سرخط خبرها
خانه / توسعه فردی / پادکست: تقویت فن بیان بصورت کاربردی
 

www.elmema.com سال 1403 را هدفمند و با برنامه ریزی آغاز کن! www.elmema.com

دوره رایگان هدف گذاری و برنامه ریزی سال 1403 (کلیک کنید)

 
تقویت فن بیان بصورت کاربردی
تقویت فن بیان بصورت کاربردی

پادکست: تقویت فن بیان بصورت کاربردی

پادکست: تقویت فن بیان بصورت کاربردی

از مژگان اسدی

 

سلام به همراهان خوب علم ما، فن بیان یک مهارت عالی برای تاثیرگذاری بر مخاطب است و افرادی که فن بیان قوی دارند با اعتماد به نفس بالا، رسا و قاطع صحبت می‌کنند. اما فردی که از فن بیان قوی برخوردار نباشد معمولا نمی‌تواند در یک جمع صحبت کند، نظراتش را بگوید یا لازم باشد کسی را متقاعد کند. چه بسیار افرادی که استعداد‌های زیادی دارند؛ ولی نمی‌توانند خود را در یک جمع به خوبی معرفی کنند. یا آنچه را که می‌دانند به گونه ای شایسته بر زبان بیاورند. پادکست تقویت فن بیان بصورت کاربردی از مژگان اسدی (گوینده، کارشناسی ادبیات فارسی) به شما کمک می کند فن بیان خود را تقویت کنید و زیبا سخن بگویید.

تقویت فن بیان فقط برای بهتر صحبت‌ کردن نیست، بلکه در ابعاد وسیع‌تری یعنی در قالب یک مهارت‌ ارتباطی باید بررسی شود. ما در هر جایگاهی که باشیم برای ارتقا و رشدمان به مهارت‌ های ارتباطی نیاز داریم. فن بیان قوی یکی از اصلی‌ترین و مهمترین مهارت های ارتباطی است که شما را نه‌ تنها در کسب‌ و‌ کار به موفقیت خواهد رساند، بلکه در ارتباطات روزمره هم تاثیر به‌ سزایی دارد.

همه افراد نیاز دارند فن بیان خود را تقویت کنند. حتی اگر در این زمینه مهارت دارید بهتر است باز هم به فکر باشید و آن را ارتقا دهید.
برای این کار نیاز نیست تلاش خاصی انجام دهید، در این پادکست می‌بینید که با راهکارهای ساده‌ای به راحتی می‌توان یک گوینده عالی شوید. پس با علم ما همراه باشید.

 

برای شنیدن این رادیو کلیک کنید

برای شنیدن این رادیو کلیک کنید

عنوان: تقویت فن بیان بصورت کاربردی

مدت زمان: حدود 6 دقیقه

ارایه شده در: گروه آموزشی علم ما

 

 

 

 

 

www.elmema.com

بیش از 10 دوره‌ صوتی رایگان (کلیک کنید)

آرشیو کتاب های صوتی علم ما (کلیک کنید)

برای دیدن راهنمای سایت (کلیک کنید)

برای دریافت راهنمای در واتس‌اپ (کلیک کنید)

برای اشتراک گذاری این صفحه کلیک کنید:  واتس‌اپ  | تلگرام

 

 

 

 

درباره ی مدیر سایت علم ما

Avatar photo
علمِ ما یک گروه کاملا تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های پژوهشی، کسب و کار، بازاریابی و رشد فردی می باشد، که در اسفند ۱۳۹۴ راه اندازی شد. علم ما متشکل از اساتیدی است که علاوه بر دانش علمی عالی، بطور کامل با بازار کار در انواع کسب و کار و ابعاد رشد فردی در بهبود فردی در دنیای واقعی هم آشنا هستند. گروه علم ما درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و تاکید بر صد در صد کاربردی بودن، آموزش های سطح اول را در اختیار شما همراهان و دوستان عزیز ارایه دهد. پر متقاضی ترین آموزش های مجموعه علم ما: دوره کوچینگ، دوره های کسب و کار، کتاب تقویم انگیزشی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *