خانه / آخرین مقالات / پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان (قسمت اول)
www.elmema.com

پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان (قسمت اول)

پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان

همراه با لینک مستقیم دانلود!

قسمت اول

 

 

در این صفحه برای شما همراهان علم ما لیستی از پر فروش ‌ترین و بهترین انیمیشن و کارتون ‌های جهان را همراه با لینک مستقیم دانلود تهیه و گردآوری کردیم. بعضی از این انیمیشن و کارتون ‌ها در حد یک فیلم سینمایی هالیوودی عمیق و قابل تحسین هستند و در برخی موارد حتی عالی تر!

حتما حتما ببینید و لذت ببرید 🙂

 

 

نکته مهم!!!

  • اگر اینترنت نامحدود و رایگان دارید که آنلاین تماشا کنید و لذت ببرید 🙂
  • ولی اگر اینترنتتون محدود هست، برای اینکه حجم اینترنت تون تمام نشه پیشنهاد می کنم، قسمتی از انیمیشن رو ببینید، اگر دوست داشتید مستقیم دانلودش کنید.
  • بر اساس کیفیت مورد نظر خود دانلود کنید.

 

 

www.elmema.com

 

شهر حیوانات (Zootopia)

سال تولید: ۲۰۱۶
کارگردان: برایان هاوارد، ریچ مور
امتیاز متاکریتیک: ۷۸ از ۱۰۰
برنده اسکار بهترین انیمیشن حول همان جمله مشهور «خواستن توانستن است» قصه‌اش را روایت می‌کند. در شهر خرگوش‌ها که کار پرورش هویج یک کار خانوادگی است خرگوشی تصمیم می‌گیرد وارد نیروی پلیس شود و برای دنبال کردن رویایش به آرمانشهر حیوانات (زوتوپیا) می‌رود. در زوتوپیا علیرغم آنچه که باید تبعیض‌های زیادی وجود دارد: خرگوش ما که میان حیوانات خشن هم بامزه است و هم زن مورد تبعیض بیشتری قرار می‌گیرد اما با سرسختی راهش را پیدا می‌کند. به سخره گرفتن بروکراسی کاری در یکی از سکانس‌های انیمیشن تبدیل به ترند در فضای مجازی شد. جایی که کارمندان یک بانک به کندی لاک‌پشت‌ها کار مشتریان را راه می‌انداختند!

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

درون و بیرون (Inside Out)

سال تولید: ۲۰۱۵
کارگردان: پیت داکتر، رونی دل کارمن
امتیاز متاکریتیک: ۹۴ از ۱۰۰
در یک کلام درخشان است. یکی از بهترین انیمیشن‌های پیکسار و به اعتقاد نگارنده قطعا بهترین‌شان. انیمیشنی روانشناسانه که در نهایت هوش و ظرافت جهان پیچیده مغز و کارکردش را خیلی ساده به تصویر می‌کشد. کل داستان درون اتاق فرمان مغز دخترکی به نام رایلی می‌افتد. اول ساده‌ترین غرایز در اتاق فرمان حضور دارند: شادی، غم، خشم و نفرت. بعد پای خاطرات وسط می‌آید و انیمیشن نشان می‌دهد که چطور وقتی به بلوغ می‌رسید غم هم به اندازه شادی در بزرگ شدن‌تان تاثیر دارد. با تصاویر و رنگ و نور عالی. این انیمیشنی است که هم بزرگسالان و هم کودکان می‌توانند از تماشایش لذت ببرند. از آن آثاری که هر کسی می‌تواند از آن به اندازه خودش بهره ببرد.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

بچه رییس _ The Boss Baby

سال تولید:  ۲۰۱۷
کارگردان:  تام مک‌گراث
امتیاز متاکریتیک: ۶۳ از ۱۰۰
داستان در مورد خانواده‌ای است که با ورود بچه‌ای عجیب و غریب به خانه اشان اتفاقات زیادی رخ می‌دهد. در حالی که خانواده انگشت اتهام خود را به سوی پسر بزرگتر نشانه می‌رود و او را حسود می‌خوانند طولی نمی‌کشد که اوضاع عوض می‌شود و این دو برادر چاره‌ای ندارند جز اینکه در مقابل خطری که خانواده را تهدید می‌کنند با هم متحد شوند…

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

در جستجوی نمو (Finding Nemo)

سال تولید: ۲۰۰۳
کارگردان: اندرو استانتون، لی آنکریچ
امتیاز متاکریتیک: ۹۰ از ۱۰۰
فروش: ۳۸۰ میلیون و ۸۴۳ هزار و ۲۶۱ دلار

پیش‌تر هم گفتیم که هنر اندرو استانتون و لی آنکریچ در به تصویر کشیدن جهان زیر دریا آنقدر موردتوجه قرار گرفت که «در جستجوی نمو» با قدرت تمام برنده تمام جوایز مربوط به بخش انیمیشن آن سال از جمله اسکار شد. در حال حاضر هم در فهرست ۲۵۰ فیلم برتر IMDb رتبه ۱۶۶ را دارد. شبیه داستان «ماهی سیاه کوچولو» نوشته صمد بهرنگی قصه «در جستجوی نمو» هم زیر دریا اتفاق می‌افتد. نیمو دلقک‌ماهی است که می‌خواهد جهانی دورتر از خانه‌اش را هم تجربه کند. پس دل به دریای بیکران می‌زند و حالا پدرش در به در دنبال او می‌گردد در حالی که سر راه هر دوتایشان خطرات زیادی وجود دارد.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

در جستجوی دوری  (Finding Dory)

سال تولید: ۲۰۱۶
کارگردان: اندرو استانتون
امتیاز متاکریتیک: ۷۷ از ۱۰۰
در قرن بیست و یکم انیمیشن «در جستجوی نمو» که توسط کمپانی پیکسار ساخته شد یک اتفاق بود. انیمیشنی که به جهان زیر دریا می‌رفت و ظرافت‌های بصری‌اش تحسین خیلی‌ها را برانگیخت. ۱۳ سال بعد از آن انیمیشن اندرو استانتون سراغ یکی از کاراکترهای محبوب آن قصه یعنی دوری رفت. ماهی آبی رنگی که حافظه کوتاه مدتش مشکل داشت ولی با قلب مهربانش در پیدا کردن نمو به پدر او کمک زیادی کرده بود. حالا دوری با این حافظه فاجعه قرار است دنبال خانواده خودش بگردد. در حین این سفر شخصی دوری با معنای واقعی خانواده آشنا می‌شود. الن دی‌جنرس، مجری مشهور صداپیشه نقش دوری بود.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

شگفت‌انگیزان (The Incredibles)

سال تولید: ۲۰۰۴
کارگردان: برد بیرد
امتیاز متاکریتیک: ۹۰ از ۱۰۰
فروش: ۲۶۱ میلیون و ۴۴۱ هزار و ۱۱ دلار

برنده دو جایزه اسکار یکی از انیمیشن‌های مبدعانه پیکسار در اوایل هزاره سوم بود. خانواده‌ای که سعی دارند در حومه شهر زندگی آرام و بی سروصدایی داشته باشند و به روی خودشان نیاورند که از قدرت‌های ابرقهرمانی برخوردار هستند. اما برای نجات جهان مجبور می‌شوند دست به کار شوند. پیکسار به روش گرافیک کامپیوتری انیمیشن را ساخته بود و شیوه روایت جذابی هم برایش به کار گرفته بود. در ستایش خانواده و حسابی دلگرم‌کننده. این انیمیشن پرمعنا و زیبا و بامزه است و قطعا می‌شود نامش را در فهرست بهترین انیمیشن‌های جهان ثبت کرد. کاراکترهایش روح دارند و شوخ‌طبعی شان هم تحسین‌برانگیز است.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

شگفت‌انگیزان ۲ (Incredibles 2)

سال تولید: ۲۰۱۸
کارگردان: برد بیرد
امتیاز متاکریتیک: ۸۰ از ۱۰۰
فروش: ۳۷۳ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۱۳۶ دلار

یکی دیگر از محصولات موفق پیکسار که سال ۲۰۰۴ برنده دو جایزه اسکار شد درباره یک خانواده ابرقهرمان بود. قسمت دوم آن امسال بعد از مدتی طولانی روی پرده سینماها رفت. خانواده آقای پار که کسی خبر ندارد ابرقهرمان هستند دوست دارند زندگی ساکت و آرامی داشته باشند. اتفاقی می‌افتد که خانم پار مجبور می‌شود برای نجات جهان از خانه بیرون بزند و آقای پار باید از بچه‌ها مراقبت کند. برد بیرد یکی از مهم‌ترین چهره‌های پیکسار قسمت دوم آن را کارگردانی کرده است. او در حقیقت خالق «شگفت‌انگیزان» بوده و ایده و فیلمنامه هم از ابتدا مال خودش بوده است. فیلم برای اسکار سال آینده بخت زیادی دارد.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

مینیون‌ها (Minions)

سال تولید: ۲۰۱۵
کارگردان: کایل بالدا، پیر کافین
امتیاز متاکریتیک: ۵۶ از ۱۰۰
این یکی از آن سوءاستفاده‌های کمپانی‌های فیلمسازی از فرانشیز یک اثر است. یونیورسال وقتی دید این موجودات زردرنگ «من نفرت‌انگیز» تا چه حد موردتوجه مردم قرار گرفته‌اند و حتی اسباب‌بازی‌هایشان در بازار پرفروش است تصمیم گرفت که یک فیلم مجزا درباره موجوداتی بسازد که با اصوات عجیب و غریب با هم حرف می‌زنند. نتیجه‌اش فیلمی شد که نیم ساعت اولش واقعا بامزه است اما بقیه‌اش هدر رفته. انگار همه قصه قرار است با شیرین‌کاری‌های مینیون‌ها پیش برود که از یک جایی به بعد واقعا خسته‌کننده می‌شوند. اینترتینمنت ویکلی عالی نوشته بود که: اگر مینیون‌های فیلم عروسک بودند قطعا زود باتری‌شان را درمی‌آوردید که از کار بیفتند!

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

بالا (Up)

سال تولید: ۲۰۰۹
کارگردان: پیت داکتر، باب پترسون
امتیاز متاکریتیک: ۸۸ از ۱۰۰
فروش: ۲۹۳ میلیون و ۴ هزار و ۱۶۴ دلار

انیمیشن خوش آب و رنگ و دوست‌داشتنی پیکسار روایت عشق است. پیرمرد ۷۸ ساله‌ای که همسرش را عاشقانه دوست داشته از وقتی زن فوت کرده تبدیل به آدمی بدعنق شده است. پیرمرد همه عمر در حسرت ماجراجویی بوده و تنها چیزی که آتش حسرتش را خاموش می‌کرده حضور همسرش بوده. حالا زندگی‌اش تهی شده است. تا اینکه یک پسربچه پیشاهنگ جلوی در خانه‌اش می‌آید و با سماجتش پیرمرد را همراه ماجراجویی‌هایش می‌کند. انیمیشن بخصوص از لحاظ بصری یک اتفاق محسوب می‌شد. با داستانی به غایت احساساتی و برنده دو جایزه اسکار. در فهرست فیلم‌های برتر IMDb رتبه ۱۱۳ را دارد. به اندازه شوخ‌طبعانه است و مخاطبش می‌تواند از سنین مختلف باشد.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

 

www.elmema.com

 

 

 آواز (Sing)

سال تولید: ۲۰۱۶
کارگردان: گرت جنینگز، کریستوف لوردلت
امتیاز متاکریتیک: ۵۹ از ۱۰۰
فروش: ۲۷۰ میلیون و ۳۹۵ هزار و ۴۲۵ دلار

از آن انیمیشن‌هایی نیست که بشود به بزرگترها هم دیدنش را توصیه کرد هر چند لحظات موزیکالش آنقدر خوب و مفرح از آب درآمده که بشود از بعضی سکانس‌هایش لذت ببرند. با این حال انیمیشن «آواز» درنهایت کار متوسطی است. داستان صاحب یک تئاتر که ورشکسته شده اما آنقدر عاشق سالن نمایش‌اش است که می‌خواهد به هر قیمتی شده آن را حفظ کند. درنتیجه یک مسابقه آواز ترتیب می‌دهد و حیوانات گوناگون در این مسابقه شرکت می‌کنند. از آن انیمیشن‌هایی که شعارش این است: اگر کنار هم باشید به موفقیت می‌رسید. سازندگان این انیمیشن بدون اینکه کار خاصی کرده باشند فقط با چاشنی موسیقی و کاراکترهای بامزه توانسته‌اند گلیم‌شان را از آب بیرون بکشند.

 

لینک توضیحات در سایت ویکی پدیا: (کلیک کنید)

 

انیمیشن:

 

www.elmema.com

 

برای دیدن آرشیو انیمیشن ها (کلیک کنید)

 

www.elmema.com

 

 

اگر انیمیشن خاصی مد نظرتون هست حتما بگید که اضافه کنیم.

و

اگر لینکی مشکل داشت لطفا به ما اطلاع دهید (سپاس)

 

 

درباره ی مدیر سایت علم ما

علمِ ما یک گروه کاملا تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های پژوهشی، کسب و کار، بازاریابی و رشد فردی می باشد، که در اسفند ۱۳۹۴ راه اندازی شد. علم ما متشکل از اساتیدی است که علاوه بر دانش علمی عالی، بطور کامل با بازار کار در انواع کسب و کار و ابعاد رشد فردی در بهبود فردی در دنیای واقعی هم آشنا هستند. گروه علم ما درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و تاکید بر صد در صد کاربردی بودن، آموزش های سطح اول را در اختیار شما همراهان و دوستان عزیز ارایه دهد. پر متقاضی ترین آموزش های مجموعه علم ما: دوره کوچینگ، دوره های کسب و کار، کتاب تقویم انگیزشی و...

مطلب پیشنهادی

رادیو علم ما مجموعه پادکست های صوتی آموزشی و کاربردی

رادیو علم ما (مجموعه پادکست های صوتی آموزشی و کاربردی)

رادیو علم ما مجموعه پادکست های صوتی آموزشی و کاربردی   رادیو علم ما چیست؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code