خانه / آخرین مقالات / چالش شکرگزاری
elmema.com/category/individual-improvement

چالش شکرگزاری

چالش شکرگزاری

چالش ۳۰ روزه

بر اساس کتاب معجزه ی شکرگزاری از راندا برن

تهیه چالش: شبنم مرزبان

 

 

کتاب معجزه ی شکرگزاری نوشته ی راندا برن است. در این کتاب برای ۲۸روز تمرین شکرگزاری وجود دارد.
این تمرینات طوری تنظیم شده است که از آن برای متحول کردن وضعیت سلامت، پول ، شغل و روابط خود استفاده کنید.
شگرگزاری به راحتی ارتعاشات شما را بالا می برد و برای جذب خواسته هایتان کمک میکند.

هر بار که نعمت های زندگی تان را می شمارید؛ وضعیت احساسی شما بهبود می یابد و شادتر می شوید. چگونگی احساس شما معیاری مناسب است که نشان می دهد چقدر سپاس گزار هستید.

هر چه سپاس گزارتر باشید؛ احساس می کنید شادتر هستید و زندگی تان نیز سریع تر تغییر خواهد کرد.

در هر تمرین شگفت انگیز، گنجینه ای از آموزه های پنهان وجود دارد که دانش شما را به شیوه ای شگرف گسترس می دهد. شما، در هر تمرین، بیشتر و بیشتر به چگونگی عملکرد زندگی پی می برید و به این نتیجه می رسید که بهره مند بودن از زندگی رویایی و دلخواهتان چندان هم دشوار نیست.

 

 

 

 

تمرینات به صورت روزانه و متوالی به مدت۲۸ روز است. تمرینات آنقدر عالی و در عین حال ساده هستند که در اکثرا افراد بعد از انجام یک دوره، شکرگزاری به صورت عادت همیشگی در می آید.

در حالی که سپاس گزاری مان را بر زبان می آوریم؛ هرگز نباید فراموش کنیم که بهترین شیوه سپاس گزاری به صورت زبانی نخواهد بود بلکه ما باید سپاس گزارانه زندگی کنیمجان اف. کندی

 

 

 

فایل pdf کتاب شکرگزاری (کلیک کنید)

https://elmema.com/

 

 

 

 

www.elmema.com

پیشنهاداتی برای شروع بهتر چالش معجزه ی شکرگزاری

 

روند چالش معجزه ی شکرگزاری در کانال علم ما بدین ترتیب است که هر صبح در کانال و سایت برنامه تمرین روز رو اعلام خواهیم کرد و دوستان می توانند طبق برنامه شخصی خود در طول روز تمرین مربوط را انجام دهند.

۱- نکته ی مهم، هیچگونه الزامی در مورد هماهنگی در مورد ساعت شروع و انجام تمرین وجود ندارد!! راحت باشید… (پیشنهاد ما اول صبح یا آخر شب هست.)

۲- برای راحتی شما علاوه بر فایل pdf و کتاب صوتی، ما خلاصه ای از هر تمرین و مبحث را در سایت علم ما قرار داده ایم. بر حسب میزان زمانی که دارید از هر کدام که مایلید استفاده کنید.

۳- بهتره که همگی متعهد شویم تمرین ها رو به صورت سنتی و روی کاغذ بنویسیم. خیلی خوبه که یه دفترچه برای این کار کنار بگذاریم. توصیه می کنم از یادداشت کردن به صورت دیجیتال پرهیز کنیم چون حس واقعی نداره! (البته این یک نظر شخصی هست)

۴- مروج فرهنگ سپاسگزاری باشیم! تعداد زیادی از دوستان شما هستند که با حضور در این چالش قطعا حال بهتری خواهند داشت. علاوه بر این داشتن دوستان هم هدف تاثیرگذاری این چالش رو برای خودتون هم بیشتر میکنه. از تمام عزیزان خواهش می کنم که پیام های عضویت در کانال را برای دوستان و کسانی که احساس می کنید نیاز به آنها دارند ارسال کنید تا در دایره های ارتباطی مان بیشتر از قبل درگیر موج مثبت سپاسگزاری باشیم!

۵- تمرینات روزانه را بصورت خلاصه در کانال و سایت قرار می دهیم، ولی پیشنهاد می کنیم تنها به مطالب کانال و سایت متکی نباشیم و سعی کنیم که برای فهم بیشتر و بهتر تمرین های روزانه به کتاب pdf و فایل صوتی هم مراجعه کنیم!

۶- برای ایجاد حس بهتر و افزایش درک مان از دوره توصیه می شود که برای فایل های صوتی و تصویری تمرین هر روز که در کانال ارسال می شود وقت بگذاریم و هنگام نوشتن از تجسم سازی استفاده کنیم.

۷- در روند دوره ۲۸ روزه شکرگزاری کمی صبور باشیم و ایمان داشته باشیم که بهترین تغییرات در بهترین زمان ها رخ خواهد داد.

۸- برای تعامل بیشتر، حتما نظرات و تجربیات خود را در صفحه ی چالش شکرگزاری در سایت در قسمت کامنت با ما در میان بگذارید. به بهترین نظرات جوایز تعلق میگیرد.

با ما همراه باشید... 🙃

 

 

فایل صوتی مقدمه:

 

 

 

 

www.elmema.com

روز اول (نعمت های زندگی تان را بشمارید)

روز اول (کلیک کنید)

روز اول (کلیک کنید)

اغلب شنیده اید که دیگران می گویند نعمت های زندگی تان را بشمارید. وقتی درباره نعمت هایی می اندیشید که به دلیل بهره مند بودن از آن ها از خداوند سپاس گزار هستید، در واقع به انجام دادن چنین کاری مشغول هستید. اما شاید ندانید که شمردن نعمت های زندگی تان به راستی یکی از تمرین های موثر است که می توانید آن را انجام دهید و با انجام دادن آن، وضعیت کل زندگی تان به شیوه ای معجزه آسا بهبود خواهد یافت.

هر چه بیشتر در این باره بیندیشید، بیشتر به این موضوع پی می برید که نعمت هایی بی شمار را در اختیار دارید و باید به دلیل بهره مند بودن از آن ها در زندگی تان از خداوند سپاس گزار باشید.

هر بار که نعمت های زندگی تان را می شمارید؛ وضعیت احساسی شما بهبود می یابد و شادتر می شوید. چگونگی احساس شما معیاری مناسب است که نشان می دهد چقدر سپاس گزار هستید. هر چه سپاس گزارتر باشید؛ احساس می کنید شادتر هستید و زندگی تان نیز سریع تر تغییر خواهد کرد.

 

فایل صوتی روز اول:

 

تمرینات روز اول

موهبت های خود را بشمارید

١- ابتدا لیستی از ده موهبتی را که نصیبتان شده بنویسید.

٢- بنویسید چرا برای هر کدام از این مواهب احساس شکرگزاری می کنید.

٣- به عقب برگردید و لیستتان را بخوانید، وقتی به پایان هر مورد رسیدید، کلمه ی سپاسگزارم را سه بار بگویید (سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم) و قدرشناسی را برای آن موهبت تا آنجا که می توانید احساس کنید.

۴- سه گام نخست را در ٢٧ روز آینده نیز تکرار کنید.

۵- تمرین فردا را امروز بخوانید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز دوم (فکر سازنده)

روز دوم (کلیک کنید)

روز دوم (کلیک کنید)

در ابتدای کار با این تمرین ها باید چند روز اول را به صورت پشت سر هم برای تبدیل شدن قدرشناسی به یک عادت تمرکز کنید. هر چیزی که شما را نسبت به قدرشناس بودن تشویق و ترغیب می کند، به شما یاری می دهد تا زندگی تان را به طلا تبدیل کنید و این به درستی همان چیزی است که این تمرین شما را برای آن آماده می کند.

شمارش مواهب تان یکی از تمرین هایی است که این اطمینان خاطر را به شما می بخشد تا روزتان را با شکرگزاری آغاز کنید و با شکرگزاری به پایان برسانید.

در حقیقت آن ها به قدری توانمند هستند که زندگیِ شما را در چند ماه تغییر می دهند. اما این کتاب بر آن است که زندگی تان را در اثر وفور شکرگزاری و تمرین های آن هر چه سریع تر دیگرگون کنید. زیرا شکرگزاری مانند یک آهنرباست و چیزهای بیشتری را برای شکرگزار بودن جذب می کند.

تمرکز بر قدرشناسی در مدت ٢٨ روز باعث تمرکز و افزایش نیروی شکرگزاری می شود. هنگامی که شما به قدرت جاذب شکرگزاری مجهز هستید، هر چیزی را که دوست دارید و میخواهید مانند آهنربا  به سمت خود جذب خواهید کرد!

 

فایل صوتی روز دوم:

 

تمرینات روز دوم

فکر سازنده

 

۱- گام های یک تا سه را در تمرین شماره ی یک تکرار کنید. موهبتھای خود را بشمارید. لیستی بنویسید از ده موهبتی که به شما ارزانی شده و در پایان هر مورد سه بار کلمه ی سپاسگزارم را بگویید و تا آنجا که می توانید حس سپاسگزاری داشته باشید.

٢ -امشب پیش از آنکه بخوابید، افکارتان را متمرکز کنید و به بهترین اتفاقی بیندیشید که در طول این روز برایتان رخُ داده است.

۳ -در قبال بهترین اتفاقی که آن روز برای شما افتاده است کلمه ی سپاسگزارم را بیان کنید.

۴ -این تمرین را در ٢۶ شب آینده نیز تکرار کنید.

۵ -تمرینِ فردا را امروز بخوانید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز سوم (روابط صمیمانه)

روز سوم (کلیک کنید)

روز سوم (کلیک کنید)

انسان های دیگر را با ویژگی های فعلی خودشان در زندگی مان بپذیریم و قدرشناس حضور آنان در زندگی مان باشیم.

حتی اگر همه روابط کنونی شما به راستی روابطی خوب و خوشایندی هستند؛ با انجام دادن این تمرین بهتر و شکوفاتر خواهند شد.

 

فایل صوتی روز سوم:

 

تمرینات روز سوم

روابط صمیمانه

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- سه انسان مهم زندگی تان را انتخاب کنید که با آنان روابطی صمیمانه و عالی دارید. عکسی را از هر یک از آنان تهیه کنید.

۳- در حالی که عکس آنان را مقابلتان قرار می دهید؛ پنج ویژگی خوب هر یک از آنان را بنویسید.

جملات را اینگونه شروع کنید: خدایا سپاس گزارم که …………………..”  سپس به نام شخص اشاره کنید و در پایان نیز دلیل سپاس گزار بودنتان را مطرح کنید.

برای تشکر کردن از خود شخص نیز جمله خودتان را اینگونه بنویسید: …………… از تو سپاس گزارم زیرا ……………………….”

۴- عکس این افراد را امروز به هر کجا که می روید همراه داشته باشید.

۵- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز چهارم (سلامتی، هدیه زندگی)

روز چهارم (کلیک کنید)

روز چهارم (کلیک کنید)

هر کس به دلیل سلامتی اش از خداوند سپاس گزار باشد؛ سلامتی بیشتر به او هدیه خواهد شد و او از فراوانی بهره مند خواهد بود. هر کس به دلیل سلامتی اش از خداوند سپاس گزار نباشد؛ حتی داشته هایش نیز از او گرفته خواهد شد.

شاید انسان هایی می شناسید که شیوه زندگی آنان سالم است؛ اما باز هم سلامتی شان را از دست می دهند. وقتی به دلیل سالم بودنتان از خداوند سپاس گزار هستید؛ علاوه بر حفظ سلامتی کنونی تان، نیرویی شگفت انگیز را به حرکت در می آورید که جریان سلامتی را در زندگی تان افزایش خواهد داد.

با سپاس گزاری کردن روزانه به دلیل بهره مند بودن از نعمت سلامتی می توانید بینایی، شنوایی و همه ی حواستان را تقویت کنید و عملکردهای جسمانی تان را بهبود ببخشید. همه ی این رویدادها نیز به شیوه ای معجزه آسا اتفاق می افتند.

هم اکنون با بررسی کردن وضعیت سلامتی تان می توانید پی ببرید چقدر سپاس گزار بوده اید. شما هر روز باید احساسی فوق العاده داشته باشید. اگر احساس می کنید سست و بی حال هستید و روزهای زندگی تان به سختی و فقط با تلاش و تکاپویی بسیار سپری می شود یا اگر خودتان را جوان تر از سن کنونی تان احساس نمی کنید؛ پس از سلامتی کامل بهره مند نیستید. یکی از دلایل مهم از دست دادن انرژی و نشاط وجودتان این است که چندان سپاس گزار نبوده اید. به هر حال، همه ی این حالت ها تغییر می کنند زیرا شما قصد دارید نیروی معجزه آسای سپاس گزاری را برای سلامتی جسمانی تان به کار ببرید.

 

فایل صوتی روز چهارم:

 

تمرینات روز چهارم

سلامتی، هدیه زندگی

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- روی تکه ای کاغذ این جمله را بنویسید: “نعمت سلامتی سبب می شود زنده بمانم”

۳- کاغذ را در مکانی قرار دهید که در دیدرستان باشد.

۴- دست کم در چهار موقعیت جداگانه، آن جمله را بسیار آهسته بخوانید. بکوشید به دلیل بهره مند بودن از نعمت ارزشمند سلامتی، سپاس گزاری از خداوند را در ژرفای وجودتان احساس کنید.

۵- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز پنجم (ثروت، پاداش شکرگزاری)

روز پنجم (کلیک کنید)

روز پنجم (کلیک کنید)

اگر در زندگی شما کمبود پول وجود دارد، دقت کنید که نگرانی و حسادت، رشک و ناامیدی،دلسردی، شک و ترس درباره پول، هیچگاه برای شما پول بیشتر نمی آورد زیرا این احساسات ازکمبود حس قدرشناسی برای پولی ناشی می شود که اکنون دارید. شکایت کردن راجع به پول، بحث کردن درباره پول، سرخورده شدن در ارتباط با پول، نق زدن درباره قیمت چیزی نشانه های شکرگزاری نیست، بنابراین وضعیت پولی در زندگی شما نه تنها بهتر نخواهد شد، بلکه بدتر هم می شود.

فرقی نمی کند که موقعیت فعلی شما چه باشد، اندیشیدن به اینکه شما پول کافی ندارید، در واقع نتیجه نبود قدرشناسی نسبت به پولی است که در حال حاضر دارید. شما می بایست موقعیت فعلی خود را فراموش کنید و در عوض نسبت به پولی که الان دارید احساس شادی و شادمانی داشته باشید. بدین صورت پول شما به صورت، خارق العادهای افزایش خواهد یافت.

برای افراد زیادی، پول مسئله ای فریبنده است. به ویژه وقتی که پول کافی ندارند، بنابراین، دو گام برای رسیدن به پول مورد نیاز وجود دارد. بسیار مهم است که شما تمرین را با دقت در ابتدای روز مطالعه کنید، چراکه می باید تمرین پول را در طول روز اجرا کرد.

چند لحظه بنشینید و به دوران کودکی خود بیندیشید، در آن دوران شما پولی نداشتید. هرچیزی را به یاد می آورید که پول آن برای شما پرداخت شده بود، با تمام وجودتان احساس شکرگزاری کنید.کلمه سپاسگزارم را بر زبان بیاورید.

اگر شما در موقعیتی قرار می گیرید که می خواهید نسبت به چیزی که به پول مربوط است اعتراض کنید، چه اعتراض زبانی باشد یا اعتراض فکری، آنگاه از خودتان بپرسید: آیا می خواھم و آمادگی آن را دارم که هزینه این اعتراض را هم بپردازم؟ چرا که همین یک اعتراض جریان پولی را کُند یا متوقف می کند.

از امروز به بعد، به خودتان قول دهید که هر گاه پولی به دستتان می رسد، حتی اگر حقوق و در ازای کارتان باشد یا تخفیف یا بازپرداخت پول یا چیزی که کسی به شما می دهد و بابتش پولی خرج شده، احساس شکرگزاری داشته باشید. هر کدام از این موارد یعنی که شما پولی دریافت کرده اید، هرکدام از این موارد به شما این فرصت را می دهد که نیروی شکرگزاری را برای افزایش پول تان  به کار گیرید و بیشتر برای پولی که دریافت می کنید سپاس گزار شوید.

 

 

فایل صوتی روز پنجم:

 

تمرینات روز پنجم

ثروت، پاداش شکرگزاری

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- بنشینید و چند دقیقه به دوران کودکی تان فکر کنید و به آن چیزهایی بیندیشیدکه در آن دوران برای شما بدون پرداخت هزینه مهیا شده بود.

۳- وقتی یک خاطره را  به یاد می آورید که در آن پولی برای شما خرج شده است، واژه سپاس گزارم را از صمیم قلب بگویید.

۴- یک قبض کم مبلغ را بردارید و روی آن یک یادداشت بچسبانید که در آن یادداشت با حروف بزرگ نوشته اید: برای پولی که در تمام زندگی به من داده شده است، سپاس گزارم!

۵- امروز قبض تان را با خودتان حمل کنید، و دست کم یک بار صبح و یک بار بعد از ظهر، یا به هر  تعداد بار که می خواهید، قبض تان را در دست بگیرید و آن را بخوانید و به شدت برای پول فراوانی که به شما داده شده است، احساس شکر و سپاس گزاری کنید.

۶- از امروز به بعد قبض تان را در جایی پیش چشم بگذارید که هر روز آن را ببینید و پیوسته شکرگزار بودن تان را نسبت به پول زیادی که به شما داده شده، یادآوری کند.

۷- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز ششم (راز پیشرفت کارها)

روز ششم (کلیک کنید)

روز ششم (کلیک کنید)

هر کس به دلیل شغل کنونی اش از خداوند سپاس گزار باشد؛ فرصت هایی بیشتر به او هدیه خواهد شد و از فراوانی بهره مند خواهد بود. هر کس به دلیل شغل کنونی اش از خداوند سپاس گزار نباشد؛ حتی داشته هایش نیز از او گرفته خواهد شد.

حلقه ی گمشده ی زنجیره موفقیت در واقع سپاس گزاری است زیرا، بر مبنای قانون جذب، شما باید برای داشته های کنونی زندگی تان سپاس گزاری کنید تا موفقیتی بیشتر به سوی شما جذب شوئد. به این ترتیب، اگر سپاس گزار نباشید؛ دستیابی به موفقیتی دائمی برای شما غیرممکن می شود.

 

 

فایل صوتی روز ششم:

 

تمرینات روز ششم

راز پیشرفت کارها

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- امروز سرکار مجسم کنید کارفرمایی نامریی دارید که دنبالتان می آید و هر بار نکته ای را می یابید که به دلیل بهره مند بودن از آن از خداوند سپاس گزاری می کنید یادداشت می کند. و تا جایی که میتوانید حال و هوای شکر گذاری را احساس کنید.

مثلا همین که شغلی دارید چون خیلی ها شغلی ندارند.تلفن ،اینترنت و چاپگری که دارید،افرادی که با شما کار می کنند و رابطه ی دوستانه با آنها داری و….
اگر وظیفه تان نگهداری از فرزندان و نگهداری به امور خانه است به دنبال مواردی باشید که بابت آنها خدا را شاکر هستید.
تا جایی که می توانید موارد قابل شکرگذاری را پیدا کنید.

۳- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

 

www.elmema.com

روز هفتم (راه های خروج از منفی بودن)

روز هفتم (کلیک کنید)

روز هفتم (کلیک کنید)

شاید روابطی آشفته دارید، از فشار مالی رنج می برید، از سلامتی بی بهره هستید یا مشکلی شغلی دارید؛ در هر صورت، بدانید موقعیت های منفی اغلب به دلیل ناسپاسی کردن در بلند مدت به وجود می آیند.

اگر برای هر یک از نعمت های زندگی مان از خداوند سپاس گزاری نکنیم؛ به شیوه ای ناخواسته آن نعمت را کم اهمیت و عادی می پنداریم. کم اهمیت یا عادی پنداشتن نعمت ها علت اصلی جذب کردن رویدادهای منفی به زندگی مان  محسوب می شود.

وقتی سپاس گزار هستید؛ منفی نگر بودن برای شما غیرممکن می شود. وقتی سپاس گزار هستید؛ عیب جویی کردن از دیگران و سرزنش کردن آنان برای شما غیرممکن می شود. وقتی سپاس گزار هستید؛ غمگین بودن یا داشتن هر گونه احساس منفی برای شما غیرممکن می شود. بهترین خبر این است: اگر اکنون موقعیتی منفی در زندگی تان وجود دارد؛ بدانید با سپاس گزاری کردن از خداوند می توانید این موقعیت منفی را در مدت زمانی کوتاه تغییر دهید. موقعیت های منفی با سپاس گزاری کردن به شیوه ای معجزه آسا ناپدید خواهند شد.

 

 

فایل صوتی روز هفتم:

 

تمرینات روز هفتم

راه های خروج از منفی بودن

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- مشکل یا موقعیتی منفی را در زندگی تان در نظر بگیرید که به شدت مشتاق هستید آن را حل کنید.

۳- ده نکته مثبت را درباره آن موقعیت منفی بنویسید که به دلیل آن ها از خداوند سپاس گزار هستید.

۴- پایان فهرستتان چنین بنویسید: خدایا، به دلیل یافتن راه حلی کامل و تمام عیار، سپاس گزارم؛ سپاس گزارم؛ سپاس گزارم.

۵- فقط همین امروز بکوشید بیازمایید آیا می توانید یک روز را به گونه ای سپری کنید که هیچ گونه سخن منفی بر زبان نیاورید یا خیر. هرگاه پی بردید در حال در سرپروراندن اندیشه ای منفی یا برزبان آوردن سخنی منفی هستید؛ جمله شگفت انگیز را به کار ببرید. لحظه ای درنگ کنید و چنین بگوید: اما من باید بگویم به معنای واقعی از خداوند سپاس گزارم که …………..

۶- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز هشتم (آمیزه های انرژی مثبت)

روز هشتم (کلیک کنید)

روز هشتم (کلیک کنید)

سپاس گزاری کردن از خداوند، قبل از خوردن غذا، در واقع سنتی است که از هزاران سال قبل وجود داشته است و مبدا تاریخی آن به مصر باستان باز می گردد. با وجود سرعت بسیار زندگی در قرن بیست و یکم، بسیاری از ما اغلب این موضوع را نادیده می گیریم که باید، بابت غذایی که می خوریم، زمانی را به سپاس گزاری کردن از خداوند اختصاص دهیم. اما استفاده کردن از کارهایی ساده همچون خوردن و نوشیدن، به منزله فرصتی برای سپاس گزاری کردن از خداوند، شگفتی های زندگی تان را به شیوه ای معجزه آسا افزایش خواهد داد.

نکته شگفت انگیز این است: وقتی به دلیل بهره مند بودن از آب و غذا از خداوند سپاس گزاری می کنید؛ سپاس گزاری شما، علاوه بر تاثیر مثبت گذاشتن در زندگی تان، در منبع غذایی جهان نیز تاثیری مثبت می گذارد.

 

فایل صوتی روز هشتم:

 

تمرینات روز هشتم

آمیزه های انرژی مثبت

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- امروز، قبل از خوردن هر گونه خوراکی یا نوشیدن هر گونه نوشیدنی، لحظه ای به آن بنگرید و سپس به صورت ذهنی یا با صدای بلند چنین بگویید: خدایا، سپاس گزارم.

۳- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز نهم (پول رٌبا)

روز نهم (کلیک کنید)

روز نهم (کلیک کنید)

سپاس گزاری نشان دهنده توانمندی و گله و شکایت کردن نشان دهنده ناتوانی است. این قانون به راستی قانون طلایی کل زندگی شما محسوب می شود. موضوع سلامتی، امور شغلی، چگونگی روابط یا امور مالی به راستی تفاوتی را در این زمینه به وجود نمی آورد. هر چه بتوانید به دلیل دارایی خودتان سپاس گزار باشید، حتی اگر دارایی چندانی ندارید؛ ثروتی بیشتر جذب خواهید کرد. از سوی دیگر، هر چه درباره پول یا وضعیت مالی خودتان گله و شکایت کنید؛ فقیرتر خواهید شد.

فرقی نمی کند که موقعیت فعلی شما چه باشد، اندیشیدن به اینکه شما پول کافی ندارید، در واقع

نتیجه نبود قدرشناسی نسبت به پولی است که در حال حاضر دارید. شما می بایست موقعیت فعلی خود را فراموش کنید و در عوض نسبت به پولی که الان دارید احساس شادی و شادمانی داشته باشید. بدین صورت پول شما به صورت، خارق العاده ای افزایش خواهد یافت.

شکرگزاری آن هم زمانی که پول کمی دارید، برای برخی افراد احساس چالش برانگیزی است، ولی هنگامی که متوجه شوید تا زمانی که شکرگزار نباشید، هیچ تغییری پدید نمی آید، به شکرگزار بودن متقاعد خواهید شد.

وقتی به خاطرات کودکی یا نوجوانی تان مراجعه می کنید، در می یابید که چه لوازم و امکانات گرانقیمتی داشتید. برای هر مورد از این امکانات با تمام وجود شاکر باشید. چرا که وقتی خالصانه نسبت به داشته هایتان در گذشته احساس شکر دارید، پول و دارایی شما به صورت معجزه آسا افزایش می یابد. این افزایش با قانون جهانی تضمین شده است.

 

تمرین شگفت انگیز امروز در واقع یکی از دلایل مهم گله و شکایت انسان ها را درباره پول تغییر می دهد و آن را به رفتاری سپاس گزارانه تبدیل می کند. به این ترتیب، تاثیر آن برای تغییر دادن موقعیت های مالی شما دو برابر خواهد بود. شما گله و شکایت کردن را با سپاس گزاری جایگزین می کنید. گله و شکایت کردن سبب می شود فقیر شوید و سپاس گزاری کردن سبب می شود ثروت به شیوه ای معجزه آسا به سوی زندگی شما جذب شود.

 

فایل صوتی روز نهم:

 

تمرینات روز نهم

پول رٌبا

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- صورت حساب های جدیدتان را در نظر بگیرید که هنوز آن ها را نپرداخته اید. از تاثیر معجزه آسای سپاس گزاری برای آن ها استفاده کنید. روی هر یک از آ ن صورت حساب ها چنین بنویسید: “خدایا سپاس گزارم که پول کافی به دستم می رسد. بکوشید به دلیل بهره مند بودن از پول کافی برای پرداختن صورت حسابتان به معنای واقعی از خداوند سپاس گزاری کنید؛ فرقی نمی کند که اکنون پول کافی دارید یا خیر.

۳- ده صورت حسابی را بردارید که پیشتر پرداخت کرده اید و روی آن ها واژه های :”سپاس گزارم، پرداخت شد را بنویسید و برای آنکه پول پرداخت این قبوض را دارید، قدرشناس باشید.

۴- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

 

www.elmema.com

روز دهم (انرژی مثبت همچون گرد و غبار همه را فرا می گیرد)

روز دهم (کلیک کنید)

روز دهم (کلیک کنید)

آموزه های روحانی باستانی می گویند که هرآنچه ما از صمیم قلب به دیگران می دهیم، صد برابر به خودمان بازمی گردد. بنابراین قدرشناسی و تشکر زبانی از دیگران و گفتن سپاس گزارم بابت آنچه که از آن ها دریافت می دارید، برای بهبود شرایط زندگی شما لازم است.

قدرشناسی یک انرژی قدرتمند است، بنابراین نیروی قدرشناسی را می توانید به سوی هر کسی گسیل

دارید. اگر انرژی قدرشناسی را مانند خاک نورانی تصور کنید، وقتی که در برابر دریافت چیزی از دیگران از

آن ها تشکر می کنید به آن می ماند که گرد و غبار انرژی را بر آن ها می افشانید. انرژی مثبت و قدرتمند بر هرکسی که شما آن را به سویش می فرستید تأثیر میگذارد و او را غنی میکند.

بسیاری از ما در طول روز، از طریق تلفن یا ایمیل یا رو در رو یا در محل کار، رستوران، آسانسور، اتوبوس یا مترو با افراد بسیاری ارتباط داریم و در بسیاری از حالات این افراد لیاقت قدرشناسی ما را دارند چرا که چیزی از آن ها دریافت می کنیم.

نسبت به تمام کسانی که در کارتان به شما کمک می کنند قدرشناس باشید خواه کارمندان دفتری باشند یا منشی ها یا کارکنان غذاخوری محل کار یا نظافتچی ها یا همکاران تان.

هرکنشی، واکنشی برابر دارد، اگر وقتی تشکر می کنید به راستی همین احساس را داشته باشید، طرف مقابل این را درک خواهد کرد و احساس شما نه تنها احساس خوبی به فرد مقابل می دهد بلکه قدرشناسی تان شما را سرشار از شعف می کند.

 

فایل صوتی روز دهم:

 

تمرینات روز دهم

انرژی مثبت همچون گرد و غبار همه را فرا می گیرد

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- امروز، با تشکر مستقیم یا تشکر ذهنی از ده نفری که به شما خدمتی ارایه کردند و شما از آن سود بردید غبار انرژی مثبت را بر آن ها بی افشانید. از آن ها برای سرویسی که به شما دادند با صمیمت تمام قدرشناسی کنید.

۳- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

۴- امروز تمرین فردا را بخوانید، چرا که تمرین روز یازدهم زمانی شروع می شود که شما از خواب برمی خیزید.

 تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز یازدهم (یک صبح فرح بخش)

روز یازدهم (کلیک کنید)

روز یازدهم (کلیک کنید)

برای آنکه مطمئن شوید روزی که در پیش دارید روزی فرح بخش است، باید صبح تان را از قدرشناسی سرشار کنید. وقتی شکرگزاری را با برنامه های عادی صبحگاهی تان می آمیزید، نتیجه مثبت آن را در طول روز احساس خواهید کرد.

امروز را با تمرین قدرشناسی متمرکز و افزودن انرژی مثبت در زندگی صبحگاهی تان تا آنجا که می توانید روزتان را دلپذیر کنید. از لحظه ای که چشم تان را باز می کنید، تا لحظه ای که کفش تان را پوشیده اید و آماده اید تا سرکار بروید، کلمه  سپاس گزارم را بگویید، برای هر چیزی که لمس و استفاده می کنید.

 

فایل صوتی روز یازدهم:

تمرینات روز یازدهم

یک صبح فرح بخش

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- هنگامی که برای یک روز نو و تازه از خواب برمی خیزید، پیش از انجام هر کاری کلمه سپاس گزارم را بگویید.

۳- از لحظه بازکردن چشمان تان تا لحظه ایی که برای بیرون رفتن از خانه آماده می شوید، برای هر چیزی که برمی دارید و مورد استفاده قرار می دهید سپاس گزاری کنید.

۴- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

 تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز دوازدهم (انسان های توانمندی که تغییری ایجاد کرده اند)

روز دوازدهم (کلیک کنید)

روز دوازدهم (کلیک کنید)

همه ی ما در لحظات بخصوصی از زندگی که  نیاز به کمک داشته ایم، از دیگران کمک و راهنمایی و حمایت دریافت کرده ایم. گاهی اوقات شخصی دیگر با تشویق یا راهنمایی و یا با حضوری به موقع زندگی ما را تغییر می دهد. بعد زندگی پیش می رود و ما لحظاتی را که کسی طی آن ها زندگی مان را تغییر داده است فراموش می کنیم. گاهی اوقات حتی تأثیر دیگران را از یاد می بریم؛ مدت ها بعد که به زندگی مان نگاه می کنیم، در می یابیم که آن شخص بخصوص در زندگی ما چه نقش محوری شگرفی داشته و به صورت فوق العاده ای زندگی مان را دیگرگون کرده است.

این تمرین را حتما در یک جلسه و با درنظر گرفتن سه نفر اجرا کنید چرا که باعث می شود احساس شکرگزاری شما را به سطوح بالاتری ببرد. اگر این تمرین را در طول روز به صورت تکه تکه انجام دهید، نه آن احساس شکرگزاری عمیق را خواهید داشت و نه از نتایج شگفت انگیز آن برخوردار خواهید شد.

این یک نمونه از آن چیزی است که شما می توانید بگویید:

سارا، می خواهم از اینکه تشویقم کردی که پیرو احساساتم باشم از تو سپاس گزاری کنم. من آن روز سر در گم و کلافه بودم و حرف های تو مرا از ناامیدی نجات داد. به خاطر آنچه که به من گفتی، جرأت آن را پیداکردم که به دنبال رویاهایم بروم و … ازت سپاس گزارم سارا!

این بسیار مهم است که شما دلیل این را بگویید که چرا امروز احساس شکر و سپاس می کنید. هر چه بیشتر بگویید و احساس قدرشناسی داشته باشید، نتایج بهتر خواهد بود. شما خواهید دید که با انجام این تمرین انرژی مثبت در زندگی شما به سرحد انفجار می رسد. اگر شما در موقعیت یا مکانی نیستید که بتوانید بلند صحبت کنید، می توانید آن ها را درباره ی هر یک از افراد بنویسید، درست انگار که دارید نامه می نویسید.

وقتی این تمرین را تمام کردید متوجه دگرگونی ژرف و شدیدی در احساسات خود خواهید شد.

 

 

فایل صوتی روز دوازدهم:

تمرینات روز دوازدهم

انسان های توانمندی که تغییری ایجاد کرده اند

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- محل ساکت و آرامی را پیدا کنید و نام سه نفر را که تغییری شگرف در زندگی شما ایجاد کردند روی کاغذی بنویسید.

۳- از تک تک اشخاص نامبرده در لیست با ذکر دلیل و درست مانند این که در برابرتان حاضرند تشکر کنید و به هر یک از آن ها بگویید که چه تغییری در زندگی شما ایجاد کرده است.

۴- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

 تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

 

www.elmema.com

روز سیزدهم (تمامی آرزوهایتان را به واقعیت تبدیل کنید)

روز سیزدهم (کلیک کنید)

روز سیزدهم (کلیک کنید)

اگر تمرین ها را روز به روز دنبال کرده باشید، تاکنون برای تمام آنچه که دریافت کرده اید یا  به دریافت آن ادامه می دهید، به کمک تمرین شکرگزاری شالودهی شگفت انگیزی را بنا نهاده اید.

لیکن امروز، روزی هیجان انگیز است، چرا که شما درصدد شروع استفاده از قدرت غیرقابل توصیف شکرگزاری برای رؤیاها و خواسته هایتان هستید!

قدردانی و سپاس گزاری چیزی است که شما باید پیش از دریافت آنچه که می خواهید داشته باشید به سادگی انجام دهید نه بعد از دریافت آنچه طلب می کردید. بیشتر مردم بعد از دریافت چیزهای خوب شکرگزاری می کنند. اما برای این که تمامی آرزوهایتان جامه ی حقیقت بپوشند و تمام زندگی شما به گونه ای تغییر یابد که در تمامی زمینه ها سرشار از خوشبختی ثروت شوید، باید پیش و پس از داشتن و رسیدن به آن سپاس گزار باشید.

درباره ی آنچه که به راستی می خواهید، بسیار روشن و مشخص بیندیشید و خواهید دید که با این تمرین، چه تغییراتی به طور شفاف برای شمار رخ می دهد. تجسم کنید که یک پیشنهاد برای ده آرزوی برتر خود به کائنات داده اید، زیرا در حقیقت با استفاده از قانون جذب، شما دقیقا همین کار را کرده اید.

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم برای…………..و جای خالی را با خواسته خود پر کنید، انگار که آن را دریافت کرده اید. برای مثال:

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم به خاطر مکالمه تلفنی شگفت انگیزی که با پدرم داشتم و روابطمان را بهبود بخشید.

سه بار نوشتن سپاسگزارم در یک ردیف کار مقتدرانه ای است زیرا مانع هرز رفتن واژه ها توسط شما می شود و تمرکزتان را بر سپاس گزاری افزایش می دهد.

 

 

فایل صوتی روز سیزدهم:

 

تمرینات روز سیزدهم

تمامی آرزوهایتان را به واقعیت تبدیل کنید

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- پشت کامپیوتر بنشینید و یا قلم و کاغذ بردارید و ده خواسته خود را بنویسید. پیش از هرکدام از آن ها سه بار بنویسید سپاس گزارم. انگار که اکنون به آن خواسته رسیده اید. به عنوان مثال، سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم بخاطر آرزوهایم.

۳- از تخیل خود استفاده کنید و به پرسش های زیر در ذهن خود پاسخ دهید. انگار که به هر ده آرزوی خود دست یافته اید:

وقتی به آرزویتان دست یافتید چه احساسی داشتید؟

وقتی به آرزویتان دست یافتید آن را برای نخستین بار با چه کسی در میان گذاشتید و چگونه آن ها را بیان کردید؟

اولین کار بزرگی که بعد از دریافت آرزویتان انجام دادید چه بود؟ بکوشید تا هر چه می توانید جزئیات بیشتری را در ذهنتان به خاطر بیاورید.

۴- در پایان، لیست آرزوهایتان را دوباره بخوانید و از صمیم قلب بر روی کلمه سپاس گزارم تأکید بورزید و تا می توانید آن را احساس کنید.

۵- اگر مایلید، یک تابلو بسازید. عکس ها را ببرید و آن ها را روی تابلو بچسبانید و درجایی قرارش دهید که جلوی چشم شما باشد. عنوان تابلو را سپاس گزارم، سپاس گزارم، سپاس گزارم بگذارید که با حروف درشت نوشته شده و در بالا قرار گرفته باشد.

۶- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

 تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز چهاردهم (یک روز با نشاط داشته باشید)

روز چهاردهم (کلیک کنید)

روز چهاردهم (کلیک کنید)

برای آنکه با نشاط ترین روز زندگی تان را داشته باشید و آن را تجربه کنید، می باید برای تمام روز و پیش از شروع به هر کاری برای آن روز شکرگزار باشید. برای داشتن یک روز با نشاط کافی است که خیلی ساده پیش از آغاز کردن روز، به تمام برنامه هایتان بیندیشید و برای خوب پیش رفت هر یک از آن ها کلمه سپاس گزارم را بگویید. این ساده ترین کاری است که می توانید انجام دهید، این کار تنها چند دقیقه از وقت تان را خواهد گرفت ولی تفاوتی در زندگی روزانه شما ایجاد می کند که باورنکردنی است.

وقتی از نیروی قدرشناسی برای داشتن یک روز خوب پیش از شروع آن روز استفاده می کنید، تمام مشکلات ناخواسته را که ممکن است در طول روز پیش آید پیش از وقوع آن ها از بین می برید. هر چه بیشتر از این تمرین استفاده کنید، روزهای شما بهتر خواهند شد و همه چیز، از کوچکترین چیزها گرفته تا بزرگترین چیزها در زندگی تان به خوبی پیش خواهد رفت. ناهمواری های روز از بین می رود و به جای آنکه رخدادهای مأیوس کننده در زندگی تان پیش بیاید، جریانی خوشایند در زندگی شما ایجاد خواهد شد و همه چیز به صورت شگفت انگیزی با کمترین تلاش، بدون نگرانی و تشویش و با شادی بیشتر در مسیر دلخواه شما پیش می روند.

هنگامی که استفاده از نیروی شکرگزاری را برای تمامی وظایف و رویدادهای زندگی تان به اتمام رساندید، تمرین را با گفتن: “برای خبر بسیار خوبی که امروز به من می رسد، سپاس گزارم پایان دهید.

خود من هر روز بدون استثناء تمرین استفاده از قدرت شکرگزاری را برای داشتن یک روز دلنشین با شکرگزاری نسبت به خبر خوبی که آن روز به من خواهد رسید به اتمام می رسانم.

درنتیجه هیچوقت در زندگی ام به اندازه ی حالا اخبار مسرت بخش دریافت نکرده ام. هر هفته و هر روز پشت سر هم این جریان اخبار خوب است که به سوی من سرازیر می شود. هر بارکه خبر مسرت بخش تازه ای را دریافت می کنم، برای آن بسیار شاد و شکرگزار می شوم چرا که می دانم این خبر در اثر شکرگزاری به من رسیده است و به این ترتیب سیل اخبار مسرت آمیز به سوی من روانه می شود. اگر می خواهید اخبار بهتری، حتی بهتر از آنچه تاکنون دریافت داشته اید، به شما برسد، خوب، از روش من پیروی کنید!

 

 

 

فایل صوتی روز چهاردهم:

 

تمرینات روز چهاردهم

تمامی آرزوهایتان را به واقعیت تبدیل کنید

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- صبح هنگام، در ذهن تان برنامه های خود را برای صبح، بعدازظهر، عصر و شامگاه مرور کنید و برای خوب پیش رفتن این برنامه ها و رخدادها، واژه سپاس گزارم را به زبان آورید با این فرض که اکنون پایان روز است و کارها به خوبی پیش رفته و شما بخاطر این نتایج درخشان قدرشناس هستید.

۳- بعد از آنکه برای خوب پیش رفتن تمامی برنامه هایتان و برخورداری آن ها از نتایج دلخواه قدرشناسی کردید، این تمرین را با گفتن عبارت: برای اخبار خوبی که امروز به من خواهد رسید، سپاس گزارم.” به پایان برسانید.

۴-پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

 تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز پانزدهم (روابطتان را به گونه ای معجزه آسا بهبود بخشید)

روز پانزدهم (کلیک کنید)

روز پانزدهم (کلیک کنید)

اگر روابط شما با شخص یا اشخاصی سرد است و یا روابطتان با آن ها به شکست انجامیده و قلب تان از این بابت شکسته یا در قلب تان کینه و یا سرزنشی متوجه آن هاست، می توانید این وضع را با قدرشناسی عوض کنید. قدرشناسی به گونه ای شگفت هر رابطه ی سختی را بهبود خواهد بخشید، خواه با خواهرتان باشد یا برادر، پسرتان، دخترتان، شریک و یا رئیس و… .

هنگامی که با یک رابطه سخت یا یک موقعیت چالش برانگیز در یک ارتباط روبرو هستیم، تقریبا در همه آن شرایط، حتی ذره ای نسبت به آن فرد سپاس گزار نیستیم، به جای آن، به خاطر مشکلاتمان به متهم کردن دیگران می پردازیم و این یعنی که اندکی حس قدرشناسی نیز در ما وجود ندارد، سرزنش هیچگاه باعث بهبود یک رابطه نمی شود و به همین ترتیب زندگی شما را بهتر نمی کند، در حقیقت هر اندازه که شما بیشتر سرزنش می کنید، روابطتان بدتر می شود و زندگی تان به سوی بدتر شدن پیش خواهد رفت.

اگر از نیروی سپاس گزاری سود می برید تا یک رابطه در جریان را بهبود بخشید، خواهید دید که آن رابطه به صورت معجزه آسایی بهبود خواهد یافت. تنها لازم است یک نفر یک رابطه را با استفاده از شکرگزاری بهبود بخشد، ولی همان کسی که از نیروی قدرشناسی استفاده می کند از مزایای آن نیز در طول زندگی سود خواهد برد.

 

 

فایل صوتی روز پانزدهم:

تمرینات روز پانزدهم

روابطتان را به گونه ای معجزه آسا بهبود بخشید

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- یک رابطه سخت، مشکل دار و یا شکست خورده را که می خواهید بهبود بخشید، انتخاب کنید.

۳- بنشینید و لیستی ده بندی از مواردی تهیه کنید که بخاطر آن ها از شخص مورد نظرتان در آن رابطه سپاس گزارید. آن را به صورت ذیل بنویسید: ……….. از تو  بخاطر ………..سپاس گزارم.

۴- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

 تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

 

www.elmema.com

روز شانزدهم (شکرگزاری و معجزه ی آن در سلامتی)

روز شانزدهم (کلیک کنید)

روز شانزدهم (کلیک کنید)

ما باید بیشتر وقت ها احساس سلامتی، پرانرژی بودن و شادمانی داشته باشیم زیرا به این صورت است که     می توانیم به امتیاز و شایستگی خود برای سلامتی کامل دست یابیم. واقعیت این است که خیلی اشخاص متأسفانه این احساس را ندارند. بسیاری با بیماری، مشکلاتی در ساختار بدنی یا مشکلات روانی و افسردگی دست و پنجه نرم می کنند که تمامی این ها به معنای برخوردار نبودن از سلامت کامل است.

نیروی معجزه آسای شکرگزاری سبب می شود جریان سلامتی در ذهن و بدن افزایش یابد که می تواند برای بهبود سریع تر به بدن کمک کند و این مسئله در پژوهش های بسیاری اثبات شده است. نیروی قدرشناسی، دست به دست مراقبت مناسب از بدن یا تغذیه یا توصیه های پزشکی می دهد که شما انتخاب کنید.

بسیاری از افراد نسبت به ظاهر فیزیکی خود احساس بد و نارضایتی دارند. با تأسف باید گفت این افکار و احساسات جریان سلامتی را نیز کاهش می دهند. وقتی شما چیزی را در بدن خود دوست ندارید، در حقیقت نسبت به بدن خود شکرگزار نیستید. به آن فکر کنید، براساس قانون جذب، شکوه و شکایت درباره ی شرایط بدنی باعث بروز مشکلات بیشتری برای شکایت کردن می شود، بنابراین ابراز شکایت از بدن و ظاهر و چهره، سلامتی شما را به مخاطره می اندازد و دچار ریسک بیشتری می کند.

شما می توانید تمرین شکرگزاری و معجزه ی آن در سلامت را در صورت نیاز هر روز تکرار کنید یا برای سرعت بخشیدن به بازگشت سلامتی تان به صورت فوق العاده و بهبود شرایط بدنی خود این تمرین را چند بار در روز انجام دهید. اما مهمتر آن است که سعی کنید هرگاه درخصوص سلامتی تان دچار افکار و احساسات منفی شدید، بلافاصله به شرایط خوبی بیندیشید که انتظارش را دارید و درست مانند اینکه آن را دریافت کرده باشید، شکرگزار و شادمان شوید.

بهترین و مؤثرترین راه برای تضمین سلامت، غیر از به خوبی مراقب خود بودن، آن است که برای سلامتی خود شکرگزار باشید.

 

فایل صوتی روز شانزدهم:

 

تمرینات روز شانزدهم

شکرگزاری و معجزه ی آن در سلامتی

 

۱-تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- به سه زمانی بیندیشید که در اثر داشتن سلامت در طول زندگی تان خود را بر بالاترین رفیع ترین قله ی دنیا احساس می کردید، و برای آن ها شکرگزاری کنید.

۳-به ۵ ارگان بدن تان فکر کنید که از سلامت برخوردارند و برای هر کدام از آن ها سپاس گزاری کنید.

۴-به یک مورد درباره ی بدن تان بیندیشید که می خواهید بهبود یابد و یک دقیقه وقت صرف کنید تا خود را در همان شرایط ایده آل سلامت مورد نظرتان تصور کنید، برای داشتن این شرایط شکرگزاری کنید.

۵-پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

 

 

www.elmema.com

روز هفدهم (راهکار افزایش درآمد)

روز هفدهم (کلیک کنید)

روز هفدهم (کلیک کنید)

هنگامی که شما نیروی قدرشناسی را به سوی یک موقعیت منفی هدایت می کنید، موقعیت جدیدی ایجاد     می شود که شرایط پیشین را از بین می برد. به این معنا که وقتی شما خود را به جایی برسانید که برای پول شکرگزار باشید نه آنکه نداشتن پول را احساس کنید، شرایط جدیدی برای تان ایجاد می شود که کمبود پول را از بین می برد و به صورت شگفت انگیزی آن را با پول بیشتری جایگزین می کند.

هر احساس بدی درباره ی پول، آن را از شما دورتر می کند و میزان پول را در زندگی تان کاهش می دهد و هر بار که این احساس را داشته باشید، مقدار پول را کمتر می کنید. اگر درخصوص پول احساساتی مانند حسادت،  نارضایتی، نگرانی و ترس داشته باشید، هیچوقت نمی توانید پول بیشتری به دست آورید.

قانون جذب می گوید هر چیزی مشابه خود را جذب می کند، بنابراین اگر شما از نداشتن پول احساس نارضایتی کنید، با به دست نیاوردن پول کافی، نارضایتی تان بیشتر می شود.

اگر نسبت به پولی که دریافت می کنید، نگران باشید، شرایطتان به سمت و سوی افزایش نگرانی تغییر جهت  می دهد. اگر نسبت به پولی که دریافت می کنید، بیمناک باشید، شرایطتان به جانب افزایش بیمناکی تغییر جهت خواهد داد.

تمرین امروز برای پولی که می خواهید داشته باشید، برای اشخاص زیادی نتایج بسیار خوبی به بار آورده است. در پایان این تمرین شما یک چک سفید امضا از بانک قدرشناسی جهانی دریافت خواهید کرد و آن چک را به نام خود خواهید نوشت. میزان پولی را که می خواهید دریافت کنید به همراه اسم و تاریخ امروز را در آن وارد کنید. برای پولی که می خواهید کاری با آن انجام دهید یک مقدار خاص بنویسید، زیرا در صورتی که بدانید پول را برای چه می خواهید بیشتر برای آن احساس قدرشناسی خواهید کرد.

 

فایل صوتی روز هفدهم:

 

تمرینات روز هفدهم

راهکار افزایش درآمد

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- چکتان را با مقدار پولی که لازم دارید و همچنین با اسم تان و تاریخ امروز پر کنید.

۳- چکتان را در دست بگیرید و خریدن آنچه را که برایش پول می خواهید تصور کنید و تا آنجا که می توانید برای داشتن آن شاد و شکرگزار شوید.

۴- چک را امروز با خودتان ببرید و آن را در جایی بگذارید که اغلب پیش چشمتان باشد و آن را ببینید. دست کم دوبار چک را در دست بگیرید و خود را در حال استفاده از پول آن برای آنچه که می خواهید تصور کنید و خودتان را آن چنان شاد و شکرگزار تصور کنید که انگار آن را به دست آورده اید.

۵- در پایان امروز، چک را در جایی در معرض دید بگذارید، که آن را به صورت روزانه ببینید، و وقتی چکتان را با همان مبلغی که می خواستید دریافت کردید، چک را برای چیز جدیدی که می خواهید جایگزین کنید و    گام های ٢ تا ۴ را تکرار کنید.

۶- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز هجدهم (لیست کارهای انجام دادنی)

روز هجدهم (کلیک کنید)

روز هجدهم (کلیک کنید)

وقتی به درستی به قدرشناسی فکر می کنید، درمی یابید که بهترین دوستتان است. او همیشه در کنار شماست، همیشه آماده است تا به شما کمک کند، هیچ وقت تنهایتان نمی گذارد و به شما پشت نمی کند و هر چه محکم تر به او تکیه دهید، بیشتر به شما کمک خواهد کرد و زندگی تان را از مواهب بیشتر سرشار می کند. تمرین امروز به شما می آموزد که بیشتر به قدرشناسی تکیه کنید، تا بتواند کارهای ارزنده ی بیشتری برای تان انجام دهد.

به یاد داشته باشید که براساس قانون جذب: هرچیزی، مشابه خود را جذب می کند و این یعنی آن که وقتی شما برای یافتن راه حل ها شکرگزار می شوید، بنابراین آنچه برای حل مشکلات لازم است به شما جذب می شود. تمرکز بر مشکلات و نارسایی ها باعث تشدید آن ها می شود. شما باید جذب کننده راه حل باشید، نه جاذب مشکلات. خوشحال بودن و شادمانی برای به دست آوردن راه حل باعث می شود که به راستی راه حل را به دست آورید.

 

فایل صوتی روز هجدهم:

 

تمرینات روز هجدهم

لیست کارهای انجام دادنی

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- لیستی تهیه کنید از مهمترین کارهایی که می خواهید انجام دهید یا مشکلاتی که می خواهید حل شود. لیست خود را لیست کارهای انجام دادنی نامگذاری کنید.

۳- سه تا از مهمترین موارد را از لیست خود برگزینید و یکی پس از دیگری تصور کنید که کار برای شما انجام شده است.

۴- دست کم برای هر مورد یک دقیقه وقت بگذارید و باور کنید ک کار انجام شده است و در مقابل بسیار شکرگزار باشید.

۵- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

 

www.elmema.com

روز نوزدهم (رد پا های مثبت)

روز نوزدهم (کلیک کنید)

روز نوزدهم (کلیک کنید)

آلبرت اینشتین : “هر روز صدها بار به خودم یادآوری می کنم که زندگی درونی و بیرونی ام به کارکرد افراد بسیاری وابسته است، چه مرده و چه زنده. باید تلاش کنم که ظرفیت آنچه را که به من ارزانی می شود، داشته باشم.

انیشتین الهام بخش تمرین امروز ماست و قرار است شما رد پای او را دنبال کنید تا موفقیت را به زندگی خود بیاورید. امروز شما مانند انیشتین واژه سپاس گزارم را صدبار خواهید گفت و این کار را با برداشتن یک صد گام انجام خواهید داد..در حالی که ممکن است به نظر شما این گونه باشد که برداشتن این صد قدم باعث تغییر در زندگی شما نخواهد شد، شما درخواهید یافت که این کار یکی از قدرتمندترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

برای ایجاد رد پای مثبت، یک گام برمی دارید و همین که پایتان دوباره به زمین می رسد، در ذهن تان کلمه سپاس گزارم را می گویید و همین که پای دیگرتان به زمین می رسد باز هم می گویید سپاس گزارم. یک پا، سپاس گزارم، پای بعدی، سپاس گزارم، و به همین ترتیب شما با برداشتن هر گام سپاس گزارم را می گویید.

 

فایل صوتی روز نوزدهم:

 

تمرینات روز نوزدهم

رد پا های مثبت

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- امروز هر گاه توانستید در حالی که شکرگزاری می کنید، صد گام سپاس گزارانه بردارید. (درحدود ٩٠ ثانیه)

۳- با هر گام تان کلمه سپاس گزارم را بگویید و آن را احساس کنید.

۴- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز بیستم (باورهای قلبی)

روز بیستم (کلیک کنید)

روز بیستم (کلیک کنید)

شما باید تا به حال دریافته باشید که در هر تمرین شکرگزاری، هدف آن است که تا آنجایی که می توانید شکرگزاری را تمرین کنید. این بدان خاطر است که وقتی احساس شکرگزاری را درون خود افزایش می دهید، چیزهای بیرونی هم که باید برای آن ها قدرشناس باشید، افزایش می یابند.

تمرین باورهای قلبی به این منظور طراحی شده تا شما عمق احساس قدرشناسی را با تمرکز ذهن خود بر قلبتان در هنگام گفتن سپاس گزارم افزایش دهید. پژوهش های علمی نشان می دهد که وقتی شما احساس قدرشناسی می کنید، با تمرکز بر قلبتان، ضرباهنگ تپش قلب به گونه ای به سرعت یکنواخت می شود که سبب بهبود رفتار سیستم ایمنی بدن و سلامتی تان خواهد شد. این به شما می فهماند که قدرت ایمان قلبی چگونه عمل می کند. زمانی که برای اولین بار این کار را تمرین می کنید، اندکی از وقتتان را می گیرد ولی این تلاش ارزشش را دارد. پس از تجربه چندین باره تمرین، این مسئله را بهتر درخواهید یافت. زیرا با هر بار تکرار کار، احساس شکرگزاری شما همچون یک نمودار افزایش خواهد یافت.

برای تمرین معجزه قلب، ذهن و توجه خود را بر محدوده قلبتان متمرکز کنید. این مهم نیست که تمرکزتان را بر درون یا بیرون از بدن خود بگذارید. چشمان تان را ببندید، چرا که این عمل کار را راحت تر می کند، و وقتی چشم ها را بسته اید تمرکزتان را بر قلب خود بگذارید و توی ذهن تان واژه سپاس گزارم را بگویید. وقتی این کار را چندبار تکرار کردید، دیگر نیازی نیست که چشم هایتان را ببندید، ولی به عنوان یک قانون کلی وقتی که چشمان خود را ببندید، بیشتر احساس شکرگزاری خواهید کرد.

 

 

فایل صوتی روز بیستم:

 

تمرینات روز بیستم

باورهای قلبی

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- ذهن و توجه خود را بر ناحیه اطراف قلبتان متمرکز کنید.

۳- چشمان خود را ببندید، و در حالی که افکارتان را بر قلب خود متمرکز کرده اید، در ذهن تان واژه سپاس گزارم را بگویید.

۴- لیست ده آرزوی اول تان را بردارید و با خواندن هر آرزو و سپس بستن چشمان تان و متمرکز کردن ذهن بر ناحیه اطراف قلب تان و گفتن واژه سپاس گزارم، تمرین باورهای قلبی را تکرارکنید.

۵- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز بیست و یکم (نتایج با شکوه)

روز بیست و یکم (کلیک کنید)

روز بیست و یکم (کلیک کنید)

اگر برای هر کاری که انجام می دهید خواستار نتایج باشکوه هستید، پس باید قانون کنترل خروجی ها را بشناسید، قانون جذب!  این بدان معناست که شما باید، افکار و احساسات تان را برای جذب نتایج باشکوه برای خودتان متمرکز کنید و در حقیقت قدرشناس بودن برای خروجی های باشکوه یکی از ساده ترین راه ها برای این کار است.

وقتی برای نتایج عالی و باشکوه قدرشناس باشید، براساس قانون دنیوی، شما امیدواری و شانس را به ایمان و یقین تبدیل می کنید. هنگامی که قدرشناسی به راه و روش زندگی تان تبدیل می شود، شما با علم به اینکه قدرشناسی نتایجی عالی برایتان به بار می آورد، به سمت آن چیزی می روید که با قدرشناسی تان برای خود مهیا کرده اید.

با تکرار هر چه بیشتر تمرین نتایج باشکوه و تبدیل آن به عادت روزانه خویش، نتایج بهتری را به سوی خود و زندگی تان جذب می کنید و خویشتن را بسیار کمتر در شرایط ناخواسته تصور خواهید کرد. شما خود را در زمان و مکان نامناسب نخواهید یافت. مهم نیست که در روزتان چه اتفاقی می افتد، چون یقین خواهید داشت که نتایجی باشکوه در انتظارتان خواهد بود.

 

فایل صوتی روز بیست و یکم:

 

تمرینات روز بیست و یکم

نتایج با شکوه

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- در ابتدای امروز، سه چیز یا موقعیتی را انتخاب کنید که برای شما مهم است یا می خواهید در آن ها نتایجی خیره کننده به دست آورید.

۳- سه مورد را لیست کنید و درباره آن ها با فرض اینکه برایتان اتفاق افتاده و نتایج خوبی به دست آورده اید بنویسید: از نتایج عالی برای ………… سپاس گزارم !

۴- سه اتفاق غیرمنتظره را انتخاب کنید که در طول روز برایتان رخ می دهد و برای نتایج عالی که برای شما دربرخواهند داشت، شکرگزاری کنید. هر بار، چشمان خود را ببندید و در ذهن با خود بگویید:

برای نتایج درخشان …………… سپاس گزارم !

۵- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز بیست و دوم (در مقابل چشمان شما)

روز بیست و دوم (کلیک کنید)

روز بیست و دوم (کلیک کنید)

اکنون نوبت شماست که از نیروی خلاق قدرشناسی استفاده کنید چون با این کار آرزوهایتان در برابر چشم تان ظاهر می شود. در ابتدای روز، لیست ده آرزوی برترتان را بردارید که پیش تر تهیه کرده اید. هر مورد از آرزوها را بخوانید و برای یک دقیقه به آن بیندیشید و در ذهنتان مجسم کنید که آرزویتان برآورده شده است. سپس درست مانند اینکه آن خواسته برآورده شده باشد، خوشحال و شکرگزار شوید.

اگر می خواهید آرزوهایتان سریع تر برآورده شود، توصیه می کنم که لیست آرزوهایتان را از امروز با خود و توی کیف پول تان همراه داشته باشید و هر موقع که وقت داشتید آن را باز کنید و بخوانیدش و برای هر مورد تا آنجا که می توانید شکرگزاری کنید. وقتی آرزویتان در برابرتان ظاهر شد، آن را از لیست خط بزنید و یک مورد جدید به آن بیفزایید. اگر شما مثل من هستید، هر بار که موردی را از لیست خود کنار می گذارید اشک شادی بریزید، چرا که با استفاده از نیروی شگفت قدرشناسی، چیزی که برایتان غیرممکن به نظر می رسید اکنون برآورده شده است.

 

فایل صوتی روز بیست و دوم:

 

تمرینات روز بیست و دوم

در مقابل چشمان شما

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- در ابتدای روز، لیستی از ده آرزوی برترتان تهیه کنید. یا لیستی را بردارید که پیش تر تهیه کرده اید.

۳- هر جمله  و هر مورد از لیست را بخوانید و خود را برای یک دقیقه در شرایطی تصور کنید که انگار آرزویتان برآورده شده باشد. تا آنجا که می توانید برای این مسأله شادمان و شکرگزار شوید.

۴- لیست آرزوهایتان را امروز با خود داشته باشید و دست کم در دو موقعیت آن را بیرون آورید و بخوانیدش و تا آنجا که می توانید احساس شکرگزاری داشته باشید.

۵- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز بیست و سوم (هوای دلپذیری که تنفس می کنید)

روز بیست و سوم (کلیک کنید)

روز بیست و سوم (کلیک کنید)

ما پی در پی در حال تنفس هستیم و هوا را به درون ریه ها و بدنمان می بریم و فکر نمی کنیم که همیشه هوایی برای تنفس وجود دارد. اکسیژن یکی از فراوان ترین عناصر موجود در بدن ماست و تنفس هوا را به تمام سلول های موجود در بدن مان می رساند تا بتوانیم به زندگی ادامه دهیم. هوا ارزشمندترین هدیه در زندگی ماست، چرا که بدون آن هیچ یک از ما بیش از چند دقیقه دوام نخواهیم آورد.

در آموزه های کهن گفته شده است وقتی انسان به جایی می رسد که برای هوایی که تنفس می کند، از ژرفای وجود شکرگزاری می کند، قدرشناسی شان به چنان درجه  جدیدی از قدرت می رسد که آن ها را به کیمیاگری تبدیل می کند که بدون تلاش می تواند هر بخشی از زندگی شان را به طلا تبدیل کند!

 

فایل صوتی روز بیست و سوم:

 

تمرینات روز بیست و سوم

هوای دلپذیری که تنفس می کنید

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- امروز پنج بار، اندکی توقف کنید و به هوای باشکوهی بیندیشید که تنفس می کنید. پنج نفس عمیق بکشید و حرکت جریان هوا را به درون ریه هایتان و لذت بیرون دادن آن را احساس کنید.

۳- پس از آن که پنج بار نفس کشیدید، این کلمات را بگویید: برای هوایی که تنفس می کنم، سپاس گزارم. تا آنجا که می توانید برای هوای گرانبها و زندگی بخشی که تنفس می کنید احساس قدرشناسی کنید.

۴- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز بیست و چهارم (نیروی شگفت انگیز قدر شناسی)

روز بیست و چهارم (کلیک کنید)

روز بیست و چهارم (کلیک کنید)

آیا به این فکر کرده اید که نیرویی داشته باشید تا با استفاده از آن بتوانید به افرادی که دوستشان دارید، کمک کنید؟ پس تمرین امروز بر آن است تا به شما بیاموزد که چگونه از زندگی سود ببرید و به دیگران یاری برسانید!

هنگامی که بخواهید با اشتیاق به دیگران کمک کنید، بی تردید نیرویی ارزشمند دارید ولی اگر این کار را با قدرشناسی همراه کنید، آنگاه به راستی نیرویی فوق تصور خواهید داشت که به شما یاری می دهد تا به افرادی که دوستشان دارید، کمک کنید.

انرژی به هر جایی می رود که توجه تان به آن معطوف باشد و بنابراین وقتی شما انرژی قدرشناسی را به سوی نیازهای کسی روانه می سازید، این دقیقا همان جایی است که انرژی می رود. به همین دلیل است که مسیح، پیش از انجام هر معجزه می گفت: سپاس گزارم.

قدرشناسی یک انرژی غیرقابل رؤیت ولی در عین حال یک منبع واقعی است و هنگامی که با انرژی آرزوهای شما در هم بیامیزد، مانند این خواهد بود که نیروی فوق العاده ای داشته باشید.

 

فایل صوتی روز بیست و چهارم:

 

تمرینات روز بیست و چهارم

نیروی شگفت انگیز قدر شناسی

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- سه نفر را انتخاب کنید که برای آن ها  اهمیت قائل هستید و یا اینکه دوست دارید با سلامت و یا پول و یا ثروت بیشتر به یکی از آن ها یا هر سه نفرشان کمک کنید.

۳- اگر در دسترس هستند، عکسی از هر سه نفرشان بگیرید و وقتی با نیروی فوق العاده ی خود کار می کنید یک یک عکس ها را روبروتان بگذارید.

۴- عکس آن ها را یک به یک، بردارید و در دست بگیرید. چشمان تان را ببندید و برای یک دقیقه فرض کنید که سلامتی، ثروت و یا شادی آن فرد بازگشته است و اکنون این خبر به شما داده شده است.

۵- چشمان خود را باز کنید و در حالی که عکس آن فرد را در دست دارید، این کلمات را به آرامی بیان کنید:

” برای، سلامتی، شادی و یا ثروت (نام طرف) سپاس گزارم، سپاس گزارم، سپاس گزارم”.

۶- وقتی این کار را برای یک نفر انجام داید، به سراغ نفر بعد بروید و دو گام پیشین را برای دو نفر بعدی نیز تکرار کنید تا اینکه تمرین برای هر سه نفر  به اتمام برسد.

۷- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز بیست و پنجم (اشاره شگفت انگیز)

روز بیست و پنجم (کلیک کنید)

روز بیست و پنجم (کلیک کنید)

تمرین امروز، اشاره شگفت انگیز، یکی از تمرین های مورد علاقه من است، چرا که یک بازی است که شما با جهان انجام می دهید و بسیار جذاب است.

فرض کنید که کائنات خیلی دوستانه و دلسوزانه می خواهد هر چیزی را که شما می خواهید داشته باشید. فرض کنید از آنجا که کائنات نمی تواند بلند شود و آنچه را که می خواهید به شما بدهد، از قانون جذب استفاده می کند و به شما نشانه ها و علامت هایی می دهد که کمک می کند تا به آرزوهایتان برسید. کائنات می داند که شما باید احساس قدرشناسی داشته باشید تا تحقق آرزوها را برایتان میسر سازد، بنابراین نقش خود را این گونه بازی می کند که به شما اشاره هایی شخصی نشان می دهد تا قدرشناس باشید. از انسان ها، شرایط، رخدادهایی که در طول روز شما را احاطه می کنند، به عنوان نشانه هایی برای قدرشناسی شما سود  می برد. یعنی به این صورت کار می کند:

اگر صدای آژیر آمبولانس را می شنوید، اشاره ای از سوی کائنات است که برای سلامتی تان قدرشناس باشید. اگر یک ماشین پلیس را می بینید، اشاره کائنات به شما این است که برای امنیت و آرامش تان قدرشناس باشید. اگر کسی را می بینید که روزنامه می خواند، اشاره کائنات و نشانه آن است که برای خبر خوبی که به شما می رسد، شکرگزار باشید.

هر چه شما بیشتر آگاه و هوشیار باشید، قدرشناس تر می شوید و راحت تر می توانید رویاهایتان را جذب کنید. پس ای جهان اشاره شگفت انگیزی به ما کن!

 

 

فایل صوتی روز بیست و پنجم:

 

تمرینات روز بیست و پنجم

اشاره شگفت انگیز

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- امروز، نسبت به آنچه که در اطرافتان می گذرد هوشیار باشید و دست کم هفت اشاره را درنظر بگیرید که برای قدرشناسی از رخدادهای امروز دریافت می کنید. برای مثال، اگر کسی را با وزن دلخواهتان می بینید، بگویید:” برای وزن مناسب و دلخواهم شکرگزارم ”

۳- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز بیست و ششم (اشتباهات را به موهبت تبدیل کنید)

روز بیست و ششم (کلیک کنید)

روز بیست و ششم (کلیک کنید)

هر اشتباه موهبتی است که تغییر شکل داده است. تمرین امروز این مسئله را روشن خواهد کرد زیرا می خواهید موهبت های گفته نشده و پنهان مانده را در پس هر اشتباه کشف کنید ! شما انسان هستید، پس اشتباه می کنید و این یکی از زیباترین مسائل و جنبه های انسان بودن است. ولی باید از اشتباه تان درس بگیرید، در غیر اینصورت زندگی تان سرشار از اشتباه و درد و رنج های غیرلازم خواهد بود. چگونه از یک اشتباه درس     می آموزید؟ با قدرشناسی! مهم نیست که یک چیز تا چه اندازه می تواند بد باشد، همیشه چیزهای زیادی برای شکرگزار بودن وجود داد.

وقتی شما در مشکلات به دنبال عللی برای قدرشناس بودن می گردید، مشکل را به گونه های شگفت انگیز به موهبت تبدیل می کنید. هر اشتباه، اشتباه های بیشتری را به همراه می آورد و موهبت، موهبت های بیشتری را در پی دارد. شما کدام را ترجیح می دهید؟

 

فایل صوتی روز بیست و ششم:

 

تمرینات روز بیست و ششم

اشتباهات را به موهبت تبدیل کنید

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- یکی از اشتباه های زندگی تان را برگزینید.

۳- ده موهبت را که در نتیجه این اشتباه به شما روی آورده پیدا کنید و بنویسید.

۴- برای آن که بتوانید موهبت ها را پیدا کنید، می توانید این سؤال را از خود بپرسید: چه چیزی از این اشتباه آموختم؟ و چه دستاوردهای خوبی از این اشتباه نصیب من شد؟

۵- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز بیست و هفتم (آیینه ی شگفت انگیز)

روز بیست و هفتم (کلیک کنید)

روز بیست و هفتم (کلیک کنید)

شما می توانید بقیه عمرتان را در شرایطی بگذرانید که برای دگرگونی دنیای اطرافتان تلاش داشته باشید و آن را به همان شکلی که دوست دارید تغییر دهید، مشکلات را یکی پس از دیگری پی بگیرید و آن ها را سامان ببخشید، از افراد یا شرایط شکایت کنید و هیچگاه در زندگی تان به موفقیت نرسید و آرزوهایتان برآورده نشده است. ولی وقتی قدرشناسی را سرمشق زندگی قرار می دهید، همه چیز در زندگی تان به صورت شگفت انگیزی تغییر می کند.

دنیای شما به صورت فوق العاده ای دگرگون خواهد شد چراکه شما تغییر کرده اید و چیزی هم که جذب    می کنید عوض می شود.

وقتی برای انسانی که در آیینه مقابل تان است، شکرگزاری می کنید، احساس قدرناشناسی، ناخشنودی، یا اینکه من به اندازه کافی خوب نیستم به تمامی از بین می رود و با این ها هر گونه نارضایتی، ناخشنودی و شرایط ناامید کننده به صورت شگفت آوری از زندگی شما رخت برمی بندد.

وقتی از آنچه که هستید شادمان باشید، شرایطی را به دست می آورید که نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید. شما باید نسبت به خودتان سرشار از احساسات مثبت باشید تا از این نوع احساسات سرشارتر شوید. قدرشناسی نسبت به آنچه که هستید، شما را از احساسات سرشار می کند.

 

 

فایل صوتی روز بیست و هفتم:

 

تمرینات روز بیست و هفتم

آیینه ی شگفت انگیز

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- هر زمان که در آیینه به خودتان نگاه می کنید، بگویید سپاس گزارم، و آن را عمیق تر از هر زمان دیگری بر زبان آورید.

۳- اگر به راستی شجاع هستید، هنگام نگاه کردن به آیینه ، سه خصوصیتی را که به دلیل آن از خود متشکرید نیز بگویید.

۴- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

 

www.elmema.com

روز بیست و هشتم (قدر شناسی را به خاطر بسپارید)

روز بیست و هشتم (کلیک کنید)

روز بیست و هشتم (کلیک کنید)

 هر روز یگانه است؛ هیچ روزی مثل روز دیگر نیست. چیزهای خوبی که هر روز اتفاق می افتد برای همیشه متغیر و متفاوت است. از این روی هنگامی که شما قدرشناسی را با شمارش موهبت های دیروزتان به یاد می آورید، گذشته از اینکه این کار را چند بار انجام می دهید، هر بار متفاوت خواهد بود. این یکی از همان دلایلی است که همواره شکرگزار باشید و قدرشناسی را به یاد بیاورید. این تمرین یکی از قدرتمندترین تمرین های جاری است برای آنکه نیروی عظیم قدرشناسی را در زندگی تان حفظ کنید. مهم نیست که آرزوهای شما اکنون چه هستند یا در آینده چه آرزوهایی خواهید داشت، این تمرین قدرتمندترین تمرین برای تمام زندگی شماست.

آسان ترین راه برای به یاد آوردن موهبت های روز گذشته آن است که با آغاز روز، شروع کنید. زمانی که از خواب برخاستید، در ذهنتان رخدادهای روزتان را مرور کنید و رخدادهای اصلی و عمده صبح، ظهر، عصر تا وقت خواب را به یاد آورید. به خاطر آوردن موهبت های روز گذشته به تلاش چندانی نیاز ندارد؛ تنها لازم است که رخدادهای دیروز را به صورت سطحی مرور کنیم، در حین این کار، موهبت ها به صورت حباب به سطح خاطره های ذهن شما می آید. می توانید این تمرین را با این پرسش آغاز کنید:

دیروز چه چیزهای خوبی اتفاق افتاد؟

 

فایل صوتی روز بیست و هشتم:

تمرینات روز بیست و هشتم

قدر شناسی را به خاطر بسپارید

 

۱- تمرین روز اول را انجام دهید.

۲- با برشمردن موهبت های روز گذشته تک تک آن ها را به یاد آورید و همه را در جایی بنویسید. این سؤال را از خودتان بپرسید: چیزهای خوبی که دیروز اتفاق افتاد چه بود؟ در سطح رخدادهای روز گذشته جستجو کنید تا به مرز رضایت خاطر برسید که تمام موهبت های روز را نوشته اید و شمارش کرده اید.

۳- هر مورد را که به یاد می آورید، خیلی ساده کلمه سپاس گزارم، را برای آن بگویید.

۴- از امروز به بعد می توانید این تمرین را به عنوان یک لیست نوشتاری، با بلند خواندن یا بازگفتن آن در ذهن تکرار کنید. می توانید لیستی از چیزهایی تهیه ببینید که در برنامه دیروز رخ داده و درباره آن ها احساس شکرگزاری می کنید. این لیست می تواند لیستی کوتاه باشد یا لیستی طولانی تر با ذکر جزییات درباره چیزی که نسبت به آن قدرشناس و شکرگزار هستید.

۵- پیش از آن که به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخدادهای امروزتان بگویید.

تمرین آخر: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز ……. انجام شد و تا روز آخر چالش این کار رو انجام بدهید. (هم نسبت به چالش متعهد تر میشی هم به قید قرعه به کامنت ها جوایزی می دهیم)

 

 

www.elmema.com

روز بیست و نهم (نتیجه گیری)

روز بیست و نهم (کلیک کنید)

روز بیست و نهم (کلیک کنید)

سخن آخر

شما زندگی خود را می سازید و قدرشناسی وسیله ای است در وجودتان تا زندگی بسیار جالب و شگفت انگیزی را برای خود رقم بزنید. شما تا به حال با اجرای تمرینات، بستری را فراهم ساخته اید و به وسیله قدرشناسی، طبقات بیشتری را بر این بستر می افزایید. ساختمان زندگی شما هر روز بلندتر می شود تا اینکه ستاره ها را لمس می کنید. بلندا و اوجی که شما در اثر استفاده از قدرشناسی به آن خواهید رسید، بی انتهاست و آنچه که تجربه خواهید کرد بی پایان خواهد بود و مثل ستاره های آسمان بینهایت!

 

شما در اثر استفاده از تمرین های قدرشناسی در حال استفاده از قانون خطاناپذیر کائنات هستید که به فراوانی نعمت در زندگی تان می انجامد. رسیدن به این سطح از قدرشناسی به ارتباط شما با کائنات و خداوند متعال بستگی دارد.

با قدردانی می توانی به آن پایه ای برسی که فراوانی بی پایانی را در زندگی تجربه کنی. راه رسیدن به این درجه از قدردانی، از مسیر ارتباط با کائنات و یا اگر ترجیح می دهی، روح یا پروردگار می گذرد.

می توانید به جهان به عنوان پدیده ای از معجزه های خودتان فکر کنید و وقتی به آن می اندیشید، سرتان را بالا بگیرید و به آسمان بنگرید. بی تردید عالم هستی و در رأس آن پروردگار جهان آفرین بالاتر از شما وجود دارد، ولی در خانه پشت سرتان، کنارتان و در هر چیزی و هر کسی نیز وجود دارد. یعنی اینکه عالم هستی در وجود شما نیز هست.

 

وقتی به این باور برسید که هستی برای شما خلق شده تا شما بیشتر زندگی کنید، سالم تر باشید، عاشق تر باشید، زیباتر باشید و از هر آنچه که می خواهید بیشتر داشته باشید، باعث می شود که شما نسبت به خداوند و عالم هستی و هر چه که در زندگی تان دریافت می کنید احساس خالصانه  شکرگزاری داشته باشید و به این صورت شما یک رابطه شخصی بین خودتان و خداوند و عالم هستی برقرار کرده اید.

هر اندازه که برای آنچه دریافت می کنید، نسبت به خداوند شکرگزاری خالصانه تری داشته باشید، رابطه تان با او نزدیک تر می شود و به این صورت است که می توانید با استفاده از نیروی شکرگزاری به فراوانی پایان ناپذیر و بی انتها دست یابید.

 

واژه سپاس گزارم را بگویید. آن را بلند بگویید و اگر می توانید از فراز بام ها فریاد بزنید، آن را برای خود زمزمه کنید، آن را در ذهن خود بگویید، یا آنکه آن را در قلب تان احساس کنید. از امروز به بعد هر جا که می روید، قدرشناسی و نیروی آن را با خود به همراه ببرید. برای داشتن یک زندگی سرشار از فراوانی ها و شادمانی، جواب بر لب های شماست، در قلب شماست و آماده و منتظر است تا شما قدرشناسی را به عمل تبدیل کنید!

 

فایل صوتی روز بیست و نهم:

 

آخرین تمرین: در این همین صفحه (علم ما) کامنت بزارید و بنویسید که روز آخر انجام شد و برای دوستات بنویس که چه تجربه و نتایجی از این چالش بدست آوری … _ (یک کتاب هم هدیه ما به شما 🙂 )

❤️❤️❤️ ایمیل خود را چک کنید ❤️❤️❤️

 

پایان چالش . . .

 

 

 

 

کتابچه اختصاصی چالش شکرگزاری علم ما به زودی 🙂

درباره ی مدیر سایت علم ما

گروه علمی، پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای «علم ما» یک گروه تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های پژوهشی، کسب و کار، بازاریابی و موفقیت فردی می باشد. این گروه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، گروه علم ما یک تیم متشکل از اساتید دانشگاه، پژوهشگران برتر، متخصصان و کارشناسانی در حوزه مدیریت، روانشناسی، بازاریابی، تجارت الکترونیک است. ضمن اینکه با داشتن وب سایتی جامع که در حوزه های ذکر شده و به اشتراک گذاری مقالات و برنامه ها، حق انتخاب و آموزش با کیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

199 دیدگاه

 1. سلام دوستان
  پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنید

  عالیه این چالش
  من قبلا انجام دادم
  الانم با شما در کنار شما انجام میدم

  بعد از دو هفته سرشار از انرژی مثبت میشید…

  حتما امحان کنید

 2. ۱- خدایا سپاسگزارم بابت این روز زیبا
  ۲- خدایا سپاسگزارم بابت این حس خوب
  ۳- خدایا سپاسگزارم بابت خانواده ای که دارم
  ۴- خدایا سپاسگزارم بابت دوستانی که دارم
  ۵- خدایا سپاسگزارم بابت انکه الان واقعا تحت فشار هستم ولی میدونم هوامو داری… و حواست همیشه بهم هست
  ۶- خدایا سپاسگزارم بابت اینکه این چالش رو موقعی سر راهم قرار دادی که واقعا بهش احتیاج داشتم…
  ۷- خدایا سپاسگزارم بابت همه ی چیزهایی که بدست آوردم
  ۸- خدایا سپاسگزارم بابت این فصل زیبا
  ۹- خدایا سپاسگزارم بابت شغلی که دارم (با اونکه دوسش ندارم) ولی قطعا اینجوری نمیمونه
  ۱۰- خدایا سپاسگزارم بابت خبر خوبی که بهم رسید :))))

 3. عالیه
  علم ما دوستت دارم
  همیشه سورپرایز داری
  من از فردا شروع می کنم

  میشه تو گوشی بنویسم؟

 4. عالیهههههه… ممنون از این چالش خوب😍😍😍😍

 5. خدایا شکرت بابت این همه نعمت…
  من نمیزارم افراد و موارد کم اهمیت تمرکز من رو از این همه لطف الهی برداره
  خدایا دوستت دارم
  علم ما خیلی خوبی تو

 6. عاااالی هستید بخدا
  این چالش عالیه
  پر از حس خوب
  اولش فکر میکردم مسخره اس
  ولی بعد از یک‌هفته واقعا احساس خوبی دارم

 7. سلام
  واقعا اینقدر تاثیرات مثبت داره؟

 8. عالیه این چالش
  حتما شرکت کنید
  ممنووووون علم‌ مننننننننن

 9. درود
  چه خوبید شما
  سپاسگزارم از مدیریت قدرتمند علم ما

 10. سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم بابت این صبح عالی و پر نشاط

  سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم بابت حس خوبی که دارم

  سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم بابت اینکه امروز همه ی کار هایم طبق برنامه پیش میرود.

  سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم بابت داشتن دوستان و خانواده خوب

  سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم بابت بدن سالم و تندرستی که دارم

  سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم بابت اینکه سحر خیزم

  سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم بابت گروه علم ما که همیشه هوامونو داره

  سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم بابت داشتن خدای مهربون

 11. سپاسگزارم بایت این همه خدمات رایگان خوب
  و فرهنگ سازی

 12. واقعا عالی بود
  ممنون از این کار بزرگ و مثبتتون
  ممنون که هستید

 13. میش من از امروز شروع کنم؟
  دیر متوجه شدم

 14. بسیار عالی و فوق العاده بود. من از ابن دوره انرژی گرفتم و بسیار ممنونم از آقای دکتر مرزبان و مطالب و راهنمایی های مفیدشون 🙏🏻🙏🏻🌸🌸

 15. خیلی عاالیه این چالش🤩😍🤩. نتایج عااالی و حس های عالی تر در طول انجام دوره دریافت میکنیم.حتما حتما امتحان کنید.دوست دارم تمام ادم ها این حس رو تجربه کنم.( البته حتما منظم و تا اخر انجام بدین.) من امروز برای سومین بار چالش رووتموم کردم🎉💞. و الان در روزهای سخت قرنطینه پر از حس خوب هستم.ممنونم از زحمات علم ما🌷 .ممنونم از رهبری بی نظیر دکتر مرزبان عزیز.🌹

 16. سلام من هستم ازالان خایا شکرت بخاطر سلامتی شکرت بخاطر خانواده ام شکرت بخاطر ارامش وکار حس خوب سقف بالا سرم بخاطر خودتبخاطر اینکه سربلندم محکمم وقوی بخاطر اینکه ارمانهای بزرگ که در سردارم ومطمعنم به انها میرسم بخاطر روزهای خوبی که درراه است واتفاقهای شگفت انگیز خدااااا خیلییییی دوستتت دارم خداااا عاشقتم که همیشه هوامو دا ی من دیگه ناشکری نمیکنم بی صبری نمیکنم من امیدوارم قوی ومحکم

 17. دومین چالش من با سایت علم ما هست اولی چالش فراوانی بود
  سپاسگزارم برای چنین فرصتهایی که من رو پیش خودشون صدا میزنن
  من از همین الان اولین روز رو شروع میکنم و تا آخرش هستم
  سپاسگزارم که توانایی به اتمام رساندن برنامه هایم رو پیدا کردم

 18. ممنوووونممم
  حتما انجام میدم

 19. وای خدای من چه جالب.من ۲ روزه شروع کردم برا خودم چالش شکرگزاری رو براساس سایت علم ما انجام میدم.
  چه عاااالی.چه خوب که میتونم با دوستان دیگه اون رو انجام بدم.
  منم هستممممممم

 20. در مورد چالش شکرگذاری خیلی دوست دارم شرکت کنم چون میدونم انرژی جمعی همیشه جواب میده.اولین بارمه خیلی دوست دارم زمان جدیدش رو بدونم کی هست آیا ابلاغ میشه

 21. اولین بارمه که در چالش شکرگذاری شرکت میکنم خیلی دوست دارم چون میدونم انرژی جمعی همیشه جواب میده. زمان جدیدش رو نمیدونم چه زمانی هست آیا ابلاغ میشه

 22. بعد شرکت در چالش فراوانی دومین چالشه که شرکت میکنم امیدوارم همه اون حس و حال خوب رو پیدا کنیم.

 23. ۱_چالش شکر گذاری

 24. چالش شکر گذاری

 25. چالش شکر گذاری روز اول

 26. چطوری متوجه شم که تو چالش هستم یا نه

 27. اگر تو چالش همزمان با شما نبودیم و بعدش وارد چالش شکر گذاری شدیم.میشه شروع کنیم

 28. چالش منحصر به فرد و عالی بود 😆😉

 29. روزاول چالش شکرگزارى روانجام دادم ممنون

 30. ۱٫خدایا شکرت برای بودنم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
  ۲٫خدایا شکرت برای سلامت پدر و مادرم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
  ۳٫خدایا شکرت برای شفای پدر و مادرم
  ۴ خدایا شکرت برای سلامتم
  ۵٫خدایا شکرت برای شفای جسم و روح و روانم
  ۶ خدایا شکرت برای نفس کشیدنم
  ۷٫خدایا شکرت برای آرامشم
  ۸٫خدایاشکرت برای بودن پدر و مادرم
  ۹٫خدایا شکرت برای آرامش پدر و مادرم
  ۱۰٫خدایا شکرت برای سلامتی خانوادم

 31. منم تو این چالش شرکت میکنم منم هستم تا اخرش

 32. روز اول چالش و انجام دادم

 33. تمرینات روز دوم چالش انجام شد

 34. روزدوم چالش روانجام دادم ممنونم

 35. امروز روز چهارم هست وامیدوارم نتیجه مثبت این چالش رو هرچه زودتر ببینم
  درشرایط فعلی مشکل مالی شدیدی دارم ولی بابت اینکه سرکارمیرم ودرآمد دارم خدایا هزارمرتبه شکرت
  ممنونم ازشما

 36. روز چهارم انجام شد..نعمت سلامتی سبب میشود زنده بمانم..خدایا سپاسگزارم

 37. روز چهارم انجام شد😍

 38. تمرین روزسوم انجام شد

 39. تمرینات روزسوم روانجام دادم ممنونم

 40. تمرین روز ۴م انجام شد

 41. روز پنجم انجام شد😍😍

 42. روز اول انجام شد و از این بابت سپاسگذارم

 43. تمرینات روزچهارم روانجام دادم

 44. روز ۴ انجام شد

 45. سلام،صبح ماه خدا بخیر
  تمرین روز ششم انجام شد
  راز پیشرفت کارها سپاسگزاری از خدا بخاطر تک تک لحظه ها و داشته ها..

 46. تمرین روز ۵ام انجام شد

 47. سلام روز چهارم انحام شد نعمت سلامتی سبب می شود زنده بمانم بخاطر پاهایم دستهایم وجسمم سپاسگزارم

 48. سلااام..تمرین روزاول انجام شدツ🌸

 49. سلام و عرض ادب
  تمرین روز اول انجام شد
  خدایا شکرت بابت این چالش
  ممنووووووون از گروه علم ما🙏🙏🙏

 50. تمرین روزپنجم روانجام دادم

 51. سحر پر یرکتتون بخیر
  تمرین مثبت شکرگزاری روز هفتم انجام شد.
  تمام راههای مثبت به زندگی من راه پیدا کردن
  خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

 52. سلام،تمرین روز دوم انجام شدツ🌸

 53. روز ۶ انجام شد

 54. سلام
  تمرین روز دوم انجام شد 🙏🙏🙏

 55. امروزتون پر برکت
  روز هشتم انجام شد
  برای نون گرم و آب سرد سفره ام خدایا شکر و سپاسگزار

 56. تمرین روزششم روانجام دادم

 57. سلام وقت بخیر
  تمرین روز ۳ انجام شد 🌹🌹🙏🙏🙏

 58. سلام.تمرین روز سوم انجام شدツ🌸

 59. سلام
  روز هفتم انجام شد

 60. تمرین روزهفتم روانجام دادم

 61. تمرین روزهفتم انجام شد

 62. تمرین روز نهم انجام شد
  خدایا سپاسگزارم که پول کافی بدستم میرسد.

 63. سلام
  روز هشتم انجام شد

 64. تمرین روزهشتم روانجام دادم

 65. تمرین روز دهم با انرژی مثبت انجام شد..

 66. سلام
  روز نهم انجام شد

 67. تمرین روزنهم روانجام دادم

 68. تمرین روز یازدهم با سپاسگزاری انجام شد.

 69. درود بر شما
  روز دهم انجام شد

 70. تمرین روز دوازدهم انجام شد

 71. تمرین روزدهم روانجام دادم

 72. سپاس و درود برشما
  بابت این حس خوبی که به ما منتقل میکنین ،بالاخص، امروز که در تک تک لحظه هامون خدارو شاکر باشیم.از شما خانم مرزبان سپاسگزارم.❤👌
  روز یازدهم انجام شد.

 73. تمرین روزیازدهم روانجام دادم

 74. تمرین روز سیزدهم با شکرگزاری فراوان رسیدن به خواسته ها انجام شد..

 75. روز ۱۲هم انجام شد
  بابت این چالش بسیار عالی درون ازشما سپاسگزارم

 76. تمرین روزدوازدهم روانجام دادم ممنون ازچالش عالى که گذاشتید

 77. تمرین روز چهاردهم انجام شد
  “برای اخبار خوبی که امروز به من خواهد رسید، سپاس گزارم.”

 78. سلام
  روز سیزدهم انجام شد.
  سپاسگزارم،سپاسگزارم، سپاسگزارم برای…ورود علم ما به زندگیم

 79. تمرین روزسیزدهم روانجام دادم خدایاسپاس بابت آب سردونان گرم سفره مون سپاسگزارم

 80. تمرین روز پانزدهم با رضایت قلبی از روابطم با سپاسگزاری فراوان انجام شد********

 81. تمرین روزچهاردهم روبه لطف خداى مهربون انجام دادم

 82. سلام
  روز چهاردهم انجام شد.
  الوهیت بی نهایت سپاسگزارم که فوق العاده ترین اتفاقات هر لحظه در زندگیم رخ می دهند.سپاسگزارم

 83. تمرین روز شانزدهم برای صحت و سلامتی با سپاسگزاری انجام شد*****

 84. تمرین روزشانزدهم باانرژى فوق العاده انجام شدخداى مهربون براى همه اتفاقات خوبت سپاس سپاس سپاس

 85. سلام
  روز پانزدهم انجام شد.

 86. تمرین پول ربای روز هفدهم انجام شد
  *****************************

 87. سلام روزتون بخیر. ممنون از مطالب عالیه سایتتون. سپاسگذارم. من تمرین روز اول رو انجام دادم. خدارو شکر که با سایت شما آشنا شدم

 88. سلام روز بخیر ممنونم بابت چالش عالی که گذاشتید. دمتون گرم . تمرین روز اول انجام شد

 89. درآغوش امن الهى تمرین روزشانزدهم روانجام دادم

 90. تمرین روز هجدهم انجام شد
  با قدرشناسی همه چی درست میشه
  قدرشناس باشید وشاد وامیدوار

 91. سلام . تمرین روز دوم آشنا شد.خدا رو شکر.ممنونم

 92. تمرین روزهفدهم به لطف خداى مهربون انجام شد

 93. سلام
  روز ۱۶ انجام شد

 94. سلام
  تمرین زیبای روز هفدهم انجام شد.

 95. سلام
  تمرین زیبای روز هفدهم انجام شد. 👌💖

 96. تمرین روز نوزدهم با برداشتن هر قدم و سپاسگزاری انجام شد

 97. سلام
  تمرین روز هجدهم انجام شدسپاسگزارم

 98. تمرین روزهجدهم فوق العاده بود خدایاسپاسگزارم

 99. تمرین روز بیستم با سپاسگزاری قلبی انجام شد***

 100. سلام تمرین روز سوم انجام شد. با سپاس فراوان از شما

 101. سلام
  تمرین روز نوزدهم انجام شد.

 102. تمرین روز بیست و یکم با باور تحقق نتایج باشکوه خواسته هام انجام شد

 103. سلام تمرین روز چهارم انجام شد.

 104. سلام
  تمرین روز بیستم انجام شد.

 105. تمرین روزبیستم به لطف خداى مهربون انجام شد

 106. تمرین روز بیست و دوم با مرور لیست آرزوهام انجام شد

 107. تمرین روز پنجم انجام شد. خدایا شکرت و سپاسگذارم از زحمات شما

 108. به قدرت لایزال الهى تمرین روزبیست ویکم روانجام دادک

 109. سپاس و درود برشما
  تمرین روز بیست و یکم انجام شد.💖🙏

 110. تمرین روز بیست و سوم انجام‌ شد
  تنفس با اکسیژن رایگان و بدن سالم

 111. خدارو هزار مرتبه شکر به خاط نعمت های فراوانی ک تو زندگیم هست. تمرین روز ششم هم انجام شد. با سپاس فراوان

 112. سلام
  تمرین روز بیست ودوم انجام شد.برای تکرار مستمر آرزوهام وبه واقعیت پیوستنشان سپاسگزارم😊☺🙏

 113. برای سلامتی،شادی و ثروت عزیزانم سپاسگزارم
  تمرین روز ۲۴ام انجام شد.

 114. سلام
  تمرین روز ۲۳ام با موفقیت انجام شد.
  برای برترین نعمت ،هوا ،خدا را سپاس.بابت هوای سالمی که همه ما مردم زمین تنفس میکنیم.سپاسگزارم.

 115. سلام. خداروشکر که همه چیز در بهترین حالت خود هست و همه روابطم در موافق ترین وجه ممکن. خدارو شکر به خاطر راتدا برن و شما. لحظه هاتون سرشار از عشق الهی- تمرین روز هفتم انجام شد

 116. سلام تمرین روز هشتم انجام شد.خدایا شکرت

 117. تمرین روز بیست و پنجم باشکر و سپاسگزاری برای شروع کار جدیدم انجام شد.

 118. باانرژى شگفت انگیزتمرین روزبیست وچهارم روانجام دادم خداى مهربون سپاسگزارم

 119. سلام
  باسپاس فراوان تمرین روز ۲۴م انجام شد.

 120. تمرین روز ۲۶ام انجام شد
  شکزگزاری وتبدیل مشکلات به موهبت

 121. سلام و سپاس
  تمرین روز ۲۵م انجام شد.جدیدا به اشاره های شگفت انگیز زندگیم بیشتر توجه میکنم.

 122. خدایاسپاسگزارم که این همه نعمات بیشماربه من عطاکردى تمرین روزبیست وپنجم انجام شد

 123. من با اراده و قوی هستم
  من به زیبایی زیبا هستم
  من بهترین خودم هستم
  سپاسگزارم…
  تمرین روز ۲۷ام انجام شد.

 124. سلام خداروشکر تمرین روز هشتم انجام شد ممنونم

 125. سلام
  تمرین روز ۲۶ انجام شد. تمرین: (اشتباهات رو به موهبت تبدیل کنین؛ در دل هر مشکلی درسهای زیادی هست که کمک میکنه تا دیتاهای ذهنی خومون رو پاک کنیم.تا دوباره تکرار نشه ).بابت یادآوری سپاسگزارم.

 126. براى شروع نبایدعالى باشى امابراى عالى بودن بایدشروع کنى به لطف خداتمرین روزبیست وششم انجام شد

 127. تمرین روز ۲۸ام با مرور اتفاقات مثبت و‌خوب دیروز انجام شد.

 128. خداروشکر تمرین روز دهم هم انجام شد. خدایا به خاطر همه برکات و نعمت هایی که زندگی منو احاطه کردند ازت ممنون و سپاسگذارم.

 129. روز آخرم انجام شد.
  طی چند سال گذشته این دوره شکرگزاری رو که انجام دادم هر بار وقتی سراغم اومده که در تنگنا بودم.این خودش نشونس که حواست بخودت باشه کجایی و چی داری و چی هستی..اراده و امیدتو همیشه زنده نگه دار تا هرآنچه که میخوای به زندگیت سرازیر بشه…
  طوری بخواه که خالص درخواست کن که انگار تشنه یه بستنی هستی که بهش میرسی
  کافیه بخوای و شکرگزار باشی تا ببینی چطور نصیبت میشه.
  پاداش معنویش خدمت شما که سبب ساز مجدد اراده وانگیزه برای بنده شدید..
  فرجامتان نیک دوستان

 130. من بهترین وباارزش ترین ووالاترین افریده این جهانم وهمه چیزاین دنیابخاطرمن وبراى من افریده شده سپاس پرورگارمهربانم

 131. سلام
  تمرین روز ۲۷ام انجام شد.خدایا بابت هر آنچه که به من دادی سپاسگزارم.

 132. سلام و خداقوت به سایت خوبتون سوال مهمی برام پیش اومده راجع به تمرین ها و برنامه ی تمرینیشه . مثلا تمرین روز ۲۶ رو فقط روز ۲۶ انجام بدم یا هر روزی که جلو میره باید تمرینای روزای گذشته رو هم انجام بدم ؟ مثلا روز ۲۶ تمرین ۱ تا ۲۶ رو انجام بدم؟ یا فقط ۲۶.ممنون از شما 🌷

 133. خداروشکر تمرین روز یازدهم انجام شد

 134. سلام
  تمرین روز ۲۸م انجام شد .برای اتفاقات خوب گذشته و دیروزم سپاسگزارم.

 135. سلام شکر خدا تمرین روز ۱۲ انجام شد.خدارو صدهزار مرتبه شکر

 136. آخرین روزچالش باکلى حس خوب وانرژى مثبت بادیدبازتروقدردانى بیشترنسبت به این همه نعمات بى انتهاکه دارم به پایان مى رسونم دنیابه تعدادهمه آدمهاى دنیاهمه چیزداره پس بایدبخواهیم ازش که بهمون بده سپاس ازسایت علم ما

 137. خدارو شکر تمرین روز ۱۳ انجام شد . ممنون از شما.براتون آرزوی سلامتی، خوشبختی و ثروتمندی می کنم.

 138. سلام
  تمرین روز آخر بیست و نهم انجام شد.بابت تمام لحظاتم که کائنات و انسانهای اطراف در کنار من هستند و عالی ترینها در مسیر زندگیم هستندو معجزه وار به من مدد میرسانند سپاسگزارم.

 139. خدارو خیلی شکر میکنم تمرین روز ۱۴ انجام شد حالم خوبه و همه زندگیم همه عالیه.خدارو شکر و سپاسگذارم

 140. سلام
  تمرین روز اول انجام شد.

 141. سلام و عرض ادب، خیلی ممنون که اینوچالش خوب که به من احساس ارامش رو منتقل میکنه ، به صورت رایگان در اختیار من و بقیه در اختیار گذاشتید،سپاس چالش رو دومم انجام شد خدایا سپاسگذارم خدایا سپاسگذارم خدایا سپاسگذارم

 142. سلام. من دوره ۴ ام چالش شکرگزاری شروع کردم.و تاثیر عالی اون روی زندگی و آرامش میبینم. دیگه برام یه برنامه روزانه شده و تاثیر زیادی روی زندگیم داشته و تشکر میکنم از آقای دکتر مرزبان و این مسیر مدیون کمک ها و راهنمایی های ایشون میبینم.به خیلی از دوستان و اطرافیانم پیشنهاد این دوره را میدم. سپاسگزارم ❤❤🌹🌹🙏🏻🙏🏻

 143. سلام
  تمرین روز دوم انجام شد.

 144. سلام روزتون خوش تمرین روز شانزدهم انجام شد. خدایا شکرت به خاطر همه برکات و نعمتهای زیادی که بهم دادی . سپاسگذارم

 145. روز اول انجام شد

 146. سلام تمرین روز ۱۸ انجام شد . دوستتون دارم خدارو شکر

 147. خدایا شکرت تمرین روز ۱۹ هم انجام شد. حالم خیلی خوبه واقعا خدارو شکر می کنم همه چیز عالی و همه ابعاد زندگیم روبه بهبود و عالی تر شدن هست. خدارو صدهزار مرتبه شکر

 148. خدارو شکر روز ۲۰ هم انجام شد. چقدر شکرکذاری خوب و عالیه. حال درونیم و احساسم و نتایج زندگیم عالییییی شدن. خدایا صدهزار مرتبه شکرت می کنم.خیلی دوستون دارم. امیدوارم سلامت شاد و خوشبخت باشید.

 149. خدارو شکر تمرین روز ۲۱ انجام شد. خدایا شکرت به خاطر نتایج درخشان شکرگزاری برای من

 150. خدایا شکرت تمرین روز ۲۲ انجام شد

 151. خدایا شکرت روز ۲۳ انجام شد.خدارو شکر که همه چیز روبه بهبود و عالی شدن پی در پی

 152. ❤️❤️❤️
  دوستانی که بصورت کامل در چالش شرکت کردند
  ایمیل خود را چک کنند
  ❤️❤️❤️

 153. خدارو شکر تمرین روز ۲۵ انجام شد

 154. دکتر مرزبان بابت هدیه ارزشمندتون سپاس فراوان .ممنونم. خداروشکر بابت چالش ارزشمندتون.ان شاالله خوشبخت و شاد و ثروتمند باشید و همیشه در مسیر پیشرفت و موفقیت.

 155. تمرین روز ۲۶ انجام شد.خدایا شکرت

 156. سلام تمرین روز ۲۷ انجام الهی صدهزار مرتبه شکرت.سپاس فراوان از شما

 157. خدایا شکرت تمرین روز ۲۸ انجام شد. سپاس فراوان از شما

 158. با سلام.‌دوره ۴ ام چالش شکرگزاری پشت سر گذاشتم، فوقالعاده خوب و عالی، متشکرم از آقای دکتر مرزبان و این چالش و راهی که برای من باعث ارامش، شکرگذاری و پاکسازی روحم شده.خدا را شکرگزارم، سپاسگزارم از این مسیر عالی و سپاسگزارم از تمام نعمت های زندگی ام

 159. باسلام .تمرین روزاول انجام شد

 160. روز اول شکر گذاری انجام شد، ممنون از شما و سلام😊 ببخشید یادم رفت .

 161. سلام ، روز سوم شکر گذاری انجام شد

 162. سلام درچالش شکرگذاری هم میخام شرکت کنم.باتشکر

 163. سلام دکتر مرزبان عزیز- همه لحظات ب کامتون باشه ان شاالله و سپاس فراوان ب خاطر حرکت خیلی مثبت و ارزشمندتون. من دوره دوم شکر گذاری رو شروع کردم. امروز روز دومم هست. بازم ممنونم

 164. سلام. ممنون خییییییییییلی زیاد از شما. خدا رو شکر تمرین روز سوم انجام شد

 165. سلام. خداقوت جناب مرزبان و دست مریزاد. امروز روز اول چالش شکرگزاری رو با موفقیت و خوشحالی پشت سر گذاشتم. البته این سومین دوره هست که من شرکت می‌کنم و آثار فوق‌العاده‌ای در زندگیم داشته و خدمت شما جناب مرزبان خصوصی هم عرض کردم که در جریان این شرگزاری‌ها خدا با من چه کرد. من تهیه کتاب رو به همه توصیه می‌کنم و حضور در این چالش رو هم همین طور.

 166. سلام وقت خوش، خدا رو صدهزار مرتبه شکر تمرین روز چهارم و پنجم انجام شد- دیروز نتونستم پیام بزارم اما تمرین رو انجام دادم. خیییییلی خوشحالم- همه چیز در بهترین حالت خودش هست- خدارو صدهزار مرتبه شکر

 167. سلام روز و روزگارتون عالییییییی- خدارو شکر تمرین روز ششم انجام شد- یک دنیا ممنون

 168. سلام من تازه با این صفحه آشنا شدم.چالشاتون تاریخ بخصوص داره؟چطور باید شرکت کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code