خانه / آخرین مقالات / حقیقت تلخ یا شیرین! (شغل بیمه)
آموزش بیمه

حقیقت تلخ یا شیرین! (شغل بیمه)

حقیقت تلخ یا شیرین!

 

تقریباً تمام شعبات بیمه، دفاتری که با کارگزاران بیمه همکاری می کنند و در کل هر کسی که ممکن است به نوعی شما را استخدام کرده باشد، به شما می گویند که یک سیستم بسیار عالی فروش در اختیار دارند و اگر شما از سیستم آنها پیروی کنید آنها تضمین می کنند که به زودی درآمدی رؤیایی به دست خواهید آورد.

اما در عمل، حقیقت چیز کاملاً متفاوتی از این رؤیاهاست!

اگرچه مستندات واقعی گواه بر این هستند که ۸۶ درصد از کسانی که وارد حرفه فروشندگی بیمه می شوند ظرف مدت حداکثر ۴ سال از این حرفه برای همیشه دست می کشند و تعداد کمی از نمایندگان و مشاوران فروشی که با مدیریت صحیح، از این ۴ سال ابتدایی، جان سالم به در می برند، اغلب در شروع درآمد شان در هر ماه زیر ۵۰۰ هزار تومان است.

 

بر اساس آمارهای به دست آمده، تعداد نمایندگان و فروشندگان فعال در زمینه بیمه، در سال های اخیر به شدت در حال کاهش است. به ازای هر ۱۰۰۰ نفر بیمه گر تازه کار، فقط ۱۴ درصد (یعنی ۱۴۰ نفر) از چهار سال اول جان سالم به در می برند.

اگر یک عملیات ساده ریاضی انجام دهید متوجه می شوید که از هر ۱۰۰۰ نفری که در سال جاری نمایندگی بیمه ای را گرفته اند، فقط ۱۴۰ نماینده نجات خواهد یافت (۸۶۰ نماینده، کار خود را رها می کنند و فقط ۱۴۰ نماینده باقی خواهند ماند).

شاید الان ناامید شده باشید! و بگید خب پس ارزش نداره وقت بزارم…

ولی شاید باورتون نشه، من با شنیدن این جمله خیلی خوشحال شدم…

 

چرا؟

چون میدونم با پایداری و پشتکار قراره به چیزی برسم که خیلیا ازش نا امید هستن و رقیب های کمی هم دارم…

چون ۹۰ درصد مردم دنبال کار پرسود و زود بازده و بی دردسر هستن…

بعد از چند سال پایداری و پشتکار، درآمد شما به حدی زیاد می شود که حتی بدون حضور خودتون همچنان فروش و سود شما در حال افزایش می باشد. دیگر احتیاج به کار کردن ندارید و به راحتی کسب و کار های دیگه ای را راه اندازی می کنید، یا دنبال تفریح و رویاهای خود می روید!

شما پاداش پایداری و پشتکار را گرفتید! و لایق زندگی سطح عالی هستید!

 

 

دوستدار شما، شهریار مرزبان

دکتری تخصصی مدیریت و مشاور کسب و کار…

درباره ی مدیر سایت علم ما

گروه علمی، پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای «علم ما» یک گروه تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های پژوهشی، کسب و کار، بازاریابی و موفقیت فردی می باشد. این گروه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، گروه علم ما یک تیم متشکل از اساتید دانشگاه، پژوهشگران برتر، متخصصان و کارشناسانی در حوزه مدیریت، روانشناسی، بازاریابی، تجارت الکترونیک است. ضمن اینکه با داشتن وب سایتی جامع که در حوزه های ذکر شده و به اشتراک گذاری مقالات و برنامه ها، حق انتخاب و آموزش با کیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

مطلب پیشنهادی

elmema.com/category/individual-improvement

چالش آفرینش فراوانی ۲۱ روز مدیتیشن اثر دیپاک چوپرا (سری نهم)

چالش آفرینش فراوانی ۲۱ روز مدیتیشن اثر دیپاک چوپرا ارایه از: نجمه ساجدیان فرد   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code