خانه / آخرین مقالات / کتاب چاپی تقویم انگیزشی، معجزه ی برنامه ریزی (دکتر مرزبان)
تقویم انیگزشی ۱۳۹۹ از دکتر شهریار مرزبان _ دانلود از سایت علم ما
تقویم انیگزشی ۱۳۹۹ از دکتر شهریار مرزبان _ دانلود از سایت علم ما

کتاب چاپی تقویم انگیزشی، معجزه ی برنامه ریزی (دکتر مرزبان)

کتاب چاپی تقویم انگیزشی، معجزه ی برنامه ریزی

(دکتر شهریار مرزبان)

نسخه چاپی و فیزیکی

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

مشخصات شناسنامه ای کتاب:

 • عنوان و نام پدیدآور:  تقویم انگیزشی (معجزه ی برنامه ریزی)  / مولف: شهریار مرزبان
 • ‏نویسنده: شهریار مرزبان
 • مشخصات نشر: انتشارات بازاندیشی
 • ‏مشخصات ظاهری: ۳۲۴  صفحه – قطع وزیری _ جلد سخت _ رنگی
 • ‏شابک: ۷_۰_۹۶۹۸۹_۶۲۲_۹۷۸
 • ‏موضوع:  برنامه ریزی، هدف گذاری، خود شناسی و بهبود فردی
 • طراحی جلد: فرشته حکمت نیا
 • ویراستاری و صفحه آرایی: شهریار مرزبان
 • چاپ اول: ۱۳۹۹  /  تیراژ: ۳۰۰۰ جلد
 • قیمت روی جلد: 138٫۰۰۰ تومان
 • مشاوره، پشتیانی آنلاین و خرید اینترنتی از سایت علم ما
 • مرکز پخش:  ۲۳۷۳ ۴۰۵ ۰۹۱۶

 

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

ویدیو معرفی کامل کتاب تقویم انگیزشی

در ویدیو زیر بصورت کامل و با جزییات، تمام بخش های کتاب را توضیح دادم، حتما ویدیو را تماشا کنید.

 

 

فایل صوتی معرفی کتاب (فایل صوتی ویدیو بالا) :

برای دانلود فایل صوتی کتاب تقویم انگیزشی کلیک کنید.

 

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

فهرست مطالب:

پیش گفتار

مقدمه نویسنده

بخش اول: ستاره شو!

ستاره شو

داستان شکل گیری این تقویم

چرا این تقویم

تجربیات افراد از استفاده از تقویم

بخش دوم: اجزای اصلی تقویم

اهداف
به چه کسی باید تبدیل بشوی
به خودت پاداش بده
برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه بر اساس اهداف

برنامه ریزی

تغییر عادات منفی به مثبت
قانون طلایی تغییر عادات
انواع عادات بد
لیست برخی از عادات خوب و بد
مدت زمان تغییر عادت

سحرخیزی
ایجاد عادت سحرخیزی در 30 روز

ورزش و پیاده روی

مطالعه

شکرگزاری

مدیتیشن و مراقبه

آب نوشیدن

ثبت فعالیت ها

ارزیابی

مربی شخصی

خلاصه بخش دوم

بخش سوم: چند تکنیک کاربردی!

دزدان زمان

ماتریس آیزنهاور

چرخه عادات بد

قانون 5 ثانیه

اهرم رنج و لذت

دایره راحتی

هفت مرتبه عمیق تر

چرا فقط اولش خوب و قوی پیش می رویم!

اگر دکتر مرزبان بود چیکار می کرد؟

خلاصه بخش سوم

بخش چهارم: رسالت و اهداف..

لطفا این بخش را نخوانید!

ده گام تا پیدا کردن رسالت شخصی..

بخش پنجم: راهنمای اجرا و کلام آخر…

نحوه کار با این تقویم

گرفتن بیشترین نتیجه

سوالات متداول شما

درباره نویسنده

کلام آخر . . .

بخش ششم: بخش خیلی خصوصی تقویم

تابلو آرزوها

دستاورد ها

بخش هفتم: برنامه ریزی ماهیانه و هفتگی

تعهد شخصی

رسالت و اهداف

جداول ماهیانه (برای 12 ماه):

   • جدول شروع ماه
   • چک لیست ماهیانه
   • جدول یادداشت 30 روزِ
   • جدول های هفتگی
   • چک لیست های هفتگی
   • چک لیست ارزیابی پایان ماه

 

 

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

مقدمه نویسنده

با توجه به وب سایت و کتاب های مختلف دیگر راهکار و راهبرد های کسب موفقیت راز نیستند! و همه ی افراد آنها را می دانند ولی اغلب آن را نادیده می گیرند. این کتاب به صورتی طراحی شده است که بصورت ساده و کاملا عَمَلی بتوانید به اهداف و برنامه هایتان برسید. هدف من از نگارش این کتاب، بهبود و رشد فردی در همه ی جنبه های زندگی تان است. در این کتاب به پیدا کردن رسالت و اهداف، برنامه ریزی کردن، ایجاد و یا تغییر عادات، سحرخیزی، ورزش کردن، مطالعه داشتن، شکرگزاری و مدیتیشن روزانه، ثبت فعالیت ها و در نهایت ارزیابی روزانه خود بصورت کاملا ساده و کاربردی اشاره کردم. همچنین با طراحی چک لیست های برنامه ریزی منحصربفرد، کاری کردم که بتوانید به همه ی ابعاد زندگی از جمله موارد ذکر شده توجه داشته باشید، که بتوانید در همه ی ابعاد زندگی خود رشد و پیشرفت داشته باشید.

کتاب پیش رو بخش های مختلفی دارد، شامل؛ در بخش اول بصورت خلاصه به نحوه شکل گیری این تقویم، نظرات و تجربیات افراد در استفاده از تقویم و در نهایت اینکه چرا این کتاب برای شما مفید است می پردازم. در بخش دوم؛ اجزای اصلی تقویم را تشریح کردیم که شامل اهداف اصلی زندگی شخصی شما و هفت کار کوچک و اجباری که برای رشد همه جانبه شما موثر است می پردازم. در بخش سوم؛ تکنیک های مهم و کاربردی به شما آموزش می دهم که در طول مسیر رسیدن به اهداف، سرعت بیشتری داشته باشید. در بخش چهارم؛ ده گام برای پیدا کردن رسالت شخصی و اهداف را به شما آموزش می دهم. در بخش پنجم؛ نحوه کار با تقویم را آموزش و پرسش های متداول استفاده کنندگان را پاسخ دادم. در بخش ششم؛ که با عنوان بخش خیلی خصوصی است، دو کار خیلی خصوصی برای پیشرفت شخصی خود انجام می دهید. در بخش هفتم؛ جداول و چک لیست های برنامه ریزی ماهیانه و هفتگی را قرار دادم، این بخش اصلی ترین بخش کتاب است، تمام بخش های قبلی برای عَمَلی کردن این بخش است.

 

فراموش نکنید که . . .

هرگز نمی توانید زندگی تان را تغییر دهید مگر اینکه عادت های روزانه تان را تغییر دهید…

تبدیل اهداف بزرگ به گام های کوچک و تبدیل گام های کوچک به عادت روزانه

شما را در مسیر موفقیت و اهدافتان قرار می دهد.

دوست دار شما، شهریار مرزبان

 

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

چند نکته مهم:

 • نکته ی 1: تقویم های انگیزشی که پایان هر سال بصورت pdf منتشر می شد، تنها بخشی محدود از این کتاب است.

 • نکته ی 2: جداول پایان کتاب در نسخه چاپی محدودیت زمانی برای اجرا ندارند و هر وقت کتاب را تهیه کنید می توانید ازش استفاده کنید.

 • نکته ی 3: نسخه چاپی فراتر از نسخه pdf هست، قطعا شگفت زده خواهید شد.

 • نکته ی 4: با توجه به ویروس کرونا، کتاب ها را چند روز در فضای آزاد قرار دادیم و جلد کتاب را ضد عفونی کردیم ولی برای پیشگیری بیشتر و بهتر لطفا شما هم نکات بهداشتی را رعایت کنید.

 

 

https://elmema.com

 

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

دانلود بخشی از کتاب

در فایل زیر بخشی از کتاب (حدود 75 صفحه) را می توانید دانلود کنید.

 برای دانلود کلیک کنید

https://elmema.com/

 

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

نظرات دوستانی که از کتاب استفاده کردند

تجربیات افراد از استفاده از تقویم

نظرات و تجربیات برخی از افرادی که از تقویم استفاده کردند را با شما به اشتراک می گذارم:

برای دیدن نظرات کلیک کنید

برای دیدن نظرات کلیک کنید

و. رضایی

با سلام و عرض ارادت، بنده دانشجوی دکترای بازاریابی هستم و بعد از استفاده از تقویم انگیزشی، به نهایت اهداف پیش بینی شده ذهنی خودم دست یافتم. مطمئن هستم که طبق قانون کارما شما همیشه سالم، سلامت و با سعادت هستید. پاینده و سبز باشید دوستان خوبم

 

س. تهرانی

سلام و درود بی کران بر دکتر مرزبان، تهرانی هستم از ایتالیا. سپاس که هر سال عیدی بی نظیری به ما می دهید. من به نوبه ی خودم همیشه برای شما آرزوی موفقیت بیشتر می کنم. سپاس از این همه محبت بی چشم داشت. من بعد مهاجرت دچار افسردگی شدم، با تقویم شما خودمو مجبور به انجام کار درست کردم و سپاس از خداوند بزرگ که به نتیجه و هدف نزدیک شدم. ممنونم از لطفتون

 

ش. سعادت

تقویم انگیزشی انرژی و شادی بخش است و من را به هدفم نزدیکتر کرد با راهکار هایی که در اختیارم گذاشت. این تقویم نیست، زندگیه

 

ا. عسکری

زندگی بی هدف و افسرده ای داشتم، کسل کننده و پر از چالش. یکی از هدف های زندگیم شناخت خودم بود و تغییر زندگی و تربیت بچه های خوب. تو اینترنت دنبال مطالبی راجع به برنامه ریزی و تغییر زندگی می گشتم چون به روانشناسی علاقه دارم پیگیر بودم. اتفاقی با تقویم انگیزشی آشنا شدم و خیلی خوشحالم از اینکه به هدفم رسیدم. بزرگترین نکته مثبتش، زندگیم هدف مند شد و با مطالب آموزشی دیگه ای هم آشنا شدم. انگیزه و اراده رو توی وجودم بیشتر کرد و آرامشم بیشتر شده.

 

س. باقری

حدود سه ساله که استفاده میکنم. به خاطر الگوی ساده ولی جامعی که داره و اینکه طبقه بندی خوبی داره، قسمت جملات انگیزشی هر روزش عالیه. بزرگترین نکته مثبتش، اینه که هر روز کارامون رو ثبت کنیم.

 

ن. یاوریان

من از تقویم انگیزشی استفاده کردم چون آیندم خیلی برام مهمه. با استفاده از این تقویم تو مدت کمتر از یک هفته خیلی خوب پیش رفتم. همه چیزش عااااااااالیه. اینکه اهدافمو از هم تفکیک کردم. حاشیه هارو از زندگیم دور میکنم. زمانبدی کارهام مشخصه. خییییلیییی زیااااااااااااد انگیزم برای رسیدن به اهدافم بیشتر شده.

 

ف. سلطانی

سلام تجربه من از تقویم: من از سال ۹۷ با شما همراه هستم، واقعا عالیه! چون وقتی پیشمه نمیزاره سرم تو گوشی باشه، هلم میده. ورزش رو شروع کردم، زبان خوندن رو شروع کردم، از همه مهمتر! ادامه دادم! شاید یک یا دو روز تنبلی کرده باشم ولی همیشه در مسیر درست قرار می گیرم. عالی هستید! سلطانی از کرج

 

م. منوری نسب

من تقویم انگیزشی را یه جای در دسترس گذاشته بودم و واقعا خیلی وقتا که احساس نامیدی و بدبختی داشتم یا ارادم رو برای شروع و ادامه دادن کاری از دست میدادم و اون رو باز می کردم و با خوندنش اون احساس از من دور میشد هر زمان دنبال تاریخ می گشتم با خوندش کل روز و تا جای ممکن سعی میکردم از تک تک لحظاتم استفاده کنم. واقعا ممنونم.

 

و. برمکی

عرض ادب و سلام خدمت شما عزیزان دل. بنده هر سال از تقویمتون استفاده میکنم و خیلی لذت میبرم و تاثیرگذاره. بسیار زحمت میکشید و قطعا این زحمت در جهت یک هدف بسیار بزرگ و قشنگه اون هم تاثیری مثبت توی زندگی انسانهاست هر چند کوچک. بسیار ممنونیم از تلاشتون. قطعا این کار شما ارزشی غیر قابل اندازه گذاری داره. موفق هستید پس بیشتر باشید.

 

مهدي

سلام، از اینکه نظر و پیشنهادهایم را به حد مقدور در تقویم سال جدید (۹۷) اعمال نمودید، سپاسگزارم. امیدوارم این تقویم، راهنما و راهگشای کاربران عامل به آن باشد. در تکریم علم جناب دکتر شهریار مرزبان، به نشر دو حدیث گهربار از پیامبر اکرم (ص) اکتفا می‌کنم؛ «ما أتى اللَّه عالما علما إلّا أخذ علیه المیثاق أن لا یکتمه»: خدا به عالمى علم نداده مگر آنکه از او پیمان گرفته که علم خویش را نهان ندارد. «عالم ینتفع بعلمه خیر من ألف عابد»: عالمی که از علم او سود برند، از هزار عابد بهتر است.

 

م. محمدی نیا

سلااااام و سپاس از زحمات، سال ۹۸ از تقویم شما استفاده کردم. فوق العاده بود. در چند زمینه مثال میزنم. تغییر عادتها و رسیدن به اهداف آن هم قبل از موعد زمانی تعیین شده برایم شگفت آور بود. مثلا قصد داشتم یک ارشد دیگر در یک رشته مورد علاقه آن هم فقط در یک دانشگاه تهران قبول شوم که مصاحبه گزینشی هم داشت. فوق العاده بود گویا همان چیزهایی رو که خونده بودم ازم سوال کردند و قبول شدم. یک هدف مالی با عدد معین هم برای پایان سال تعیین کردم. قبل از پایان سال به عددی بالاتر از آن رسیدم که باورکردنی نبود و چند مورد در حیطه های دیگر زندگی همین اتفاق افتاد. به همین دلیل در چند روز گذشته مرتب به سایت شما سر میزدم که ببینم کی تقویم انگیزشی می آید. سپاس مجدد. ارادت محمدی نیا

 

ن. خانلری

تقویم انگیزشی خیلی چیزا بهم یاد داد و تو مدیریت زمان واقعا کمک کرد. کارامو بهتر و مفید تر پیش بردم و جملات انگیزشی ش واقعا جالب بود. من از سال 96 این تقویم رو استفاده کردم الان هرسال دارم استفاده میکنم. بهم انگیزه میده و به مدیریت زمان و مدیریت اهداف کمک میکنه.

 

م. اختری

بنده کارهایی که انجام می دهم و رخدادهای مهم را یادداشت می کنم و به خودم امتیاز می دهم و انگیزه بالایی بدست می آورم. اگر چنانچه روزهایم تکراری شده باشد سریعا متوجه می شوم و تغییرات لازم را در روند زندگی ام بکار می بندم.

 

م. محمود نژادی

من سال ۹۷ و ۹۸ برای برنامه ریزی از تقویم شما استفاده کردم، و شروع فوق العاده ای برای نظم، برنامه ریزی و البته انگیزه برای انجام‌ برنامه هایم بود، و برای همیشه این تقویم جزئی از وسایل ضروری ام‌ خواهد بود.

 

م. ثالثیان فراش

تقویم انگیزشی مجبورم کرد یه کم جدی‌تر باشم و برای خودم قانون بذارم. یعنی از کنار مسائل سرسری نگذرم و دقت کنم.

 

م. مظاهریان

یادآوری تصویری اهداف ماهیانه برام خیلی خوب و موثر بود، همچنین جملات انگیزشی و قصار روزانه رو خیلی مفید یافتم. واقعا روحیه و انگیزه ام را بهتر کرد. من به همه دوستانم معرفیش کردم.

 

ل. مقدم

من از تقویم انگیزشی استفاده می کنم چون تقسیم بندی مناسب و عالی برای برنامه ریزی و اهداف دارد. جملات انرژی بخشش و همچنین توضیحات اول تقویم که چطوری ازش استفاده کنیم عالیه.

 

محمد

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر مرزبان و همه زحمت کشان گروه علم ما، تشکر فراوان دارم بخاطر تقویم انگیزشی خیلی به آدم روحیه میده و من از سال 95 که سرباز بودم تا الان هر سال از این تقویم استفاده می کنم واقعا هدفمند شدم و روحیه گرفتم، ممنون و سپاسگزارم.

 

ص. محمدی

با سلام و عرض ادب، من از تقویم انگیزشیتون استفاده کردم و واقعا کار فوق‌العاده عالی هستش من اتفاقا مرتب برنامه هام رو روش مینویسم و باعث شده منظم بشم و دقیقا چیزایی رو که مینویسم رو اجرا میکنم. واقعا خیلی ایده اش عالی بود. متن های انگیزشیش خیلی خوبه باعث میشه آدم منظم بشه طراحیش جالبه فکر همه چیز شده و برای هر فعالیتی کادر مخصوص داره. کلا عالیه

 

ز. یوسفی

من خیلی وقته مشکلم اینه که چندین مورد تو ذهنم دارم که روشون کار کنم. مثلا تناسب اندام، آشپزی، دوچرخه سواری، رانندگی، بافتنی و… . اما اوایل با هم روشون کار میکنم و شروع میکنم و بعدش اکثرشون رو یا نمیرسم انجام بدم یا بیخیالش میشم. اما باز ته ذهنم دوس دارم انجامشون بدم. یه نکته جالب تو تقویم شما این بود که حتما چندین هدف با هم نداشته باشیم و یکی دو تا رو بذاریم تو اولویت و اونارو تو زمان مشخص شده تموم کنیم و بعد یکی دوتا دیگه رو انتخاب کنیم. من الان از اول سال رو آشپزی و تناسب اندام کار میکنم. البته بر اساس اصول اهداف توی تقویم. پیشرفتم عااااالی بود. با اینکه سال هاس تو برنامم بودن اما چون همزمان با چند هدف دیگه بود وسطاش ولش میکردم.

 

آ. باقری

از تقویم انگیزشی برای پیشرفت در مسیر زندگی و هدف هایی که داشتم استفاده کردم، چون از زندگی یکنواخت و بدون هیچ پیشرفت و یا انگیزه ای خسته شده بودم و میخواستم یک زندگی عالی داشته باشم. بزرگترین نکته مثبتش، خیلی نکات خوبی داشت مثلا هدف گذاری، برنامه ریزی، تعهد شخصی برایم از همه بخش ها بیشتر جذابیت داشت و مخصوصا لیست همه برنامه ریزی ها. واقعا عالی بودن.

 

ا. نورایی

مطالب جالبی در ابتدای تقویم عنوان شده، کارهای شخصی و روزانه و… یه جورایی برنامه ریزی برای کل زندگی میکند. بزرگترین نکته مثبتش، تعیین اهداف به صورت سالانه، شش ماهه تا روزانه است.

 

ع. عبدالحسینی مقدم

با سلام و خسته نباشید. من دو سال هست که از تقویم انگیزشی استفاده می کنم و همیشه دعای خیرم بدرقه ی راهتون هست. به نظر من عالیه. به کمک تقویم انگزیشی امسال خیلی از کارهایی که مدام پشت گوش مینداختم رو تونستم انجام بدم.

 

ح. صادقی

این تقویم باعث ایجاد انگیزه و هیجان میشه و میتونه انسان رو به حرکت وا داره. در خصوص مطالعه و همچنین برنامه ریزی جهت زبان انگلیسی و اهدافی مثل مطالعه آزاد و آموزش موسیقی کاملا مفید بود.

 

س. سلطانی

فوق العاده تقویم با ارزشی است، واقعا انگیزه دارم که صبح ها زود بیدار بشم و کارهامو انجام بدهم و توی تقویم یادداشت کنم بعدش حس خوبی دارم.

 

ف. شجیرات

از نظر من تقویم انگیزشی کامل و بسیار مفید است. من با امسال سه سال که اون رو می گیرم همیشه آخر سال منتظر تقویم شما هستم خیلی از لطفتون ممنون کار بسیار با ارزشی انجام می دید.

 

ع. میرزائی زرندی

توضیحات ابتدای تقویم مختصر و کامل هست. پیام های انگیزشی داخل تقویم خیلی خوب و انگیزه بخش بودند. مهمترین نقطه قوت تقویم انگیزشی، ایجاد انگیزه و رفع سردرگمی در نوشتن اهداف و خرد کردن آنها است.

 

س. بهزادی

واقعا عالیه سه سال که مخاطبتون هستم به خاطر مشغله زیاد ورزش رو کنار گذاشته بودم و دوباره به کمک شما دوباره شروع شد. پیشرفتم هر روز جلو چشمم هست و این واقعا عالیه.

 

س. ملکان

مهمترین تاثیر تقویم انگیزشی واسه من به پایان رساندن کار ها هستش چون قبلا کارها رو نیمه کاره رها می کردم یعنی یه مقداری که نتیجه میداد دیگه ادامه نمی دادم.

 

د. دلاور

من برای اولین بار وقتی با این تقویم آشنا شدم تاثیر مطلوبی برای برنامه ریزی روم گذاشت. البته اعتراف میکنم چند وقت طول کشید تا به هر روز برنامه ریزی و سر زدن به برنامم و عمل کردن بهش عادت کنم و چم و خم کار دستم بیاد اما در نهایت موثر بود.

 

س. نجفی

از سال 98 شروع کردم و اهدافم را بهتر شناختم و بیشتر بهشون فکر میکنم و فهمیدم زندگی چه مشکل و چه آسان باشد مهم اینست که هدف داشته باشد و با توکل بر خدا همه چیز آسان و حل می شود.

 

ب. رحیمی

سلام. اوقات به کام. امیدوارم سال جدید سالی پر از اتفاقات و تغییرات مثبت در زندگی تان و در مسیر اهدافتان باشد. من سال ۹۸ از تقویم انگیزشی استفاده کردم بسیار عالی بود و به تمام دوستان پیشنهاد میکنم حتما از سایت علم ما بی‌نظیر جهت توسعه و رشد خود و کار خود استفاده کنند.

 

ز. احمدی

تقویم انگیزشی به من کمک کرد تا زمان خود را مدیریت کنم و موفق تر بشوم. خیلی توی برنامه ریزی و رسیدن به اهدافم کمک کرد.

 

ف. مختاری

پیام های انگیزشی که دارد خیلی خوبه و در طول روز مدام تکرار می کنم و اینکه ستون ورزش و مطالعه داره که آدم مجبور به ورزش یا مطالعه میشه خیلی خوبه. بزرگترین نکته مثبتش اولویت بندی و نظم به کارها است.

 

احمدرضا

تشکر می کنم از شما و گروه عالیتون، من نظم شخصی، موفقیت و انگیزه هر روزم رو مدیون شما هستم.

 

شایان

تقویم انگیزشی بخشی از زندگی روزمره من است، جای این تقویم در زندگیم خالی بود. به زبان ساده و خیلی کاربردی نوشته و طراحی شده. انرژی این کتاب اینقدر مثبت است که هروقت حس کنم انرژیم کم شده سریع میام و بخش توضیحات کتاب را می خوانم. خیلی علاقه مندم داستان زندگی دکتر مرزبان را هم مطالعه کنم، قطعا پر از داستان های آموزنده از تلاش و پشتکار است. دوستدار همیشگی شما، شایان از هلند.

 

ش. عشرتی

اون برای من فقط یه تقویم نیست یه دوسته یه همراه همیشگیه همه جا همراه منه حتی وقت خواب. من همیشه در حال نوشتنم و هرچی که میخوام بدست بیارم مینویسم و تقویمم دفتر جادویی منه تازه اسمم داره، اسمشو گذاشتم جیگر 🙂

 

نام شما

نظر شما . . .

لطفا شما هم تجربیات و نظرات خود را در سایت علم ما،

با ما در میان بگذارید.

www.ELMEMA.com

 

https://elmema.com

 

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

سفارش پستی کتاب (+ارسال):

 

قیمت روی جلد کتاب تقویم انگیزشی (چاپ اول): 138.000 تومان

 

یک جلد کتاب تقویم انگیزشی: 138.000 تومان

هزینه (تقریبی) پاکت و پست: 20.000 تومان

جمع کل: 158.000 تومان

www.elmema.com

برای وارد شدن به درگاه پرداخت آنلاین کلیک کنید

 

شماره کارت و شماره شبا برای انتقال وجه:

شماره شبا (بانک سامان به نام شهریار مرزبان)

180560910380001894484001

 

شماره کارت (بانک سامان به نام شهریار مرزبان)

6219861043648400

 

توضیحات:

اگر بیش از یک جلد احتیاج دارید با پشتیبانی واتس اپ هماهنگ کنید.

لطفا در توضیحات فرم بانکی

نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس پستی دقیق، کد پستی

 

اگر فراموش کردید آدرس را بنویسید، بلافاصله بعد از واریز وجه

عکس فیش واریزی، نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس پستی دقیق، کد پستی

را به شماره زیر در واتس اپ اطلاع دهید که برای ارسال کتاب اقدام شود.

(در صورت تمایل اگر علاقه مند هستید توسط نویسنده کتاب متنی برایتان نوشته شود، حتما ذکر کنید.)

۰۹۱۶۴۰۵۲۳۷۳

 

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

زمان ارسال

کتاب ها بعد از واریز وجه و ثبت سفارش نهایی توسط پست پیشتاز ایران ارسال خواهد شد.

زمان آماده سازی و ارسال کتاب توسط علم ما: با توجه به حجم بالای سفارش ها 2 الی 3 روز بعد از ثبت سفارش کتاب ها تحویل پست داده می شود.

زمان پستی و رسیدن کتاب به دست شما: با توجه به آدرس پستی شما بین 2 الی 5 روز کتاب به دست شما میرسد.

 

 

https://elmema.com

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

تحویل حضوری در شیراز

شعبه شیراز: سینما سعدی ساعت کاری: 9 الی 14

لطفا حتما حتما حتما قبل مراجعه هماهنگ کنید (بخاطر کرونا و محدودیت ها ساعت کاری موسسه انعطاف پذیر است).

 

قیمت روی جلد کتاب تقویم انگیزشی (چاپ اول): 138.000 تومان

 

 

www.elmema.com

برای وارد شدن به درگاه پرداخت آنلاین کلیک کنید

 

 

پشتیبانی واتس اپ ۰۹۱۶۴۰۵۲۳۷۳

 

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

سوالات متداول

 

برای دیدن سوالات متداول کلیک کنید

برای دیدن سوالات متداول کلیک کنید

سوال: این کتاب با نسخه های pdf منتشر شده چه تفاوتی دارد؟

جواب: نسخه های pdf که قبل هر سال منتشر میشه، فقط بخش خیلی محدود از این کتاب هست.

کتاب چاپی تقویم انگیزشی (معجزه ی برنامه ریزی) کتابی کامل است.

 

سوال: الان که از اول سال گذشته، آیا میشه از تقوم استفاده کرد؟

جواب: جدول های کتاب، اصلا محدودیت زمانی ندارد. به محض خرید می توانید به مدت یک سال (12 ماه) از کتاب استفاده کنید.

مثلا اگر کتاب را مهر ماه امسال تهیه کردید، می توانید از مهر ماه امسال تا مهر ماه سال آینده از جدول های برنامه ریزی ماهیانه و هفتگی استفاده کنید.

 

سوال: قیمت کتاب چند هست؟

جواب: قیمت چاپ اول: 138.000 تومان

 

سوال: نسخه pdf این کتاب رو ارایه می دید؟

جواب: خیر، چون کتاب کاملا کاربردی هست و تمرینات زیادی دارد، همچنین بخاطر جدول های برنامه ریزی، باید نسخه چاپی باشد که در کتاب بتوانید یادداشت گذاری کنید.

 

سوال: چرا قیمت کتاب گران است؟

جواب: بخاطر جلد سخت، چاپ رنگی، کیفیت خوب و در نهایت به علت نوسان شدید قیمت دلار و تغییر قیمت کاغذ و چاپ…

متاسفانه کتاب هایی که امسال به چاپ رسیده باشند، نسبت به کتاب های قدیمی که در انبار و کتابخانه است، قطعا افزایش قیمت دارند.

 

سوال شما در موارد بالا نبود؟

هر سوالی دارید کامنت کنید، جواب میدیم 🙂

 

 

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

شما سوالی دارید؟

در زیر همین صفحه سوالاتتون رو بپرسید

یا

در واتس اپ به شماره ی زیر پیام بدید:

۰۹۱۶۴۰۵۲۳۷۳

 

 

https://elmema.com

 

 

دوستان برای دریافت فایل های صوتی پیوست کتاب تقویم انگیزشی

لطفا فرم زیر را پر کنید.

www.elmema.com

 

 

برای ثبت مشخصات کلیک کنید

برای ثبت مشخصات کلیک کنید

درخواست نسخه چاپی کتاب تقویم انگیزشی

 • ترجیحا شماره ای که واتس اپ دارد.
 • اطلاعات کتاب به ایمیلی که مینویسید ارسال می شود. _ لطفا از صحیح بودن ایمیل مطمئن باشید.
 • جمع اعداد فوق را بنویسید (مساله ریاضی را حل کنید)

 

https://elmema.com

 

لطفا این کتاب را به دوستانتان معرفی کنید:

 

تلگرام telegram

اشتراک گذاری در تلگرام (کلیک کنید)

اشتراک گذاری در واتس آپ (کلیک کنید)

 

https://elmema.com

 

www.elmema.comwww.elmema.comwww.elmema.com

عکس هایی از کتاب

 

 

 

 

                                                                                                    

 

 

 

 

درباره ی شهریار مرزبان

من شهریار مرزبان، موسس، مشاور و کوچ سایت علم ما هستم. دانش آموخته ی رشته ی مدیریت و علاقه مند به مباحث کوچینگ و روانشناسی هستم. من عاشق چالش هستم، به چالش کشیدن خودم، برای همین کسب و کار های مختلفی دارم و هر کسب و کاری برای من یک چالش جدید است و کوچینگ و مشاوره هایی که میدم هم به همین علته چون حل کردن مشکلات کسب و کار و فردی برای من یک چالش مهم و ضروریه...

مطلب پیشنهادی

https://elmema.com/

لیست معروف ترین کتاب های خودشناسی و بهبود فردی

لیست معروف ترین کتاب های خودشناسی معرفی کتاب همراه با خلاصه کامل برترین کتاب های …

32 دیدگاه

 1. عالی هستید دکتر
  خیلی برای نسخه چاپی مشتاقم

 2. سلام دکتر
  ممنون بابت مشاوره ارزشمندتون
  خیلی بهم کمک کردید
  من چندین جلد لازم دارم، این بهترین هدیههست که میشه به دوستانم بدم

 3. واقعا محشره این کتاب
  من بعد از اینکه کتاب بدستم رسید
  من برای کل پرسنل شرکتم هم سفارش دادم
  واقعا کاربردی هست

 4. همونطور که تو قسمت نظرات دوستان در اول کتاب نوشته شده،
  این کتاب نیست
  این بخشی از زندگیه…

 5. الان می تونم کتاب رو بخرم
  چون وسط سال هستیم
  دیر نشده؟

 6. سلام استاد
  میشه بخشی از کتاب رو بزارید؟

 7. واقعا محشر بود
  فراتر از تصورم بود
  خیلی کامل و دقیق
  بخش اهداف واقعا کمکم کرد
  البته واسم سخت بود، از مشاوره رایگان کتاب استفاده کردم
  و تونستم بخش رو تکمیل کنم

 8. سلام استاد
  کتاب بدستم رسید
  عالی بود
  اهرم رنج و لذت واقعا عالی بود
  من باهاش آشنایی داشتم ولی اشتباه ازش استفاده می کردم…

 9. استاد من طبق چرخه عادات درگیر اعتیاد شدید شدم
  واقعا دست خودم نیست
  تغییر خیلی واسم سخته
  نمیدونم از پسش بر میام یا نه

  • دوست خوبم
   تغییر برای همه سخته نه فقط شما…
   همانطور که در کتاب هم اشاره کردم باید آگاهانه و با سختی کار درست رو انجام بدی
   قطعا ماه اول سخت ترین ماهه
   ولی فقط کاافیه به عادت تبدیل بشه…

 10. nazarat ro ke khondam
  motevaje shodam ke nabayad inno az dast bedam
  mamnon babat in ketab

 11. دررود بر شما
  کتاب واقعا خوب بود
  من عاشق بخش چرخه ی عادات بد شدم
  متاسفانه مثل دختر تو کتاب منم سال هاست در چرخه عادات گیر افتادم…

 12. این کتاب واقعا فراتر از انتظار من بود
  ممنونم از دکترمرزبان و تیم عالی شون
  کیفیت کتاب واقعا عالی بود
  و کتاب 3 روزه بدستم رسید
  امیدوارم با این کتاب بهترین سال رو برای خودم بسازم

 13. سلام علم ما جاان
  کتاب دیروز بدستم رسید
  ممنونم از زحماتتون

  من بازم بیش از 50 عدد کتاب میخوام
  مغازه لوازم تحریر دارم، میخوام کتاب شما رو هم برای فروش بزارم
  آیا امکان تخفیف هست؟
  این شماره من: **********

 14. سلام استاد
  کتاب هفته پیش بدستم رسید
  واقعا عالی و کامل بود
  همه جا باهام هست، اصلا دوست ندارم بزارمش کنار
  بیشتر از کیف پولم مواظبشم، چون همه رویا و اهدافم داخلشه

  ممنونم بایت این اثر ارزشمند

 15. جداول برنامه ریزی واقعا شگفت انگیز بود
  خیلی خیلی کامل!
  همه چی توش هست
  جای هیچی خالی نیست
  امیدوارم بتونم عالی اجرا کنم

 16. سلاااااام دکتر
  کتااااااب محشره 😍🤩
  ممنونم واقعا
  من ۵ تا گرفتم
  این بهترین هدیه هست 🤩😍

 17. سلام دکتر
  تبریک میگم
  امیدوارم همیشه بدرخشید
  نسخه pdf رو دیدم، اصلا نمیتونم واسه کتاب اصلی صبر کنم.
  مشتاقم زود بدستم برسه

 18. یکی از دوستان واقعا درسته گفته:
  کتاب نیست زندگیه واقعا

 19. خیلی خوبه
  همیشه باهامه
  کاش زودتر با شما اشنا شده بودم
  جدول ماهیانه کامل و عاااالی
  انگار واسه من ساخته شده

 20. درود بر شما
  سوال داشتم، از جداول هفتگی استفاده کنم یا ماهیانه؟؟؟
  هر دو خیلی خوبه و کامل

  • سلام دوست خوبم
   با توجه به اهداف خود باید انتخاب کنید.
   اگر اهداف رو ماهیانه تنظیم کردید، قطعا چک لیست ماهیانه
   ولی اگر هر هفته یک هدف دارید و اهداف رو هفتگی تنظیم کردید، قطعا چک لیست هفتگی

   بطور کلی:
   چک لیست هفتگی برای مواقعی است که سرتون شلوغه و چند هدف مهم دارید.

 21. کتاب نیست عشقهههههههه
  کامل کامل
  شک دارید، قسمت اول رو دانلود کنید
  من برای برادرممم خریدم
  ممنون دکتر جان

 22. سلام. خیلی دوست داشتم پول داشتم این کتابو تهیه میکردم… هرکس تهیه کرده نوشتان باد…برای ماهم دعا کنید فرجی در زندگیمان حاصل شود…

 23. واقعا فکر نمیکردم اینقدر یک کتاب از نویسنده ایرانی رادوست داشته باشم

 24. این کتاب رو باید تو مدارس اجبار کنن
  که از بچگی با هدفگذاری و برنامه ریزی، بصورت درست آشنا بشیم
  کامل و دقیق و با کلی تمرین عالی
  بهترین خرید عمرتون همینه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code