پیشنهادی

www.ElmeMa.com / آموزش و یادگیری / گروه آموزشی علم ما

تحلیل آماری و آموزش نرم افزار های تحلیل آماری (spss , lisrel , . . . )

تحلیل آماری و آموزش نرم افزار های تحلیل آماری   انجام تحلیل آماری و خروجی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در کانال تلگرام به ما بپیوندید