خانه / آخرین مقالات / پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان (قسمت سوم)
www.elmema.com

پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان (قسمت سوم)

پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان

همراه با لینک مستقیم دانلود!

قسمت سوم

 

 

در این صفحه برای شما همراهان علم ما لیستی از پر فروش ‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان را همراه با لینک مستقیم دانلود تهیه و گردآوری کردیم. بعضی از این انیمیشن و کارتون ‌ها در حد یک فیلم سینمایی هالیوودی عمیق و قابل تحسین هستند و در برخی موارد حتی عالی تر!

حتما حتما ببینید و لذت ببرید 🙂

 

 

نکته مهم!!!

  • اگر اینترنت نامحدود و رایگان دارید که آنلاین تماشا کنید و لذت ببرید 🙂
  • ولی اگر اینترنتتون محدود هست، برای اینکه حجم اینترنت تون تمام نشه پیشنهاد می کنم، قسمتی از انیمیشن رو ببینید، اگر دوست داشتید مستقیم دانلودش کنید.
  • بر اساس کیفیت مورد نظر خود دانلود کنید.

 

 

www.elmema.com

 

 

۱- دانشگاه هیولاها (Monsters University)

سال تولید: ۲۰۱۳
کارگردان: دن اسکانلون
امتیاز متاکریتیک: ۶۵ از ۱۰۰
فروش: ۲۸۶ میلیون و ۴۹۲ هزار و ۷۶۴ دلار

این قسمت از ماجراهای هیولاها هم به اندازه کافی بامزه است. قصه‌اش هم به قبل از ماجراهای قسمت اول برمی‌گردد. اصطلاحی که به آن prequel می‌گوییم. یعنی فرانشیز قصه را نه در دنباله داستان قسمت قبل که درواقع با قصه‌های پیش از آن روایت می‌کند. انیمیشن نشان می‌دهد که چطور مایک و سالی در روزهای دانشگاه با هم آشنا می‌شوند و چطور رابطه‌شان شکل می‌گیرد. رابطه‌ای که بعدتر در «شرکت هیولاها» شاهدش هستیم. سرگرم‌کننده است اما فقط همین. چیز عمیق‌تری پشت قصه‌اش نیست و شاید به همین دلیل برخی طرفداران شرکت هیولاها بیش از حد از آن ناامید شدند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 ۲- فیلم لگو (The Lego Movie)

 سال تولید: ۲۰۱۴
کارگردان: فیل لورد، کریستوفر میلر
امتیاز متاکریتیک: ۷۸ از ۱۰۰
فروش: ۲۵۷ میلیون و ۷۶۰ هزار و ۶۹۲ دلار

به طرز غریبی اسکار در حق این انیمیشن درخشان بی‌انصافی کرد. انیمیشنی که از لحاظ ساختار مبدعانه و جذاب بود. همه چیز در شهر لگو اتفاق می‌افتد. ساختمان‌ها و آدم‌ها با لگو درست شده‌اند درست مثل اسباب‌بازی‌ها. در شهر لگو یک کارگر ساختمانی معمولی زندگی می‌کند که طی یک اتفاق در برابر نیروی مهاجم خارجی تبدیل به قهرمان لگوها می‌شود. از ابتدا تا انتهایش درست و جذاب پیش می‌رود و خسته‌تان نمی‌کند. استفاده از گرافیک کامپیوتری در این انیمیشن متفاوت از انیمیشن‌های دیگر است. کارگردانان در به روز کردن قصه اسباب‌بازی‌هایی که از خیلی قدیم با آنها سر و کله می‌زدیم کار درجه یکی انجام داده‌اند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

۳- من نفرت‌انگیز (Despicable Me)

سال تولید: ۲۰۱۰
کارگردان: پیر کافین، کریس رناد
امتیاز متاکریتیک: ۷۲ از ۱۰۰
فروش: ۲۵۱ میلیون و ۵۱۳هزار و ۹۸۵ دلار

استیو کارل که خودش بازیگر درجه یکی در فیلم‌های کمدی و کمدی-رمانتیک است در صداپیشگی کاراکتر شریر گرو کار شاهکاری انجام می‌دهد و بخش زیادی از موفقیت این انیمیشن را باید به پای او گذاشت. گروی تبهکار می‌خواهد از سه دختربچه یتیم برای پیشبرد نقشه‌هایش استفاده کند اما سادگی و شیرینی دختربچه‌ها روحیه پدرانه‌ای در او بیدار می‌کند که سابقه نداشته. این انیمیشن سه بعدی جزو آن کارهایی است که نشان می‌دهد روایت‌های کارتونی فقط منحصر به کودکان نیست و حداقل نوجوان‌ها و جوان‌ها هم از مخاطبان هدفش هستند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

۴- من نفرت‌انگیز ۲ (Despicable Me 2)

سال تولید: ۲۰۱۳
کارگردان: کریس رناد، پیر کافین
امتیاز متاکریتیک: ۶۲ از ۱۰۰
فروش: ۳۶۸ میلیون و ۶۱ هزار و ۲۶۵ دلار

سال ۲۰۱۰ کمپانی یونیورسال هم یک انیمیشن پرفروش بیرون داد. «من نفرت‌انگیز» دو تا کاراکتر بامزه به سینما هدیه داد: یکی گورو تبهکار خنگی که معمولا در کارهای پلیدش گند می‌زند چون ذاتا قلب مهربان دارد و دوستان و خدمتکارانش که موجودات زردرنگ خنگ بامزه‌ای به اسم مینیون‌ها هستند که حتی به زبان آدمیزاد هم حرف نمی‌زنند. موفقیت انیمیشن «من نفرت‌انگیز» آنقدر چشم‌گیر بود که کمپانی سه سال بعد قسمت دومش را روی پرده سینماها برد. در قسمت دوم گرو سرپرستی چند بچه یتیم را برعهده گرفته است و بخاطر تربیت آنها می‌خواهد دیگر از خلاف کناره‌گیری کند. مینیون‌ها البته رضایت چندانی از این وضع ندارند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

  

۵- من نفرت‌انگیز ۳ (Despicable Me 3)

سال تولید: ۲۰۱۷
کارگردان: کایل بالدا، پیر کافین
امتیاز متاکریتیک: ۴۹ از ۱۰۰
فروش: ۲۶۴ میلیون و ۶۲۴ هزار و ۳۰۰ دلار

این کارتون به همان مصیبتی دچار شد که «شرک» پیش‌تر به آن مبتلا شده بود. آنقدر عصاره وجود ایده را چلاندند که قسمت سوم از هوش فیلمنامه‌نویسان و شوخ‌طبعی‌شان و حتی ایده‌های بصری فقط نام گرو و مینیون‌ها را به دوش می‌کشید. گرو برادر خبیثش را پیدا می‌کند. برادری که حس حسادت را در او زنده می‌کند چون در زندگی موفقیت‌های زیادی کسب کرده و بسیار هم ثروتمند است. غافل از اینکه این برادر مثلا تبهکار به شدت احمق و بی‌عرضه است. یک جاهایی بانمک می‌شود اما درنهایت آخر فیلم دست‌تان به چیزی بند نیست.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

۶- موانا (Moana)

سال تولید: ۲۰۱۶
کارگردان: ران کلمنتز، جان ماسکر
امتیاز متاکریتیک: ۸۱ از ۱۰۰
فروش: ۲۴۸ میلیون و ۷۵۷ هزار و ۴۸ دلار

نامزد اسکار بهترین انیمیشن و بهترین ترانه داستانش در یک شهر باستانی می‌گذرد. یک نفرین وحشتناک به جزیره قهرمان ما موانا رسیده است. موانا به صدای اقیانوس پاسخ می‌دهد و به دریا می‌زند تا بتواند اوضاع را درست کند. انیمیشن «موانا» خیلی از عناصر ماجراجویانه انیمیشن‌های قدیمی‌تر دیزنی را دارد با این حال از فضای به روزتری نسبت به آنها برخوردار است. این فضای به روزتر در حالی که قصه در دوران باستان می‌گذرد در روایت و شخصیت‌پردازی‌ خودش را نشان می‌دهد. قهرمان زن قصه ما باهوش و کاریزماتیک و فعال است و با همه آن شاهزاده خانم‌هایی که تا به حال می‌شناختیم‌شان فرق می‌کند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 

 ۷- ماشین‌ها (Cars)

سال تولید: ۲۰۰۶
کارگردان: جان لسه‌تر، جو رنفت
امتیاز متاکریتیک: ۷۳ از ۱۰۰
فروش: ۲۴۴ میلیون و ۸۲ هزار و ۹۸۲ دلار

این انیمیشن از لحاظ تاریخی هم مهم است: آخرین انیمیشن مستقل پیکسار قبل از اینکه توسط دیزنی خریداری شود. داستان یک ماشین مسابقه تازه‌کار به نام مک‌کویین که تنها هدفش در زندگی برنده شدن است و برای رسیدن به این هدف حاضر است هر کاری انجام بدهد حتی اگر کاملا اخلاقی هم نباشد. اما بالاخره یک روز باخت در خانه او را هم می‌زند. مک‌کویین خشمگین اشتباهی وارد شهر کوچکی می‌شود که در آنجا مجبور به کارهای سخت است. کم‌کم معنای دوستی و زندگی را بهتر می‌فهمد. این بهترین قسمت از فرانشیز انیمیشن «ماشین‌ها» بود اما حتی همین انیمیشن هم در مقایسه با سایر کارهای پیکسار فقط شبیه یک زنگ تفریح است هرچند نمی‌شود منکر شد بامزه و سرگرم‌کننده ساخته شده.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

 

 

۸- خانواده کرودها یا غارنشین ها (The croods) 1


سال تولید: ۲۰۱۳
کارگردان: کرک دمیکو، کریس سندرز
امتیاز متاکریتیک: ….
فروش: ۵۸۳ میلیون و ۳۴۷ هزار و ۶۸۹ دلار

ایپ در یک خانواده از انسان‌های غارنشین از نژاد انسان‌های هوشمند زندگی می‌کند و به شکار به روش زمان‌های پیش از تاریخ و به بحث در مورد اینکه چگونه خانواده او یکی از معدود خانواده‌هایی است که در این نزدیکی زنده مانده ‌است می‌پردازد و همه این‌ها در مقابل قوانین سخت پدرش، گراگ است … .

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

  

 ۹- آقای فاکس شگفت‌انگیز _ fantastic Mr.FOX

سال تولید:  ۲۰۰۹
کارگردان:
 وس اندرسون

امتیاز متاکریتیک: ۸۳ از ۱۰۰

فروش:۴۶٫۴

داستان آقای فاکس روباهی که از مرغدانی‌ها مرغ می‌دزدد. کشاورزان خشمگین که از دزدی‌های فاکس به تنگ آمده‌اند تصمیم می‌گیرند که خودشان را از شر او و خانواده‌اش خلاص کنند. در حالی که همسر فاکس هم از او می‌خواهد که دست از وحشیگری‌های گذشته بردارد و یک پدر مسئول شود اما فاکس یاغی‌تر از این حرف‌هاست.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

 

www.elmema.com

 

برای دیدن آرشیو انیمیشن ها (کلیک کنید)

 

www.elmema.com

 

 

اگر انیمیشن خاصی مد نظرتون هست حتما بگید که اضافه کنیم.

و

اگر لینکی مشکل داشت لطفا به ما اطلاع دهید (سپاس)

 

 

درباره ی مدیر سایت علم ما

علمِ ما یک گروه کاملا تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های پژوهشی، کسب و کار، بازاریابی و رشد فردی می باشد، که در اسفند ۱۳۹۴ راه اندازی شد. علم ما متشکل از اساتیدی است که علاوه بر دانش علمی عالی، بطور کامل با بازار کار در انواع کسب و کار و ابعاد رشد فردی در بهبود فردی در دنیای واقعی هم آشنا هستند. گروه علم ما درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و تاکید بر صد در صد کاربردی بودن، آموزش های سطح اول را در اختیار شما همراهان و دوستان عزیز ارایه دهد. پر متقاضی ترین آموزش های مجموعه علم ما: دوره کوچینگ، دوره های کسب و کار، کتاب تقویم انگیزشی و...

مطلب پیشنهادی

رادیو علم ما مجموعه پادکست های صوتی آموزشی و کاربردی

رادیو علم ما (مجموعه پادکست های صوتی آموزشی و کاربردی)

رادیو علم ما مجموعه پادکست های صوتی آموزشی و کاربردی   رادیو علم ما چیست؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code