خانه / آخرین مقالات / مشاوره اختصاصی کسب و کار (بیزینس کوچ و تسهیلگر)

مشاوره اختصاصی کسب و کار (بیزینس کوچ و تسهیلگر)

مشاوره اختصاصی کسب و کار

بیزینس کوچ و تسهیلگر کسب و کار

 

 

مشاوره اختصاصی کسب و کار

Business Specific advice

Business Proprietary Consultation

مشاوره اختصاصی کسب و کار

مشاوره گام به گام تا رشد کسب و کار

ما مشاوره و آموزش می دهیم و شما کسب و کارتان را توسعه می دهید!

 

 

 

چرا مشاوره اختصاصی کسب و کار؟

یک مشاور و مربی کارآفرینی می ‌تواند حرکت در مسیر سخت کارآفرینی را برای شما آسان‌ تر کند اگر او مسیر را بشناسد و راهنمایی‌های لازم را در زمان مناسب ارائه کند.

هدف ما همراهی شما در سفر کارآفرینی با ارائه خدمات مشاوره کارآفرینی و مشاوره کسب و کار است. تجارب سالیان اخیر ما در امر مشاوره نشان می دهد که عدم وجود مراکز مشاوره جامع کارآفرینی یکی از دلایل عدم موفقیت کسب و کارهای کوچک و متوسط است. اغلب مراکز مشاوره برای سازمان ها و شرکت های بزرگ طراحی شده اند و خدمات آنها برای کارآفرینان کسب و کارهای کوچک و متوسط قابل استفاده نیست.

مشاوره اختصاصی کسب و کار با هدف ارائه راهکار جامع برای کارآفرینان با حداقل هزینه ایجاد شده است تا کارآفرینان بتوانند خدمات مورد نیاز خود را با اطمینان از کیفیت و هزینه آن دریافت کنند.

 

مشاور کسب و کار کیست؟

مشاوران کسب و کار متخصصانی هستند که مشاوره های مدیریتی را برای کمک به بهبود عملکرد و بهره وری سازمان ها ارائه می کنند. این متخصصان، کسب و کارها را تجزیه و تحلیل کرده و با ارائه راهکار، شرکت ها را در رسیدن به اهدافشان یاری می کنند. صاحبان کسب و کار زمانی که نیاز به کمک داشته و در مسیری که انتخاب کرده اند نیاز به کسی داشته باشند که چشم انداز و دورنمای این مسیر را برایشان مشخص کند و یا هرگاه احساس کنند که نیازمند هستند که شرکتشان را متحول کند باید از مشاوران کسب و کار کمک بجویند.

 

پیدا کردن یک مشاور

پیدا کردن مشاور کسب و کار ممکن است برای مالک یا مدیریت یک کسب و کار سخت ترین بخش کار باشد. مشاور باید برای کار کردن با آنها دارای اشتیاق وافر، برای تعالی بخشیدن به کسب و کارشان بهترین هادی، و برای سازمان و عواملش همچون چشمی بینا باشد. این مهم است که مشاوری را انتخاب کنید که در صنعتی که در آن فعالیت می کنید و یا آن نوع از مشکلاتی که با آنها مواجه هستید تخصص داشته باشد. هرگاه خواستید مشاوری را استخدام کنید مطمئن شوید که مهارت های مد نظر شما را داشته و از این دست مشاوره های مشابه کسب و کار شما را قبلاً به عهده گرفته است.

 

چرا مشاوره کسب و کار از گروه آموزشی علم ما؟

دامنه گسترده مشتریان

تضمین خدمات

هزینه مناسب

گستره ارائه خدمات

تضمین حقوق معنوی، حقوق معنوی هر نوع ایده و یا طرح که شما ارایه دهید و یا در ضمن مشاوره ایجاد گردد، متعلق به شماست و به هیچ وجه در اختیار دیگری قرار نخواهد گرفت.

مشاوره اختصاصی: مشاوره شما از آغاز تا انجام به صورت اختصاصی پیگیری و انجام می‌شود.

ارتباط مستقیم و پیوسته، مشاوره از طریق تماس تلفنی، پیامک، تلگرام یا ایمیل همواره در دسترس شماست و می‌توانید مشاوره حضوری هم داشته باشید.

آموزش نامحدود: آموزش حضوری و غیر حضوری به میزان هر ساعتی که مورد نیاز و کافی باشد.

مشاوران متخصص و با تجربه: مشاوران از بهترین پژوهشگران و فارغ‌التحصیلان دکتری دانشگاه های ایران هستند.

 

مزیت های ما در مشاوره اختصاصی کسب و کار

 

مسلط به تکنیک های جدید و به روز بازاریابی و فروش

مسلما تجربه مشاور مهم است، اما مهمتر از آن به روز بودن مشاور به علم بازاریابی است. چرا که علم بازاریابی به گونه ایست که مثلا ایده و روش و اصول ۲ سال پیش دیگر تاثیر گذار نیست. امروزه روش های نوینی در بازاریابی به وجود آمده است که اگر مشاور شما به آن آشنایی نداشته باشد نمی تواند شما را به اهدافتان برساند. مشاورین ما دایما علم خود را به روز می کنند تا با استفاده از روش های جدید و کاربردی به شما در راه رسیدن به اهداف بزرگتان خدمت رسانی کنند.

 

همیشه در دسترس و در کنار شما

دسترسی شما به مشاور و اینکه شما بتوانید راحت با مشاورتان در ارتباط باشید، بی شک برایتان مهم است. شرکت هایی که ما را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده اند دایم در جریان چگونگی پیشرفت کار و مراحل بعدی آن قرار گرفته اند. به صورت دایم با شما در ارتباط هستیم و جلسات منظم هفتگی با حضور شما تشکیل می گردد. شما نتایج را در هر هفته به وضوح مشاهده خواهید کرد. نتایجی که سودتان را تا چندین برابر افزایش می دهد.

 

انگیزه فراوان برای موفقیت کسب و کار شما

در هر کار انگیزه افراد نسبت به تجربه آنها به مراتب از اهمیت بیشتری برخوردار است. انگیزه ی پیشرفت و خدمت رسانی به کارآفرینان و انگیزه زیاد مشاورین ما در برابر مشاورانی که بدون انگیزه و فقط به منظور کسب سود کار می کند مزیت بسیار مهمی است. در اینجا ما بیشتر به خدمت رسانی و ارتقای کسب و کار مشتریان خود و ارتقای سطح برند آنها فکر می کنیم.

 

تجربه عملی در زمینه تولید و فروش و بازاریابی

یک مشاور خوب زمانی می تواند بهترین مشاوره را بدهد که خود با مسایل تولید و فروش آشنایی داشته باشد و با سختی ها و چالش های شما در تولید و فروش آشنا باشد. در گروه آموزشی علم ما، اساتید، پژوهشگران، مدیران و مشاورانی را داریم که علاوه بر تحصیلات عالی و مطالعه و تحقیق فراوان در زمینه مدیریت و بازاریابی، تجربه مستقیم تولید، خدمات و فروش را دارند که مسلما با وجود چنین تجربه ای بهتر می توانند مشکلات شما را درک کنند و نظرات کاربردی بدهند تا کسب و کار شما را متحول کنند، و این نسبت به زمانی که فرد مشاور اصلا درکی از تولید و موانع و شرایط آن نداشته باشد و با آن دست و پنجه نرم نکرده باشد و فقط بر اساس آموزش های کتابی مشاوره بدهد؛ بسیار متفاوت است.

 

آشنایی به فرهنگ و شرایط بازار در سطح استانی

همانطور که می دانید شناخت مشتریان و تشخیص نیاز مشتریان یکی از اصول مهم بازاریابی است. فرهنگ و عرف، وضعیت جمعیت شناختی استان ها، سطح درآمدی مردم آن، سبک زندگی، اولویت های مردم آن استان و سلایق مردم از عوامل اثر گذار بر فروش در آن منطقه می باشد. با توجه به این که گروه علم ما متشکل از پژوهشگران برجسته است می تواند درخدمت رسانی به شما بهتر عمل نماید چرا که شناخت خوبی به استان، فرهنگ و سبک زندگی مردم به منظور تشخیص نیاز مشتریان شما را دارد.

 

پیگیری و برنامه ریزی دقیق

تجربه به ما نشان داده همکاری مدیران کسب و کار بسیار بر روند کار اثر گذار است. اما مشغله کاری مدیران و به فراموشی سپردن مسولیت هایی که مشاور به آتها محول کرده مانع بزرگ پیشبرد پروژه است. گروه علم ما به منظور کمک به مشتریان خود در مسیر ارتقای سود آوری و رسیدن به اهدافشان برای این مشکل راهکاری دارد. به این صورت که بخشی از وظایف زمانبر پیگیری را خود به عهده می گیرد ثانیا با برنامه ریزی دقیق فعالیت ها و پیگیری های مدام باعث می شود چیزی از قلم نیفتد و تاخیر در روند کار شما ایجاد نشود.

 

استفاده از تجربیات ارزشمند شما

تجربه مشاوره های قبلی به ما نشان داده که هیج کس به اندازه مدیران کسب و کار و پرسنل آن، یعنی خود شما، وضعیت کسب و کار شما را نمی داند. اطلاعات و تجربیات شما منبع ارزشمندی است که مشاورین نه تنها هیچگاه آن را نادیده نمی گیرند بلکه ارزش بسیار زیادی برای آن قایل هستند. لذا به منظور پیشرفت هرچه بهتر و سریعتر کار، از شما، نظرات شما و تجربیات شما بهره کافی برده خواهد شد. تا خود شما عامل اصلی رشد کسب و کارتان باشید.

 

رازداری و امانت داری

برای برخی از شرکت ها چندان خوشایند نیست که دیگران متوجه شوند که آنها مشاور بازاریابی و فروش دارند. و یا اضطراب آن را دارند که مشاور اسرار و اطلاعات شرکت شان را فاش نماید. ما نیز به نظر آنها اهمیت می دهیم و تمام تلاش خود را برای امنیت خاطر مشتریان مان می کنیم. اگر شما نیز چنین نگرانی دارید ما به شما این تضمین را می دهیم که اگر تمایل نداشتید در هیچ مکانی حتی نامی از شما و کسب و کارتان برده نشود و به خوبی از منابع اطلاعاتی شما محافظت کنیم. هدف ما پیشرفت کسب و کار شما و سود آوریتان است نه چیز دیگری و شما را به این مهم خواهیم رساند.

 

ضمانت کاربردی بودن مشاوره

گروه آموزشی علم ما با افرادی که به تضمینی بودن و اجرایی بودن مشاوره اهمیت می دهند موافق هستیم. شما برای کسب و کارتان زحمات زیادی کشیده اید و اهداف بالایی دارید. نمی خواهید هزینه ای کرده باشید، زمانی صرف کرده باشید و درنهایت بی نتیجه باشد. بسیار کار سنجیده ایست. ما به شما ضمانت کاربردی بودن مشورت ها و منجر شدن ان به سود آوری بیشتر شما را می دهیم. تا با خیال راحت، گروهی را در کنار خودتان، در تلاش برای خدمت به شما، برای سود آوریتان و رشد کسب و کارتان ببینید.

 

انتقاد سازنده و کاربردی

برای صاحب کسب و کار بهره مندی از توصیه های یک مشاور تجاری به منظور دریافت انتقادات سازنده بسیار پر اهمیت بوده و ضرورت دارد ولی مشاور باید بشدت از انتقاداتی پرهیز کند که جنبه آموزش به صاحب کسب و کار در خصوص اینکه چگونه باید کسب و کارش را اداره کند داشته باشد. اگرچه این مشاور کسب و کار است که براساس مشاهدات خود نقطه نظرات جدید را ارائه می کند ولی در اصل این مالک است که شخصا با کسب و کار درگیر و به آن نزدیک است. مالک قطعاً در مقابل پیشنهادات و راهکارهای مشاور بازخوردهایی خواهد داشت و نقطه نظراتش را به مشاور را اعلام خواهد کرد و این مشاور است که باید بازتاب ها و رفلکس های مالک را دریافته و در صورت لزوم برنامه ریزی های خود را بر اساس آن اصلاح کرده و یا تغییر دهد.

 

راه اندازی یک کسب و کار جدید

مشاورین ما برای افرادی که خواستار راه اندازی کسب و کار جدید هم هستند اعلام آمادگی می کنند. برای شروع، کسب آمادگی اولین گام در راه کارآفرینی است. باید قبل از شروع خود را برای یک صعود موفقیت آمیز آماده کنیم. در این مرحله بایستی شناخت کاملی از توانمندی ها و کاستی های خود بدست آورید.

 

مشاور اختصاصی کسب و کار مناسب چه کسانی است؟

این مشاوره برای افرادی که علاقه مند هستند در مسیر کسب و کار خود رشد کنند و به سود خوبی برسند و همچنین به توسعه کسب و کار خود فکر می کنند مناسب است.

اگر یکی از این مشکلات را دارید ما می توانیم به شما کمک کنیم:

 • ایده های زیادی دارید اما نمی دانید چطور باید آنها را اجرا کنید.
 • مشتریان ناراضی زیادی دارید و تبلیغات منفی علیه شما زیاد است.
 • مشتریان کمی به سراغ شما می آیند.
 • رقیبان زیادی دارید و نمی دانید چگونه باید با آنها رقابت کنید.
 • بدهی های زیادی دارید و در کل درآمد شما کم است و فکر می کنید کسب و کارتان بازدهی کمی دارد.
 • همکارانتان آن طور که انتظار دارید بازدهی ندارند و احساس می کنید برای کارتان مناسب نیستند.
 • خودتان خسته شدید و هر چقدر تلاش می کنید نتیجه نمی گیرید گاهی به فکر تعطیلی کارتان هستید.
 • مشتریانتان آن طور که انتظار دارید از شما خرید نمی کنند. از شما تخفیف می خواهند و دائما از شما ایراد می گیرند و گاهی هم دردسرهایی برای شما درست می کنند.
 • حسابداری کسب و کارتان منظم نیست و اطلاعات به درستی ثبت نمی شوند و از گزارشات نمی توانید استفاده مناسب ببرید.
 • هزینه های زیادی دارید و عمده درآمد شما صرف هزینه ها می شود در نتیجه یا سود ندارید یا مقدار آن کم است.
 • کسب و کارتان آنطور که پیش بینی کردید رشد نمی کند و سال ها در حد حفظ کسب و کارتان تلاش کرده اید و نگران آینده آن هستید.
 • احساس می کنید کسب و کارتان نظم خاصی ندارد و در میان انبوهی از مشکلات و کارهای سنگین گرفتار شده اید.
 • دنبال همکاران عالی هستید اما نمی دانید چگونه باید استخدام کنید.
 • احساس می کنید بیش از اندازه کار می کنید و وقت استراحت و تفریح و رسیدگی به خود و خانواده را ندارید.
 • از سود کسب و کارتان راضی نیستید.
 • ساعات طولانی کار می کنید ولی درآمد شما تفاوتی نمی کند.
 • مشکلاتی در کار دارید که به شدت شما را نگران کرده است و از آینده کارتان می ترسید.
 • رقیبانی دارید که نمی دانید چگونه کسب و کارتان و مشتریانتان را حفظ کنید.

 

 

 

 

در جلسات مشاوره ما چه کمکی به شما می کنیم؟

در مشاوره ها ما علاوه بر آموزش برای شما راهکار مشخص می کنیم. در زمان مشاوره ما همکار شما در کسب و کارتان می شویم. شرایط را با کمک خودتان بررسی می کنیم. راه های ممکن را پیدا می کنیم و با توجه به تجربه و اطلاعاتی که داریم بهترین راهکارها را ارائه می کنیم.

ما با کسب و کارهای مختلفی سر وکار داریم بنابراین مشکلات کسب و کارها را خوب می شناسیم. مشکلاتی که شاید ماه ها فکرتان را مشغول کرده و در حال زیان زدن به شما هستند را می توانیم شناسایی کنیم و راهکارهایی برای رفع آنها بدهیم. گاهی در جلسات مشاوره مسیر کسب و کارها تغییر کرده و روند رشد آن ها بسیار چشمگیر شده است.

مشکلات کسب و کارها خیلی مشکلات بزرگ و عجیب نیست. گاهی اوقات مسائل ابتدایی در کسب و کارها رعایت نمی شود یا به فراموشی سپرده شده اند. پس باید گاهی فردی از بیرون کسب و کار شما را بررسی و از بروز خسارت های سنگین جلوگیری کند. اگر برخی تغییرات ساده را خیلی دیر انجام دهیم ممکن است همین اشتباهات کوچک کسب و کار را به نابودی بکشاند.

در مشاوره ها ما به شما آموزش نمی دهیم بلکه راه حل می دهیم. ما با دقت جزییات کار شما را بررسی می کنیم و راه حل هایی به شما خواهیم داد. گاهی یک جمله یا یک کار کوچک می تواند سرنوشت کسب و کارتان را متحول کند.

همه ی آموزش ها و راه کار ها بصورت چک لیست اختصاصی که توسط گروه آموزشی علم ما طراحی شده است، در اختیار شما قرار می گیرد. و بصورت یک نقشه راه گام به گام تا موفقیت پیش می روید.

 

هزینه مشاوره چطور محاسبه می شود؟

تخصص ارزش دارد. ما در ازای خدماتی که ارائه می دهیم هزینه متناسبی را دریافت می کنیم. قیمت و هزینه مشاوره اختصاصی کسب و کار بر حسب نوع شغل و مدت زمانی که کارفرما برای آموزش اختصاصی کسب و کار در نظر دارد تغییرات اندکی دارد.

هزینه ارائه خدمات مشاوره برای هر ساعت بر حسب تومان و سطح علمی مشاور در جدول ذیل قابل مشاهده است.

 

نوع مشاوره

مدت زمان مشاوره

قیمت مشاوره (تومان)

سطح مشاوره

سطح علمی مشاور

حضوری

۱ تا ۶۰ دقیقه

۲۵۰٫۰۰۰

۱۵۰٫۰۰۰

فوق تخصصی

دکتری _

 دانشجو دکتری

غیر حضوری

۱ تا ۶۰ دقیقه

۱۰۰٫۰۰۰

۷۵٫۰۰۰

فوق تخصصی

دکتری _

 دانشجو دکتری

ماهیانه

چک لیست و برنامه ریزی اجرایی

۳۵۰٫۰۰۰

۲۰۰٫۰۰۰

فوق تخصصی

دکتری _

 دانشجو دکتری

مشاوره رایگان (کلیک کنید) . . . !

 

ارائه مشاوره به صورت حضوری فقط در محل دفتر موسسه امکان پذیر است.

 

ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری از طریق تماس تلفنی و ایمیل نیز امکان پذیر است.

مشاوره و راهنمایی غیر حضوری شامل تماس تلفنی مستقیم و راهنمایی بعد از تماس از طریق تلگرام است.

در مشاوره و راهنمایی حضوری و  غیر حضوری بعد از جلسه مشاوره در صورت سوال داشتن از طریق شبکه های اجتماعی قابل پیگیری و ارتباط است.

 

در مشاوره (چه حضوری چه غیر حضوری) هزینه ی پرداختی شما بابت:

 • جلسه مشاوره و مکالمه

 • پرسش و پاسخ

 • تحقیق و جستجو بهترین راهکار ها توسط تیم پژوهشی ما

 

 

 

برخی سوالات متداول:

مشاور یا مربی چه کسی است؟

بعد از پر کردن فرم اولیه و بر حسب نیاز و درخواست شما مشاور و مربی رو انتخاب و معرفی می کنیم.

 

از کجا بدانم مشاور صلاحیت مشاوره دادن به من را دارد؟

بعد پر کردن فرم اولیه، مشاور به همراه رزومه و مشخصات کامل خدمت شما معرفی می شود، شما با بررسی سوابق علمی و عملی می توانید به صلاحیت مشاور پی ببرید.

 

فرق مشاوره حضوری و غیر حضوری در چیست؟

در هر دو روش، محتوا یکی است و طبق چک لیست های برنامه ریزی قدم به قدم جلو می رویم و در هر دو روش تمریناتی را از شما می خواهیم که باید انجام دهید.

 

مشاوره حضوری در کجا برگزار می شود؟

مشاوره حضوری در موسسه آموزشی علم ما، واقع در شیراز خیابان سینما سعدی برگزار می شود.

 

مشاوره غیرحضوری چگونه برگزار می شود؟

مشاوره غیرحضوری توسط تماس تلفن، تلگرام، واتس آپ، ایمیل، اسکایپ و… قابل برگزاری است.

 

ساعات مشاوره حضوری و غیر حضوری به چه صورت است؟

در مشاوره حضوری و غیر حضوری، ساعت دقیق مراجعه یا تماس برای مشاوره را به شما اعلام می کنیم و با هماهنگی هر دو طرف است.

 

هزینه مشاوره چه زمانی قابل پرداخت است؟

جلسه اول مشاوره رایگان است، و در صورت رضایت شما، برای جلسات بعدی هزینه قبل از مشاوره پرداخت می شود.

 

برای شروع چه باید کرد؟

فرم اولیه مشاوره را پر کنید تا با با هماهنگی جلسه اول مشاوره بصورت رایگان برای شما برگذار شود.

 

 

اگر سوال شما در این قسمت نبود، می توانید در زیر همین صفحه سوال و نظر خود را بنویسید.

 

 

 

 

هم اکنون از طریق فرم ثبت سفارش درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به درخواست شما رسیدگی می کنند.

 

animated-down-arrow

cart

 

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر ۰۹۱۶۴۰۵۲۳۷۳

 

 

 

درباره ی مدیر سایت علم ما

علمِ ما یک گروه کاملا تخصصی در زمینه کلیه فعالیت های پژوهشی، کسب و کار، بازاریابی و رشد فردی می باشد، که در اسفند ۱۳۹۴ راه اندازی شد. علم ما متشکل از اساتیدی است که علاوه بر دانش علمی عالی، بطور کامل با بازار کار در انواع کسب و کار و ابعاد رشد فردی در بهبود فردی در دنیای واقعی هم آشنا هستند. گروه علم ما درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و تاکید بر صد در صد کاربردی بودن، آموزش های سطح اول را در اختیار شما همراهان و دوستان عزیز ارایه دهد. پر متقاضی ترین آموزش های مجموعه علم ما: دوره کوچینگ، دوره های کسب و کار، کتاب تقویم انگیزشی و...

مطلب پیشنهادی

رادیو علم ما مجموعه پادکست های صوتی آموزشی و کاربردی

رادیو علم ما (مجموعه پادکست های صوتی آموزشی و کاربردی)

رادیو علم ما مجموعه پادکست های صوتی آموزشی و کاربردی   رادیو علم ما چیست؟ …

20 دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از محتوای خوبی که منتشر میکنید.

  ما به همراه یک گروه از متخصصین حوزه وب گروه تلگرامی
  جامعه وبمستران ایران را لانچ کردیم.

  با توجه به اینکه شما هم در این زمینه
  فعال هستید خوشحال می شیم به ما بپیوندید تا تعاملات مفیدی باهم داشته باشیم

 2. مرسی از مطالب خوبی گه در اختیارمون قرار می دین.

 3. سلام
  واقعا ممنونم از دکتر مرزبان و گروه خوبتون
  باتوجه به ب نامه ریزی و راهنمایی شما تونستم از برشکستی نجات پیدا کنم
  باورم نمیشد بتونم هزینه ها رو پرداخت کنم
  ولی الان بعد ۶ هفته به سود هم رسیدم
  ممنووووونم ازتون

 4. دوره حضوری خیلی خوب بود
  ولی خب با ت جه به سرایط اقتصادی نمیشه زود نتیجه گرفت
  ممنون از اطلاعات خوبتون

 5. سلام
  تاثیر دوره حضور مطمعنا بیشتره
  ایا امکان تخفیف هست؟
  من واقعا الان در شرایط بدی هستم…

 6. چه ضمانتی هست که دوره اثرگذار باشه؟

 7. سلام
  ایام به کام
  در مورد تبلیغات هم راهنمایی می کنید؟

 8. سلام
  من واقعا از این دوره راضی بودم
  واقعا ممنون از خدمات خوبتون
  بهترین ویژگی مدرس اینه که کاملا شرایط منو درک می کنه
  و این خودش خیلی ارزش داره و خوبه

  تا اینکه بخوای یک سری دستورالعمل از قبل اماده رو بدی مخاطب

 9. من از دوره استفاده کردم
  الان ماه سومه
  و واقعا در کسب و کارم تاثیر داشته

  با اون که گفتن تاثیر فوری نمیزاره
  ولی گذاشت!

  و مطمئنم میتونم بهترین کسب و کار را در مشهد داشته باشم.

 10. سلام
  خدا قوت

  این دوره برای من محشر بود
  واقعا خدا قوت
  کاش زودتر میفهمیدم که هر کاری تخصصی داره و بعد از ۶ سال مسیر های مختلف رو رفتن تازه فهمیدم که مشاور کاری چقدر ضروریه
  و برای رشد کسب و کار باید زودتر مشاوره بگیرم که مسیر درست رو برم

  من واقعا از خدماتتون راضی بودم
  دمتون گرم

 11. سلام
  این دوره واقعا عالیه
  کاملا کاربردی
  شک نکنید
  اطلاعات استاد واقعا کمکم کرد
  من که ماهیانه درخواست مشاوره میدم
  چون واقعا بدون مشاور از خیلی جنبه ها جا غافل میشید…

 12. واقعاً دست مریزاد دارین علم مایی ها واقعاً عالی هستین عالییییییییییییییییییییییییییییییی … خدایا متشکرم بخاطر این دستهای قدرتمندت روی زمین

 13. واقعا کامل و عالی هست
  ممنون از مجموعه بزرگ علم ما که همیشه بهترین ها رایگان فراهم میکنه
  و ممنون از دکتر مرزبان بابت مشاوره عالی و ارزشمندشون

 14. سلام
  آیا از افغانستان میتوانیم این دوره رو خرید نمایم؟

 15. این دوره برای من عالی بود
  با اونکه بخاطر شرایط اقتصادی کمی کند پیش رفتم
  ولی الان بعد از ۶ ماه
  واقعا راضی هستم
  بهترین نکته اش برای من: کاهش وابستگی به سایر عوامل بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code